MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

Listopad 2011


BELLINA PŘEMĚNA V UPÍRKU- FOTO

23. listopadu 2011 v 11:58 | TAMIA |  PHOTO

BELLA JAKO UPÍRKA:-) KONEČNĚ!:-D JE MOC KRÁSNÁ:-)

Stefan & Elena - A drop in the ocean

23. listopadu 2011 v 11:07 | TAMIA |  VIDEA
TUHLE PÍSNIČKU PROSTĚ ZBOŽNUJI, JÉ KRÁSNÁ:-) 3. SÉRIE TVD NEMÁ CHYBU, ČÍM DÁL TÍM VÍC MÁM RADŠI DAMONA...:-)
DĚKUJI YOU TUBE

NEW BREAKING DAWN STILL

23. listopadu 2011 v 10:59 | TAMIA |  PHOTO

KRÁÁÁÁSNÍ JSOU:-) ZDROJ: LUNANUEVA

NEW TAYLOR LAUTNER PHOTO FROM THE ABDUCTIONC

23. listopadu 2011 v 10:55 | TAMIA |  PHOTO
ŠÍLENOST:-D :-) ZDROJ:LUNANUEVA

ROBERT PATTINSON: NATÁČET SEXY SCÉNY S KRISTEN BYLO SLOŽITÉ

23. listopadu 2011 v 10:49 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY
Nejen ve filmu, ale už ani na veřejnosti se Kristen a Rob nestydí ukazovat svoji lásku. Ba co víc, filmový Edward se ani neostýchá mluvit o erotických scénách, o které ve filmu Twilight Rozbřesk nebude nouze.
Dávno pryč jsou doby, kdy Robert a Kristen svůj vztah tajili. Při promo akcích kolem první části posledního dílu ságy Twilight (v ČR od 17.11.2011) naopak dávají svou lásku na odiv, a tak se není čemu divit, že otázky ohledně natáčení intimních záběrů se na ně hrnou ze všech stran.

Rob přiznává, že zpočátku byl při těchto scénách velmi nervózní, protože se nechtěl ztrapnit před Kristen ani před štábem: "V něčem bylo určitě lepší, že jsme s Kristen skutečný pár. Na druhou stranu ale nešlo o nás dva, v té posteli byli Edward a Bella a u toho jsem chtěl zůstat. Nechtěl jsem ukázat, co dělají v ložnici Rob a Kris. Nechtěl jsem být příliš vášnivý a ani moc usedlý. Bylo složité najít hranici mezi tím a neztrapnit se u toho."

"Sexuální scény ve filmech mi vždycky připadaly divné," svěřuje se herec: "Teď když navíc vím, jak probíhá jejich natáčení, že ty dva, co se milují, vždycky sleduje celý štáb, je to o to šílenější. Po celou dobu natáčení intimností, jsem si přál, aby to byl jen sen, ze kterého se brzy probudím." Rob je navíc přesvědčený o tom, že Twilight Breaking Dawn by se bez sexu obešel: "Vždycky mě pobaví, když se nějací chytráci odvolávají na erotické kapitoly v knize. Tam ale žádné nejsou!!! A jestli máte pocit, že si vymýšlím, tak si tu knížku honem běžte přečíst znovu..."

Edward Cullen je ve svém chování velmi staromódní a Robert s ním souhlasí: "Pokud jde o sex, neuznávám milování bez lásky. Nikdy jsem neprožil sex na jednu noc a ani po tom netoužím. Když se mi někdo líbí, chci s tou holkou chodit a automaticky přemýšlím o tom, že si ji jednou vezmu a jednou budeme mít dítě." Určitě to ale nebude hned... "Natáčení s miminem bylo úžasné, ale na své vlastní se zatím necítím. Uvědomil jsem si, že si nedokážu představit, že bych byl skutečný táta. Chceme si s Kristen ještě chvilku užívat volnost, kterou teď máme."


DĚKUJI BRAVU

ROBERT PATTINSON: "EDWARD JE VADNÝ A OŠKLIVÝ!"

23. listopadu 2011 v 10:47 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY
Britský herec se nikdy netajil tím, že ačkoli se sága Twilight postarala o největší díl jeho slávy, nepatří tahle upírská série zrovna k jeho nejoblíbenějším filmům.
Robert (25) dokonce přiznává, že zájem fanoušků o něj jako o Edwarda Cullena je mu natolik nepříjemný, že se rozhodl vylíčit všem zbožňovaného upíra v tom nejhorším světle! "Nejhorší na tom je, že všichni fanoušci si myslí, že Edward je perfektní. Chtěl jsem do té role propašovat i pár špatných vlastností, ale tvůrci mě vždy zastavili se slovy 'Ne, Edward má být dokonalý'."

"Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bude natočen film, ve kterém lidi budou zbožňovat upíra. Upíři vždycky byli nestvůry. Teď je všechno jinak, všichni fanoušci touží, stát se upírem. Nechápu tu posedlost a přiznávám, že se docela těším až tahle Twilight mánie skončí," svěřuje se Robert a dodává: "Přitom Edward je v té své dokonalosti totálně vadný. Nikdo by se v situacích, které prožívá, nechoval tak jako on. Je mi nesympatický a navíc je dost ošklivý. Ale to bude tím, že ho hraji já..." (smích).

Robert si navíc postěžoval, že všudypřítomní fanoušci mu stěžují život natolik, že se chce ze své současné adresy co nejdřív odstěhovat: "Když chceme s Kristen jít někam sami, musíme se schovávat před novináři a hlavně před fanoušky. Je to šílené a my si neustále připadáme jako na útěku nebo jako bychom byli agenti CIA. Rádi bychom se přestěhovali do nějakého bezpečného domu, kde se nikdo jen tak nedostane k našim domovním dveřím. Doufám, že brzy nějaký takový seženeme."

DĚKUJI BRAVU

EYES ON FIRE - DUBSTEP

18. listopadu 2011 v 19:54 | kačicá |  VIDEA
Tak jsem jednou poslouchala písničky ze stmívání a narazila na tohle:) mě se to docela líbí:) Ale originál je originál...:)) ten je o moc lepší :D

REMIX:

ORIGINÁL: