MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU -POVÍDKA 17.DÍL -VÍM, ŽE TO BYLO PRO MÉ DOBRO

28. července 2010 v 16:28 | TAMIA
KRESBA
RENESMEE
Z OČÍ MY KAPALY STUDENÉ SLZY,Z PLIC SE MI DRAL PŘIDUŠENÝ VZLYK, PŘESTO JSEM MĚLA VELIKOU RADOST-RADOST, ŽE JSEM SI KONEČNĚ VZPOMĚLA.
TROCHU JSEM SE UTIŠILA, VZALA JSEM QUILETSKÝ PRSTEN A ZNOVU SI HO NAVLÉKLA. VÍM PROČ JSEM SI JEJ SUNDALA A DALA DO OBÁLKY DOPISU, OD JACOBA. NEBYLO TO TAK, ŽE BYCH HO UŽ NEMILOVALA-TO NIKDY, ALE TEN PRSTEN SE NOSÍ, KDYŽ JSTE SI OBA ZASLÍBENÍ, A TO JÁ NEBYLA- JACOB SE MĚ VZDAL, PROTO JSEM SI HO SCHOVALA DO OBÁLKY. PAMATUJU SI, ŽE JSEM TEN DOPIS ČETLA NEUSTÁLE- PROTO BYL TROCHU OŠOUPANÝ. A TAKY, ŽE JSEM U NĚJ POŘÁD PLAKALA- PROTO ROZMAZANÉ PÍSMO.
ŽIVĚ SI PAMATUJU, KDYŽ MĚ JACOB OPUSTIL,PAMATUJU NA TO, JAKÉ TO BEZ NĚJ BYLO, BYLA JSEM JAKO TĚLO BEZ DUŠE, MRTVÁ, BEZ ŽIVOTA. POZNÁVÁM VŠECHNU TU BOLEST A VZPOMÍNÁM NA DALŠÍ OKAMŽIK. JELA JSEM DO LA PUSH A ZA DVEŘMI DOMU BLACKOVÝCH ZASLECHLA, ŽE SE JACOB VRACÍ ZPĚT, NEDOČKAVĚ JSEM NASTOUPILA DO SVÉHO AUTA A JELA MU NAPROTI. JENŽE,TO SE MI STALA TA NEHODA.
JACOB TU BYL SE MNOU PO CELOU DOBU, KDYŽ JSEM BYLA V BEZVĚDOMÝ-BYL STÁLE U MĚ,KDYŽ JSEM POPRVÉ OTEVŘELA OČI- BYL STÁLE U MĚ. UŽ VÍM PROČ SE CHOVAL TAK DIVNĚ,ODTAŽITĚ- NECHTĚL MI PŘIPOMÍNAT TU BOLEST, CO JSME PROŽILY A TAKY SI STÁLE MYSLEL, ŽE MŮŽU ŽÍT JINAK, BEZ NĚJ.
ALE JÁ SI NA VŠECHNO VZPOMĚLA, A JACOBOVI UŽ NIKDY NEDOVOLÍM, ABY ODE MĚ ODJEL NĚKAM PŘIČ. NEDOVOLÍM TO, UŽ NIKDY, HNED TAKY PŮJDU ZA NÍM.
V TOM SE OTEVŘELY DVEŘE OD MÉHO POKOJE. ,,NESS, SLYŠELA JSEM NĚJAKÝ HLUK, JSI V PO...." TO BYL ROSALIIN HLAS, KDYŽ MĚ SPATŘILA, CELOU USLZENOU,ANI NEDOŘEKLA CO CHTĚLA ŘÍCT, A HNED SE KE MĚ PŘIŘÍTILA A OBJALA MĚ. ,,BROUČKU, CO SE TI STALO?." PTALA SE, HLADÍC MĚ PO VLASECH. ,,ROSE,ROSALI, JÁ SI NA VŠECHNO VZPOMĚLA." ŘEKLA JSEM A PODÍVAL SE NA NÍ. ,,RENESMEE." VYDECHLA ROSALIE. ,,ALE TO JE SNAD DOBŘE,ZLATÍČKO, NE?."ZEPTALA SE. ,,ANO, TO ANO. JSEM ZA TO STAŠNĚ MOC RÁDA." ŘEKLA JSEM A ROSALII POŘÁDNĚ OBJALA. ,,CHYBĚLA JSI MI ROSE." ŘEKLA JSEM JÍ. ,,TO TY MĚ TAKY ZLATÍČKO." ŘEKLA, A OBĚ JSME VĚDĚLY, CO TÍM TA DRUHÁ MYSLÍ. CHYBĚLO MI MÉ PRAVÉ JÁ, A ROSALII, CHYBĚLO TAKY.
,,ROSALIE, KDE JSOU OSTATNÍ?."ZEPTALA JSEM SE. ,,JSOU NA LOVU,BRZY PŘÍJDOU. JÁ ZŮSTALA TADY, KDYBY NĚCO." ODPOVĚDĚLA MI. ,,ROSE, MUSÍM DO LA PUSH,MUSÍM MLUVIT S JACOBEM." ŘEKLA JSEM JÍ. ,,SAMOZŘEJMĚ, CHÁPU TĚ." ODPOVĚDĚLA MI A JÁ SE SEBRALA A JELA DO LA PUSH, PROMLUVIT SI S JACOBEM.
VZALA JSEM SI S SEBOU I TEN DOPIS. UŽ JSEM BYLA V LA PUSH, U DOMU BLACKOVÝCH. SOTVA JSEM VYSTOUPILA Z AUTA, JACOB MI UŽ ŠEL NAPROTI. NA TVÁŘI MĚL ŠIROKÝ ÚSMĚV, ALE, KDYŽ MĚ VIDĚL, ASI POZNAL, ŽE SE NĚCO STALO, JEHO VÝRAZ BYL TROCHU ZNEPOKOJIVÝ.
