MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU -POVÍDKA 18.DÍL- MALÝ JAKE

29. července 2010 v 12:03 | TAMIA
RENESMEE
RENESMEE
VŠE V MÉM ŽIVOTĚ,BYLO ZASE TAKOVÉ JAKO PŘEDTÍM. PŘEDTÍM, NEŽ JACOB ODEŠEL. BYLO TO JAKO BY SE SNAD ANI NIKDY NIC TAKOVÉHO NESTALO. UŽ JSEM NEBYLA JAKO BEZ DUŠE,NAOPAK- KONEČNĚ JSEM CÍTILA ZASE TO ŠTĚSTÍ,RADOST,LÁSKU.
BYLA JSEM ZKRÁTKA ZASE ŠTASTNÁ.
VŠE BYLO NAPROSTO IDEÁLNÍ,TEDY,AŽ NA JEDNU VĚC. MOJE NOČNÍ MŮRY-PRAVDIVÉ NOČNÍ MŮRY. NEPŘESTÁVALO TO,NAOPAK TO BYLO INTENZIVĚJŠÍ,ALE KDYŽ JSEM MĚLA VEDLE SEBE JACOBA, POMALU JSEM SI ZAČALA NA TO ZVYKAT. CO JINÉHO MI TAKY ZBÝVALO?
ALE NEMŮŽU SI JEN STĚŽOVAT,STALO SE TAKY PÁR NÁDHERNÝCH VĚCÍ. A BYLY DVĚ, KTERÉ ZE MĚ UDĚLALY NEŠTASTNĚJŠÍ OSOBU NA SVĚTĚ.
JEDNÉ Z NICH JSEM VDĚČILA SVÝM SNŮM.
SEN
STOJÍM VE VELMI ZNÁMÉ CHALOUPCE V KUCHYNI. ROZHLÉDNU SE JEN NA MALINKATÝ KOUSEK PROSTORU, A HNED POZNÁVÁM DŮM BLACKOVÝCH.
NAJEDNOU SE OD NĚKUD PŘIŘÍTÍ NÁDHERNÁ PANÍ. BYLA KRÁSNÁ, VYSOKÁ, SE SNĚDOU PLETÍ A ČERNÝMI,ROVNÝMI VLASY. V OBLIČEJI MI NĚKOHO PŘIPOMÍNALA,ALE NIKDY DŘÍV SEM JÍ NEVIDĚLA.
ŠLA DO KUCHYNĚ,PŘIPRAVOVALA SI KOŘENÍ A DOCHUCOVALA JÍDLO,KTERÉ UVAŘILA.
Z NENADÁNÍ SE OTEVŘELY DVEŘE DOMU, OBĚ JSME SE HNED ŠLI PODÍVAT,KDO TO JE.
TO CO JSEM SPATŘILA MI VYHRKLO SLZY DO OČÍ. VE DVEŘÍCH JSEM UVIDĚLA MALINKÉHO JACOBA,VEDLE NĚJ BILLY,MIMOCHDEM STÁL NA SVÝCH NOHOU A BYL MLADŠÍ, BYL KRÁSNÝ.
BILLYHO OBKLOPOVALY Z OBOU STRAN MALÉ HOLČIČKY- RACHEL A REBECA, JACOBOVI SESTRY.
,,MAMI,MAMI." ZAKŘIČEL JACOB A PELÁŠIL DO NÁRUČÍ TÉ ŽENY. TAK TO BYLO JEHO MÁMA- SARAH.
ONA HO HBYTNĚ ZVEDLA ZE ZEMĚ A OBJALA HO. ,,JAKU,TY MŮJ MALÝ VLKU,KDE JSTE SE S TÁTOU ZASE VŠICHNI TOULALI?."ZEPTALA SE HO ZE ŠIROKÝM ÚSMĚVEM. TED PŘISTOUPIL BLÍŽ BILLY A POLÍBIL SVOU ŽENU,TA MU LÁSKYPLNĚ POLIBEK VRÁTILA. ,,BYLY JSME NA PLÁŽI,LÁSKO." ŘEKL JÍ. RACHEL A REBECA UTÍKALY ZA MÁMOU ABY JÍ OBJALY TAKÉ, SARAH JE OBĚ LÍBLA DO VLASŮ.
,,OBĚD JE HOTOVÝ, NAJÍME SE, VY MOJE ZLATÍČKA."ŘEKLA OSTATNÍM S ÚSMĚVEM.
HNED NA TO SE MI UKÁZAL DALŠÍ STŘÍPEK SNA
MALINKÝ JACOB LEŽEL VE SVÉ POSTELY,VEDLE NĚJ SEDĚLA SARAH, HLADÍC HO PO LÍČKÁCH.
,,SPINKEJ VLKU."ŘEKLA MU S ÚSMĚVEM. ,, PROSÍM,ZAZPÍVEJ MI, MAMINKO." POPROSIL JI, ONA SE USMÁLA A ZAČALA ZPÍVAT. BYLA TO TAKOVÁ KRÁSNÁ MELODIE,HNED SEM POZNALA QUILEUTSKÉ RYTMY. BYLA TO QUILEUTSKÁ UKOLÉBAVKA. SARAH DOZPÍVALA A JACOB UŽ MĚL ZAVŘENÁ SVÁ KRÁSNÁ OČÍČKA.
DALŠÍ
SARAH SI HRAJE VENKU S JACOBEM NA SCHOVÁVANOU,OBA SE PŘITOM MOC SMĚJÍ A TAK JE PRO NĚ LEHKÉ,NAJÍT TOHO DRUHÉHO. ,,MAMI, ZASE JSI MĚ NAŠLA."ŘEKL JÍ JACOB. SARAH SE JEN USMÍVALA,PAK POZOROVALA JAKA, JAK SI HRAJE DÁL. NAJEDNOU SI HO K SOBĚ ZAVOLALA.
,,JACOBE, POJD SEM NA CHVILIČKU."ŘEKLA MU. ,,ANO, MAMI?."ZEPTAL SE KDYŽ UŽ BYL U NÍ.
,,ZLATÍČKO,CHCI TI NĚCO DÁT."ŘEKLA A Z KAPSY VYTÁHLA ŘETÍZEK, STŘÍBRNÝ S VLKEM, POSETÝMI BÍLÍMI KAMÍNKY. ,,TADY MÁŠ." ŘEKLA MU A PODALA MU HO. ,,MAMI, ALE TEN JE TVŮJ."ŘEKL JÍ. ,,ANO, A TED JE TVŮJ. DEJ HO PAK, AŽ BUDEŠ VELKÝ, OSOBĚ, KTERÁ PRO TEBE BUDE NA SVĚTĚ NEJDRAŽŠÍ."ŘEKLA MU A JACOB PŘIKÝVNUL. ,,DĚKUJU TI ,MAMINKO."PODĚKOVAL JÍ.
DALŠÍ OKAMŽIK MÉHO SNU
JSEM V NEMOCNICI, OHLÍDNU SE ZA SEBE A VIDÍM BILLYHO. SEDĚL U NEMOCNIČNÍ POSTELE,NĚKOHO DRŽEL ZA RUKU, STRHANÝ VÝRAZ NA TVÁŘI.
ŠLA SEM BLÍŽ,ABYCH VIDĚLA KDO TO JE A UVIDĚLA SARAH. JEJÍ SRDÍČKO BYLO VELMI NEPRAVIDELNĚ A SLABĚ. OČI MĚLA ZAVŘENÉ, NEJSPÍŠ SPALA.
,,PROČ?SARAH?."PTAL SE JÍ BILLY. ,,PROČ MI TAK RYCHLE ODCHÁZÍŠ?." PTAL SE JÍ SE SLZAMI V OČÍCH. JACOBOVA MAMINKA UMÍRÁ. BYLO MI TO MOC LÍTO,SLZY MI ZAČALY KAPAT PO TVÁŘI. CHTĚLA BYCH JÍ ZA VŠE PODĚKOVAT. ZA TO JAKÉ NEUVĚŘITELNÉ DĚTI PORODILA, ZA TO, ŽE BILLYHO TAK MOC MILOVALA.
PŘISTOUPILA JSEM K NÍ BLÍŽ, CHYTLA JSEM JÍ ZA JEJÍ DRUHOU RUKU A SKLONILA SE K NÍ.
,,ZA VŠECHNO VÁM MOC DĚKUJU."POŠEPTALA JSEM A POLÍBILA JÍ NA ČELO. PŘIPADALO MI JAKO BY SE SNAD V TEN MOMENT NA CHVILINKU USMÁLA A PAK CHVÍLI PO TOM ZEMŘELA.
BYLO TO MOC SMUTNÉ,PŘESTO JSEM BYLA RÁDA, ŽE JSEM JI KONEČNĚ SPATŘILA,ŽENU, KTERÁ DALA JACOBOVI ŽIVOT.
REALITA
PROBUDILA JSEM SE V OBÝVACÍM POKOJI,NA GAUČI. VEDLE MĚ SEDĚL JACOB A SETH. KDYŽ JSEM SE PROBOUZELA, OBA SE NA MĚ DÍVALY. ,,JAK TI JE?." ZEPTALY SE OBA NARÁZ. TOMU JSEM SE MUSELA ZASMÁT.
,,DOBŘĚ, DĚKUJU." ODPOVĚDĚLA JSEM. ,,OSTATNÍ JSOU POŘÁD NA LOVU?."ZEPTALA JSEM SE.
,,ANO,BRZY SE ALE VRÁTÍ,NEBOJ."ODPOVĚDĚL MI JACOB. ,,DOBŘE, TAK JÁ SI TED DÁM SPRCHU." VSTAL JSEM A OZNÁMILA. JACOB JAKO BY TROCHU ZČERVENAL. ,,EHM....JO, JASNĚ, MY SE ZATÍM SE SETHEM TADY DODÍVÁME NA FILM."ŘEKL MI JACOB. SETH DOSTAL VÝBUCH SMÍCHU A DO JACOBA STRČIL. VĚDĚLA JSEM PROČ,TAKY VIDĚL, ŽE SE JACOB ZASTYDĚL. MUSELA JSEM SE ZASMÁT TAKY,NO A PAK SE PŘIDAL I JACOB. POLÍBILA JSEM HO A PAK PELÁŠILA NAHORU, DO SVÉHO POKOJE, DO KOUPELNY. VZALA JSEM SI S SEBOU JEŠTĚ NOČNÍ KOŠILKU,NA PŘEVLÉKNUTÍ A ŠLA DO KOUPELNY.
OTEVŘELA JSEM DVEŘE OD NÍ A CHTĚLA SI ROZSVÍTIT,ALE NĚČÍ STUDENÁ RUKA MĚ ZASTAVILA, A PAK KE MĚ PROMLUVIL, TEN NEJMRAZIVĚJŠÍ HLAS, JAKÝ JSEM DOSUD SLYŠELA.
,,ANI SE NEPOKOUŠEJ POHNOUT." ŘEKL MI VRAŽEDNĚ.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leopardka Leopardka | 26. května 2012 v 14:32 | Reagovat

Co se stane ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama