MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU - POVÍDKA 13. DÍL - MŮJ JACOB BLACK

13. července 2010 v 9:33 | TAMIA
JAKE A NESS
RENESMEE
TAK DOBŘE,MŮŽU ZAČÍT SE SVÝM VYPTÁVÁNÍM- POMYSLELA JSEM SI. ,, EHM...JAKU, VÍŠ, CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT....NO, PŘIPADALO MI, ŽE SE NA MĚ KVŮLI NĚČEMU ZLOBÍŠ,NEBO SNAD, ŽE MĚ NENÁVIDÍŠ...PROVEDLA JSEM TI PŘEDTÍM NĚCO?" UF KONEČNĚ JSEM SE HO NA TO ZEPTALA. ,,NESS, JAK UŽ SEM TI ŘEKL NE, TY JSI NIC NEPROVEDLA, OPRAVDU." ŘEKL MI. ,,AHA, DOBŘE. TAK PROČ SI BYL TAKOVÝ, STALO SE TI NĚCO? TEDY, JESTLI SE MŮŽU ZEPTAT." ZEPTALA JSEM SE. ,, NESS, PROMIN ŽE SEM SE TAK CHOVAL. TY SIS NĚCO TAKOVÉHO NEZASLOUŽILA, TY ZA NIC NEMŮŽEŠ. TO JÁ, JEN JÁ." ŘEKL MI. ,,POČKEJ JAKU, JAK TO MYSLÍŠ, ZA CO MŮŽEŠ?". MUSELA JSEM SE HO NA TO ZEPTAT. PROCHÁZELY JSME SE PO PLÁŽI, A DO NOH NÁM NARÁŽELY PRAMÍNKY VODY, POMALINKU ZAPADALO SLUNCE A BYLA NÁDHERNÁ RŮŽOVÁ OBLOHA. JACOB SE ZASTAVIL, A JÁ MUSELA TAKY ABYCH SE NA NĚJ MOHLA PODÍVAT. ZASE MĚ CHYTILY TY JEHO NÁDHERNÉ OČI. ,,VÍŠ UDĚLAL JSEM NĚCO ČEHO LITUJU, A UŽ TO NIKDY NEUDĚLÁM,NIKDY." ŘEKL MI A JÁ NECHÁPALA O ČEM TO POŘÁD MLUVÍ.
CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT DÁL, ALE ON SE KE MĚ PŘIBLÍŽIL BLÍŽ, TEN ODSTUP KTERÝ SI DRŽEL, BYL ÚPNĚ PRIČ. DOŠEL AŽ KE MĚ, MÁ TVÁŘ V JEHO DLANÍCH. TAK JEMNĚ MĚ DRŽEL. JAKO BYCH OD NĚJ DOSTALA ZNOVU ELEKTRICKÝ PROUD. ,, NESS, UŽ SI S TÍM PROSÍM NEDĚLEJ HLAVU, NETRAP SE PROSÍM." POPROSIL MĚ, NA TVÁŘI UTRÁPENÝ VÝRAZ. NIC SE MU NEDALO ODEPŘÍT, A UŽ VŮBEC NE, KDYŽ VÁS JEHO OČI HYPNOTIZUJÍ. ,,DOBŘE." ŘEKLA JSEM SKORO NESLYŠITELNĚ, TO CO JSEM CHTĚLA, NA CO MĚLA CHUT, BYLO HO KONEČNĚ POLÍBIT, NA TY JEHO NÁDHERNÉ RTY. ,,JACOB ,RODINNÝ PŘÍTEL" OZVALO SE MI V HLAVĚ. JAKTOŽE BYL S NAŠÍ RODINNOU,SE MNOU, UŽ OD NAROZENÍ, JAKTOŽE JSEM HO MĚLA NEUSTÁLE NA OČÍCH A ON BYL STÁLE JEN ,,JACOB BLACK, RODINNÝ PŘÍTEL"? BYLO EVIDENTNÍ ŽE HO PŘITAHUJU, TAK JAKO ON MĚ. CHEMIE MEZI NÁMI BYLA NEUVĚŘITELNÁ, NEBO SE S NAD MÍLÍM A ON MÁ NĚKOHO JINÉHO?
,,JACOBE, PORAVDĚ SI VŽDY BYL JEN ,,JACOB, RODINNÝ PŘÍTEL.?" ZEPTALA JSEM SE A ON SE ZATVÁŘIL VELMI PŘEKVAPENĚ. ,, NESS...JESTLI CHCEŠ BUDU PRO TEBE NĚCO VÍC."ODPOVĚDĚL MI. MOJE SRDCE JAKO BY SE V TEN MOMENT SNAD ZBLÁZNILO. ,, VLASTNĚ, JÁ...NEVÍM JAK TO ŘÍCT..." PLETLA JSEM SE V TO. ALE CO, KDYŽ UŽ JSME U TOHO. ,,JAKU MOC SE MI LÍBÍŠ. A NEMUDU LHÁT, CÍTÍM K TOBĚ NĚCO VELMI ZVLÁŠTNÍHO. JAKOBY JSI BYL TY PODSTATA MOJÍ EXISTENCE."ŘEKLA JSEM MU A SKLOPILA TROCHU HLAVU. ASI SI MYSLÍ, ŽE NEJSEM NORMÁLNÍ, NEBO TAK, ALE ON MI JEMNĚ ZVEDNU BRADU A ŘEKL: ,, JÁ TO TAKY TAK CÍTÍM." ŘEKL MI. MUSELA JSEM SE USMÁT, PROSTĚ MI TO UJELO, USMÍVALA JSEM SE ŠTĚSTÍ. I JACOB SE USMÁL.
PAK, VELMI POMALU,DÍVAJÍC SE MI DO OČÍ, SE KE MĚ SKLONIL. PŘED TÍM NEŽ SE NAŠE RTY DOTKLY, JSME SE OBA NADECHLY A ZÁROVEN VYDECHLY, TAK ŽE MĚ JEHO NÁDHERNÁ VŮNĚ POHLADILA NA TVÁŘI. ZACHVĚLA JSEM SE Z TOHO, NE ZIMOU, ALE TOUHOU. KONEČNĚ SE NAŠE RTY SPOJILY. TAK VÁŠNIVĚ, CHTIVĚ A NENASYTNĚ MĚ LÍBAL. TEN MOMENT JSEM SI UŽÍVALA PLNÝMI DOUŠKY. A ZROVNA V TEN MOMENT, JAKOBYCH POCÍTILA DEJA VU. JAKOBYCH SNAD LÍBALA JACOBA POŘÁD. TROCHU MĚ ZABOLELA HLAVA A JÁ MĚLA DALŠÍ VZPOMÍNKU. ,,TOHLE JE QUILETUTESKÁ VERZE PRSTENU." ŘEKL MI VELMI ZNÁMÍ A KRÁSNÝ HLAS A NA RULU MI NAVLÉKNUL KRÁSNÝ NÁRAMEK. ZASE JSEM NEVĚDĚLA CO TO ZNAMENÁ, JACOB MOJÍ NESOUSTŘEDĚNOST VYCÍTIL. RYCHLE SE NA MĚ PODÍVAL, ABY ZJISTIL CO SE STALO. ,,TO NIC JAKU, JEN MĚ TROCHU ZABOLELA HLAVA, OBČAS SE MI TO STÁVÁ." ŘEKLA JSEM MU . ON MĚ OBRATM CHYTIL, OBEJMUL A LