MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

Říjen 2011

TAYLOR LAUTNER- NEW BREAKING DAWN PHOTO

18. října 2011 v 9:34 | TAMIA |  PHOTO


SLUŠÍ MU TO:-) DĚKUJI TWIFANS

ROBERT PATTINSON: ZAHRAJE SI V ROCKOVÉ OPEŘE?

17. října 2011 v 18:13 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY
Kromě hraní Rob zbožňuje také hudbu. Proto není tak úplně od věci žhavá nabídka, zahrát si ve filmové verzi rockového muzikálu American idiot.
Slabost pro Roberta má také punkrocková kapela Green Day. Její frontman, Billie Joe Armstrong, Robovi nabídl, zda by měl zájem si zahrát hlavní roli v chystaném filmovém zpracování muzikálu American Idiot.

Billie prý doslova řekl, že by byl rád, ´kdyby hlavní roli hrál ten chlápek z Twilight´. Považuje ho prý za skvělého herce, který umí na plátně plakat i řvát zlostí.


Rocková opera American Idiot se hraje od roku 2004. Ano, je to stejný název jako sedmé album kapely Green Day. Jde o příběh hlavního hrdiny Jimmyho, který na malém městě žije se svou matkou a otčímem. Jednoho dne uteče do velkého města, kde propadne drogám, ale také se zamiluje. Drogy ale způsobí, že se z Jimmyho stane úplně jiný člověk a jeho dívka ho opustí. Rozhodne se tedy, že se na vše pokusí zapomenout zpět doma u rodičů.

Práce na filmu jsou v plném proudu, do kin by měl být uveden v roce 2013

DĚKUJI BRAVU

KELLAN LUTZ JE SAMÝ SVAL!

17. října 2011 v 18:10 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY
Kellan Lutz (26) se od svého začátku v Twilight pěkně vyloupl. Teď nafotil žhavé fotky pro australský magazín, na kterých vypadá téměř jako drsný kovboj!
Tvrdý pohled, pevné svaly a naběhlé žíly. Takový je drsňák Kellan Lutz na fotkách magazínu GQ. Podívej se na video za zákulisí tohohle focení!


"Běhám, plavu, hraju squash, basketball, ... to se pak svaly tvoří sami," říká o svém těle Kellan. Na jeho fotkách je alespoň vidět, že jeho impulsivní Emmett Cullen má přeci jenom i něco z Kellana.
A jak se mu líbí svaly na holkách? "Mám rád, když holka sportuje a je to na její postavě vidět. Pořád ale musí vypadat jako holka a ne už jako kluk," směje se.


I když má Kellan super tělo, není pro něj prý snadné, najít si přítelkyni. "Se známou tváří je to trošku problém. Spousta holek mi 'klepe na dveře' jen proto, že jsem známý. Když potkám 'normální' holku, musí mít zase spoustu pochopení pro mou práci, pro to, že můžu být týdny pryč, že můžu natáčet intimní scény, ...,"vysvětluje své peripetie Kellan.

Řeší ale i úplně běžné problémy, na kterých se učí, jako my všichni: "Byl jsem nedávno s partou přátel na večeři a nabídl se, že účet zaplatím kartou a oni mi pak svůj podíl dají. Nějak to ale neklaplo, teď se nikdo k placení nemá," krčí rameny herec.
Je vidět, že i jeho se týkají úplně stejné trable jako kohokoliv jiného...
DĚKUJI BRAVU

TAYLOR LAUTNER NEJEN O LILY COLLINS

17. října 2011 v 18:03 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY
Kromě ságy Twilight je teď Taylor (19) hlavní hvězdou filmu Abduction, při jehož natáčení potkal svou novou lásku Lily Collins (22). Nejen na ni jsme se ho zeptali...

Co ty a škola?

"Natáčel jsem filmy a u toho dokončoval střední školu. Byla to docela dřina, přesto jsem se hned zapsal na vysokou. Za první rok jsem sice nasbíral nějaké credity, pak se ale můj pracovní plán zaplnil mnohem víc a to už jsem nestíhal, takže jsem musel studium přerušit. Rád bych se jednou vrátil. Chtěl bych studovat psychologii."

Prý jsi velkým fanouškem Simona Cowella (porotce v talentové soutěži X-Factor, pozn. red.)?

"Jsem hlavně obrovským fandou všech talentových soutěží. Na X-Factor se vždycky těším ze všeho nejvíc, protože komentáře Simona Cowella mi připadají opravdu trefné a zasměju se při nich. Jednou jsem se zúčastnil The Voice, to je moje velké tajemství... a víc vám k tomu neřeknu. Věřte mi, že byste mě nechtěli slyšet zpívat. Zpívám si, jen když jsem v koupelně." :-)

Jaké bylo první setkání s Lily?

"To nejúžasnější, co na Lily obdivuju, je její otevřenost. Jste vedle ní minutu a už se smějete, je neuvěřitelně zábavná. Takové bylo i naše první setkání a skvělé na tom je, že od té doby se vůbec nic nezměnilo, pořád se spolu smějeme. Lily se prostě nebojí být sama sebou a to je na ní krásné."


DĚKUJI BRAVU