MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 16.DÍL - VZPOMÍNÁM SI

20. července 2010 v 17:57 | TAMIA
NESS
RENESMEE
,,TATI,CHCEŠ ŘÍCT, ŽE VŠE,CO SE MI ZDÁLO-BYLA PRAVDA?" ZEPTALA JSEM SE. ,,ANO, VŠE JE PRAVDIVÉ." ODPOVĚDĚL MI. ,,ŽE BY NOVÁ SCHOPNOST?." ZEPTALA SE MÁMA. ,,TO ASI NE, NEMÁ TO SPOJITOST." ODPOVĚDĚL TÁTA.
,,ALE NĚCO TO NA SVĚDOMÍ MÁ." ŘEKL JASPER OCHRANITELSKY. ,,KDYŽ SE TI TO ZDÁ, JSI TAM SAMA? NEBO JEŠTĚ NĚKDO? TEDY VYJÍMAJE NÁS." ZEPTAL SE JASPER. ,,JSEM TAM SAMA." ODPOVĚDĚLA JSEM TROCHU ZMATENĚ, PROČ SE PTÁ NA TOHLE? ,,CO TÍM MYSLÍŠ JASPERE?." ZEPTAL SE TÁTA. ,,NEVÍM, NEZDÁ SE MI TO. TAKY NEMYSLÍM, ŽE TO JE NOVÁ SCHOPNOST, MYSLÍM, ŽE TO NĚCO, NEBO NĚKDO, MÁ NA SVĚDOMÍ." ŘEKL JASPER. PAK SE OSTATNÍ O TOM JEŠTĚ CHVILKU BAVILY, ALE JÁ JE MOC NEPOSLOUCHALA, VŠE JE PRAVDA? I TO S MÁMOU A JACOBEM? ,, JSI V POŘÁDKU, NESS,." ZEPTAL SE JACOB A TAK MĚ VYRUŠIL Z MÉHO MYŠLENÍ. ,,ANO, SAMOZŘEJMĚ." ŘEKLA JSEM MU A USMÁLA SE.
ALE VE SKUTEČNOSTI JSEM V POŘÁDKU NEBYLA, MÉ SNY BYLY HORŠÍ A TAKY JSEM V NICH ZAČALA CÍTIT EMOCE DRUHÝCH.
DALŠÍ SNY
VIDĚLA JSEM LIDSKÝ ŽIVOT VŠECH ČLENŮ RODINNY, JEJICH SMRT A TAKÉ PŘEMĚNU. ALICE PRCHAJÍCÍ PŘED JAMESEM, EMMETA ROZDRÁPANÉHO MEDVĚDEM, CARLISA, NESMÍŘENÉHO SE SEBOU, JASPERA, ZABÍJÍCÍHO NEVINNÉ A TAKY JEHO BOLEST PŘI TOM. CÍTIL JEJICH EMOCE A TAK TO PRO NĚJ NEBYLO LEHKÉ. ROSALII, TOUHU PO DÍTĚTI, SMRTI,LIDSKÉM ŽIVOTU A TAKY ROYCE. VIDĚLA JSEM JAK KRUTĚ JI NAPADL I SE SVÝMI KUMPÁNY A NECHAL JI POLOMRTVOU LEŽET NA ZEMI -TO MĚ BOLELO VELMI.
ALE BYLY I JINÉ OKAMŽIKY, KTERÉ MĚ BOLELY JEŠTĚ VÍCE. ,,BELLO, CARLISE TO Z TEBE DOSTANE VEN." POVÍDAL TÁTA MÁMĚ, KDYŽ ZJISTIL, ŽE JE TĚHOTNÁ. ,,DONUT JI, AT SE TOHO ZBAVÍ." PŘIDAL JACOB A POVÍDAL SI S TÁTOU. ,,O TO JSEM SE POKOUŠEL, ALE ZNÁŠ JI. JAKU, VÍM, ŽE SI PRO NI LEPŠÍ, TŘEBA BY S TEBOU POZDĚJI MOHLA MÍT ŠTĚNÁTKA." ŘEKL MU TÁTA. ,,BELLO, VŽDYT TO BUDE ZRŮDA." ŘÍKAL JAKE MÁMĚ.
ALE BYLO TO JEŠTĚ HORŠÍ. VIDĚLA JSEM MÁMU, DÍTĚ, KTERÉ ČEKALA JÍ NEUSTÁLE LÁMALO ŽEBRA A PŮSOBILO MODŘINY, BOLEST. DÍTĚ,PŘESNĚJI- JÁ.
PAK JESM VIDĚLA POROD. UMÍRAJÍCÍ MÁMU, ZMUČENÉHO JACOBA. ANI SE NA MĚ NEPODÍVAL ,KDYŽ JSEM SE NARODILA.
PAK DALŠÍ, JACOB SCHÁZEL ZE SCHODŮ,NAŠEHO DOMŮ. ZMUČENÝ, SMUTNÝ A TAKY ZLOSTNÝ VÝRAZ. ROSALIE SEDĚLA V KŘESLE A DÁVALA MI PÍT LAHVIČKU S KRVÍ. JAKE SE NA NI ZLOSTNĚ DÍVAL A ZAČAL SE TŘÁST- VĚDĚLA JSEM CO PŘÍJDE. JACOB CHCE ZABÍT MĚ I ROSALII. V POSLEDNÍM MOMENTĚ JSEM ALE OTOČILA HLAVU A PODÍVALA SE NA NĚJ, JEHO VÝRAZ HNED ZKLIDNIL A ZJIHL. TO JSEM NECHÁPALA A HNED JSEM SE PROBUDILA.
TOHLE BYLO VELMI DIVNÉ,NEROZUMĚLA JSEM TOMU SNU. NA MÉ POSTELY VISEL INDIÁNSKÝ LAPAČ SNŮ, JACOB MI VĚNOVAL INDIÁNSKÝ LAPAČ SNŮ- PRO DOBRÉ SNY...
ASI JSEM SE PŘI PROBUZENÍ AŽ PŘÍLIŠ RYCHLE POHNULA, A TAK JSEM HO ZHODILA NA ZEM- LAPAČ SNŮ. TEN SE MI SKUTÁLEL POD MOJÍ POSTEL. NAKLONILA JSEM SE A HMATAL PO NĚM, MÍSTO NĚJ JSEM ALE NAHMATALA NĚCO JINÉHO.
VZALA JSEM TO DO RUKOU A SPATŘILA DOPIS, NA OBÁLCE BYLO MÉ JMÉNO. BYL ADRESOVANÝ MĚ, TAK JSEM JEJ OTEVŘELA. BYL V NĚM LIST PAPÍRU A NĚCO JAKO NÁRAMEK, PODÍVALA JSEM SE LÍP A POZNALA QUILEUTSKÝ PRSTEN ZÁSLIBU. LIST PAPÍRU BYL UŽ TROŠIČKU OŠOUPANÝ- HÁDÁM TAK, ŽE JSEM JEJ ČETLA NEZČETNĚKRÁT. PÍSMO BYLO TROCHU ROZMAZANÉ, JAKO BY NA NĚJ KAPALY KAPIČKY VODY- SLZY POCHOPILA JSEM. I TAK SE ALE DOPIS DAL PŘEČÍST.
VZALA JSEM JEJ DO RUKOU A ZAČALA ČÍST, STÁLO V NĚM:
RENESMEE
TY VÍŠ,ŽE TĚ STRAŠNĚ MOC MILUJU, JSI MOJE VŠECHNO, VÍC NEŽ VŠECHNO. TO CO JSEM UDĚLAL BYLO JEN PRO TVÉ DOBRO. MUSÍŠ BÝT V BEZPEČÍ, A TO SE MNOU NEJSI -PROTO ODCHÁZÍM. VÍM, ŽE SI MYSLÍŠ, ŽE PRO MĚ TO JE LEHKÉ, JEN TAK SI ODEJÍT, ALE MÍLÍŠ SE. ZABÍJÍ MĚ TO. ALE JEN TAK TĚ OCHRÁNÍM. CHCI ABYS VĚDĚLA, ŽE TĚ BUDU VŽDYCKY MOC MILOVAT A ŽE, NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU. PROSÍM NEDĚLEJ NIC, CO BY TI MOHLO JAKKOLIV UBLÍŽIT, PAK BYCH ZEMŘEL, KDYBY SE TI NĚCO STALO. TAKY TĚ CHCI JEŠTĚ O NĚCO POPROSIT, K DOPISU PŘIKLÁDÁM ŘETÍZEK S VLKEM. DŘÍV PATŘIL MÉ MÁMĚ, DALA MI HO NEŽ ZEMŘELA, S TÍM, ŽE HO MÁM DÁT OSOBĚ, KTEROU MILUJU NEJVÍC, A TO JSI TY. TAKŽE TĚ PROSÍM, NOS JEJ STÁLE U SEBE.

MILUJU TĚ, NIKDY NEZAPOMENU TVŮJ JACOB.
KDYŽ JSEM DOPIS PŘEČETLA, OKAMŽITĚ MI Z OČÍ VYHRKLY SLZY, POHLADILA JSEM SI ŘETÍZEK
, KTERÝ JSEM MĚLA NA KRKU. STŘÍBRNÝ A VLKEM, POSETÝM BÍLÍMI KAMÍNKY. NESUNDÁVALA JSEM
JEJ, NĚCO, JAKO BY MI NEUSTÁLE ŘÍKALO ,,MĚJ HO STÁLE U SEBE.". ROZZVLYKALA JSEM SE A NĚKDE V TOM MOMENTĚ, JAKO BY MI EXPLODOVALA HLAVA. JAKOBYCH MĚLA DOSUD HLAVU POD VODOU, HLUBOKOU, TEMNOU, ČERNOU, A TED JSEM SE KONEČNĚ VYNOŘILA. NA VŠECHNO JSME SI VZPOMĚLA. PO NEHODĚ JSEM ZTRATILA PAMĚT, ALE JÁ SI UŽ NA VŠE VZPOMĚLA.
URČITĚ ZA TO MŮŽE JACOBŮV DOPIS. VÍM VŠE PŘED TOU NEHODOU, KTERÁ SE MI PŘED PŮL ROKEM STALA. VÍM, ŽE JACOB JE MŮJ A JÁ JEHO.
VZPOMĚLA JSEM SI .....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 21. července 2010 v 12:21 | Reagovat

Proč ji opět opouští? :(

ale stejně, já vím, je to je povídka, ale vlkodlaci své dívky, do kterých se otiskli neopouštějí. Jen krátké doloučení jim vadí, takže jakto, že si Jake zase jen tak zmizí?

No jo :( snad se brzo vrátí :)

2 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 21. července 2010 v 12:22 | Reagovat

doloučení, znamená ODLOUČENÍ, přecvakla jsem se :D

3 Shox NZ Shox NZ | E-mail | Web | 24. ledna 2011 v 4:59 | Reagovat

*A long time ago and far away there lived a King and a Queen . They were very happy, for their first child, a girl, had been born.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama