MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

Květen 2011

Fanmade Breaking Dawn Birth Scene

27. května 2011 v 15:32 | TAMIA |  FAN ART

:) DĚKUJI TWIFANS

TVD - funny faces

27. května 2011 v 15:30 | TAMIA |  FUNNY

TEN DAMON:D

http://www.fanpop.com/spots/the-vampire-diaries-tv-show/images/18075689/title/tvd-funny-faces-p-fanart

The History of Twilight Saga- Fanmade Trailer

27. května 2011 v 15:24 | TAMIA |  VIDEA
JE KRÁSNÉ, TO VŠECHNO VIDĚT TAKTO POHROMADĚ:) BREAKING DAWN UŽ SKORO KLEPE NA DVEŘE:)

DĚKUJI YOU TUBE

Kdo je oblíbená herečka Kristen Stewart?

27. května 2011 v 15:17 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY

I Kristen má svou oblíbenou herečku. Kdo pak to bude? Nějaká romantická hrdinka? Nebo spíš drsňačka z akčního filmu?
Kristen ví, kde se má inspirovat, a tak nevzhlíží k nikomu menšímu, než k držitelce dvou Oskarů, Jodie Foster. S ní si totiž jako dvanáctiletá zahrála ve svém prvním filmu. Jmenoval se Panic Room, u nás byl uvedený pod názvem Úkryt.

"Jednou z mých nejoblíbenějších hereček je definitivně Jodie Foster," přiznala Kristen. "Určitě to má co do činění s tím, že právě s ním jsem poprvé točila. Hrozně jsem jí tenkrát obdivovala a pozorovala ji při natáčení." vzpomíná. "Víte, Jodie není z těch, kdo by dávali rady, ale i tak na mě měla silný vliv v tom, že jsem u hraní zůstala."


Kristen ale neovlivnila jen Jodie. Je také velkou fanynkou hudby ,a když už se něčemu věnuje na plno, hodně jí to ovlivňuje život. "Co se týká hudebního vkusu, jsem trochu ze staré školy. Moje nejmilejší písnička vždycky byla a bude 'Madame George' od Van Morrison. Ta pro mě nikdy nezestárne. Je v ní něco uklidňujícího a zároveň taky syrového...," oklepe se Kristen.

Letos Kristen natočila druhý, závěrečný díl Twilight Sagy: Breaking Dawn a momentálně pracuje na hlavní roli Sněhurky ve fantasy filmu Snow White and the Huntsman.


DĚKUJI BRAVU

Robert Pattinson je na starší holky!

27. května 2011 v 15:13 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY

e filmu Voda pro slony si Robert (24) zahrál po boku Reese Witherspoon (35) a ve snímku Miláček zazáří coby milenec Umy Thurman (41). Co říká na to, že musel točit intimní scény s o tolik staršími herečkami?
Vůbec mu to nevadilo, ba naopak! "Vlastně to bylo dost podobné mému vlastnímu životu," přiznává slavný filmový upír s tím, že než se dal dohromady s Kristen Stewart, chodil se samými staršími ženami.

"Každá holka, se kterou jsem šel jako teenager na rande, byla starší než já," svěřuje se Rob a přidává šokující informaci: "Bylo mi 17, když jsem prožil své poprvé a mé holce 26."

Starší slečny mu připadaly vždycky mnohem zajímavější a navíc Edwarda ze ságy Twilight dost bavilo, jak randění s viditelně starší holkou irituje všechny lidi, které potkává.

"Bylo super, když jsme přišli do restaurace, všichni si nás prohlíželi a šuškali si, jak já jsem mladý, ona stará a že je nevhodné, abychom spolu chodili. Smáli jsme se tomu a mě v těch chvílích bylo fakt skvěle," uzavírá Robert.

Pusť si trailer k filmu Miláček:)
DĚKUJI BRAVU

Robert Pattinson je rád zamilovaný

27. května 2011 v 15:13 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY

Být zamilovaný a mít vztah. To má na životě rád Robert Pattinson. Ale pšššt, to už stačí...
Vztah Roberta a Kirsten Stewart už dávno není žádným tajemstvím. Když ale s Robem narazíte na otázky okolo vztahů a lásky, začne být opatrný a rozhodně nevyzradí všechno. Rád prý zachovává kolem sebe jistá tajemství.

"Jestli jsem romantický? Myslím, že když mám někoho rád a jsem zamilovaný, řekl bych, že ano. Jsem potom k tomu druhému citlivější...," říká vyhýbavě. "To jsou věci, které na sebe nemusím prozrazovat. Cítím to tak, že do toho nikomu nic není, a navíc trocha tajemství neuškodí," dodává.


Tohle je úděl slavných, všichni se ptají na všechno. Jak ale nájezdy fanoušků přežít, prozradil Robovi jeho herecký kolega Pierce Brosnan, s kterým se sešel ve snímku Nezapomeň na mě.
"Byli jsem oba tenkrát v restauraci a nějací lidé tam na nás celou dobu doslova zírali," vzpomíná Robert. "Nevěděli, kdo jsem já, ale poznali Pierce. A on vstal, šel k tomu stolu a představil se jim. Každý na něj koukal, že si šel s těmi lidmi potřást rukou a zeptat se jich, jaký mají večer. A fungovala to skvěle. Okamžitě pro všechny přestal být atrakcí a měli jsme klidný večer!"

"Ti lidé nás pak přestali pozorovat, a myslím, že když přišli domů, museli si říct: 'To je ale vážně milý chlapík'!"


Poslechni si písničku Never Think, kterou zpívá Robert Pattinson:)

Cosmopolis

25. května 2011 v 17:22 | kačicá
Od 23. 5. nataci Robert v Kanade v Torontu svuj novy film Cosmopolis. Film je adaptaci sci-fi knihy Dona DeLilla. Hl. hrdina je Eric Packer. Jeho svět je plný finančních transakcí na mezinárodních trzích. Ovsem jediná sázka proti japonskému jenu z něj udělá žádaný terč. Během pristich 24 hodin musi Eric oklamat manželku a vyhnout se tajemným lovcům v nedaleké budoucnosti. http://www.cosmopolisthefilm.com/
ted mě napadá.. breaking dawn je už dotočený? :o asi jo.. jinak nevím jak by to všcehno stíhal...vubec jsem nevěděla že bude něco dalšího hned ted točit...:D:)

WATER FOR ELEPHANTS - VODA PRO SLONY

21. května 2011 v 15:35 | kačicá
Ahoj ..:)
chtěla jsem se zeptat jestli jste už někdo byli v kině na water for elephants..? já jsem včera večer z něho přijela:).. a moje dojmy a pocity?!.. nádhera.. opravdu podařený film... bylo tam vše ... napětí.. romantika.. vzrušení.. a chvilkami i ten vtip:) jsem z toho naprosto unešená:) fakt nádhernej film:) robovi to tam nesmírně slušelo:).. a je to takový dojemný uplně:).. na konci jsem zase brečela (překvapivě:D) určitě to doporučuji..zajděte si na to!:).. je to fakt nádherný:) a tady jsou fotky z cinestar olomouc:) co tam měli za plakáty a tak:)...napište jak se vám libila voda pro slony:)
A jinak se omlouvám za špatnou kvalitu...:)

ROB WITH AN ELEPHANT

18. května 2011 v 6:20 | kačicá |  PHOTO

hrozně mu to tady sluší:)
ZDROJ : facebook.com

NINA DOBREV & ASHLEY GREEN

16. května 2011 v 20:01 | kačicá |  PHOTO

Obě jsou nádherné:):)
ZDROJ: facebook.com

Beautiful gifs of Kristen's New Outtakes photoshoot for Elle

12. května 2011 v 18:28 | TAMIA |  ANIMACE

SLUŠÍ JÍ TO:)

DĚKUJI TWIFANS

My heart is just as silent.. FAN ART

12. května 2011 v 18:27 | TAMIA |  FAN ART

NÁDHERNÉ:)

http://www.twifans.com/profiles/blogs/my-heart-is-just-as-silent

The Evolution Of Head Touching - Whats Your Favourite? <3

12. května 2011 v 18:27 | TAMIA |  PHOTO

MĚ SE LÍBÍ VŠECHNY MOMENTY:)

DĚKUJI TWIFANS

What's Your Favourite WFE Premiere Pose Face? :)

12. května 2011 v 18:26 | TAMIA |  FUNNY

MĚ OSOBNĚ UCHVÁTIL NEW YORK:D

http://www.twifans.com/profiles/blogs/whats-your-favourite-wfe

Robert Pattinson má staromódní tělo

12. května 2011 v 18:26 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY

V těchto dnech se do kin uvádí nový Robertův film Voda pro slony. Po roli mladého veterináře Rob prý doslova skočil. Proč?
Voda pro slony se odehrává ve 30. letech minulého století, a právě tuhle dobu Robert miluje ze všeho nejvíc. Prožít toto období, oblékat dobové kostýmy a používat všechny dobové věci tak Roba lákalo ze všeho nejvíc.
"Vždycky jsem toužil dělat film, který bude zasazený do třicátých let. Miluju oblečení, které se tenkrát nosilo," vyznal se herec. "A pak tahle nabídka přišla. Kostýmy byly naprosto dokonalé a všechno, co jsem vyzkoušel nebo musel používat ve své roli, byly autentické věci z té doby, které doteď perfektně fungovaly!"

"Mám asi staromódní tělo, že mi tehdejší móda sedí líp, než ta dnešní," směje se.

Kromě výpravy si na natáčení užíval i společnosti kolegyně Rees Witherspoon, Oskarem oceněné herečky za hlavní ženskou roli ve filmu Walk The Line, který je životopisným snímkem country zpěváka Johnny Cashe (úžasná byla třeba i v obou dílech Pravá blondýnka).

Řekl o ní: "Když se setkáte s někým, kdo už má doma Oskara, myslíte si, že takový člověk už bude žít jen ve svém malém světě, ale Rees je neskutečně milá a laskavá a tak strašně moc mi po celé natáčení pomáhala...," nešetřil chválou Rob.

Mrkni na ukázku, jak to Robertovi ve filmu sluší...
DĚKUJI BRAVU

Kristen Stewart: Breaking Dawn? Zklamání!

12. května 2011 v 18:26 | TAMIA |  TWILIGHT SAGA - ČLÁNKY

Filmová Bella by brala, kdyby její scény v posledním díle ságy Twlight byly mnohem drsnější...
V knize Breaking Dawn Bella Swan otěhotní se svým upířím miláčkem Edwardem Cullenem a než světlo světa spatří jejich dcera Renesmee, čeká ji velmi bolestivý a úmorný porod.

Ve filmu to prý ale takové drama nebude. "Jsem zklamaná," přiznává Kristen Stewart: "Čekala jsem, že tahle traumatizující scéna bude na plátně mnohem drsnější. Měla by šokovat..."

Scénář byl ale upraven tak, aby film mohl být v kinech přístupný pro teenagery. "Mladí lidé by určitě rádi viděli drsné narození Renesmee," oponuje Kris: "Čekala jsem, že budu zvracet krev, jak to bylo v knize, ale to se nestalo..."

Dalším zklamáním byla pro herečku její milostná scéna s Edwardem: "Bylo to hezké, ale přišlo mi, že by se tahle scéna hodila spíš do romantického filmu. Čekala jsem, že v tu chvíli půjde na plátně jen o sex."

Je tedy vůbec důvod těšit se na Breaking Dawn? "Každý má na ty scény jiný názor. Producenti určitě dobře vědí, co dělají a ten film bude nakonec skvělý," dodává Kristen.

Pust si trailer Breaking Dawn:)

DĚKUJI BRAVU

ASHLEY GREEN - TEEN VOGUE

11. května 2011 v 7:35 | kačicá |  PHOTOnehorázně jí to slušíí:)
ZDROJ : breakingdawnmovie.org

JACOB & NESSIE

5. května 2011 v 20:58 | kačicá |  PHOTOTo je naprosto nádhernýý!!!:).. já se táák těšíím!:)<3
ZDROJ : facebook.com

THE LION & THE LAMB & THE WOLF

5. května 2011 v 20:45 | kačicá |  FUNNY

TO JE BOŽÍÍ :D :D
ZDROJ: facebook.com

The Vampire Diaries art Stefan and Elena/Elena and Damon

2. května 2011 v 17:51 | TAMIA |  FAN ART
TOHLE JE NAPROSTÁ KRÁSA, DOKONALOST:) DĚKUJI DEVIANTART