,,NESS,STALO SE NĚCO?." ZEPTAL SE,JEHO OČI ZAMÍŘILY NA DOPIS V MÉ RUCE,JACOB ZATAJIL DECH. ,,MUSÍME SI PROMLUVIT, JAKU." ŘEKLA JSEM A ON SE KONEČNĚ POHNUL,HODNĚ HO ZARAZILO, ŽE DRŽÍM JEHO DOPIS. NECHTĚLA JSEM UŽ ČEKAT VÍCE, A TAK JSEM KONEČNĚ SPUSTILA.
,,JAKU, JÁ...SI NA VŠE PAMATUJU,VZPOMĚLA JSEM SI." ŘEKLA JSEM. NA JACOBOVĚ TVÁŘI SE NEJDŘÍVE OBJEVIL ÚSMĚV ŠTĚSTÍ A PAK SMUTEK. ,,PAMATUJEŠ SI TAKY NA TO JAK JSEM TĚ OPUSTI,ŽE ANO?." ZEPTAL SE JACOB A JÁ PŘIKÝVLA. ,,DŘÍV NEŽ ZAČNEŠ MLUVIT,PROSÍM, NECH MĚ NĚCO ŘÍCT." POPROSIL MĚ A JÁ PŘIKÝVLA.
,,NESS, NIKDY, POSLOUCHEJ NIKDY,JSEM TĚ NECHTĚL OPUSTIT. MYSLEL JSEM, ŽE JSEM PRO TEBE ŠPATNÝ, ŽE TI MŮŽU UBLÍŽIT, TŘEBA I NĚCHTĚNĚ A TAKY JSEM CHTĚL, ABYS BYLA S NĚKÝM,KE KOMU TĚ NEVÁŽE POUTO ,,OTISK".ŘÍKAL MI JAKE A JÁ SE NA NĚJ JEN DÍVALA A POSLOUCHALA.
,,MILUJU TĚ, VŽDYCKY BUDU. LITUJU....POŘÁD SE PROKLÍNÁM ZA TO, ŽE JSEM TĚ OPUSTIL, NIKDY SI TO NEODPUSTÍM. TO JEN KVŮLI MĚ, SI UTRPĚLA TU NEHODU,MŮŽU ZA TO JEN JÁ...VÍM, ŽE TO SE OMLUVIT NEDÁ, ALE PROSÍM ODPUST MI." ŘÍKAL A OČI MĚL NAVLHLÉ, I MĚ NĚCO ZAČALO ŠTÍPAT V OČÍCH.
,,UŽ TĚ NIKDY, NIKDY NEOPUSTÍM." DODAL A PAK SE ZARAZIL. ,,LEDA, ŽE BYS CHTĚLA, ABYCH ODEŠEL, ŽE BYS MĚ TŘEBA NECHTĚLA UŽ MÍT ANI NA OČÍCH."
V TOM MOMENTĚ SEM BYLA HNED U NĚJ. ,,TOHLE UŽ NIKDY NEŘÍKEJ!" ŘEKLA JSEM MU.
,,JAKU, JÁ TO VŠECHNO PŘECE CHÁPU,ROZUMÍM TI."ŘEKLA JSEM MU A JACOB SE NA MĚ NECHÁPAVĚ PODÍVAL.
,,VÍM, ŽE TO BYLO PRO MÉ DOBRO."DODALA JSEM . ,,NESS..." ZAŠEPTAL JACOB, PŘITISKLA JSEM SE K NĚMU A ON MĚ KONEČNĚ POLÍBIL, JÁ MU SAMOZŘEJMĚ POLIBKY RÁDA VRACELA. BYLO TO TAK INTENZIVNÍ, NÁDHERNÉ...
KDYŽ JSEM SE OD JACOBA TROCHU ODTRHLA,ABYCH SE MOHLA NADECHNOUT, PROTOŽE ON MĚ DOSLOVA DUSIL SVÝMI SLADKÝMI POLIBKY, PODÍVALA JSEM SE NA NĚJ A ŘEKLA: ,,JAKU, JEN TĚ CHCI POPROSIT, VÍM, ŽES MĚ CHRÁNIL, ALE POSLOUCHEJ MĚ,UŽ TO NIKDY NEDĚLEJ! UŽ MĚ NIKDY NEOPOUŠTĚJ! PROSÍM." POPROSILA JSEM JEJ.
,,PŘÍSAHÁM,ŽE UŽ TĚ NIKDY NEOPUSTÍM." ODPŘÍSÁHNUL JACOB. TO MI STAČILO, ZASE JSEM SE K NĚMU PŘITISKLA, A MOHLY JSME ZASE ZAČÍT S LÍBÁNÍM. MEZI TÍM MI JEŠTĚ JAKE ZAŠEPTAL.
,,NIKDY."...........POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 28. července 2010 v 17:50 | Reagovat

Néé, vůbec, to je v pořádku :D Jo mobil a kredit? To je u mě ještě přednejší! Já mám i-phone a redit v něm mi nevydrží ani den :D Proto jsem si dala paušál a rodiče jen kroutí hlavou nad tím, co mají za každý měsíc zaplatit :D

2 T-14 team *Christins* T-14 team *Christins* | Web | 28. července 2010 v 17:51 | Reagovat

A honem sem přidej další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama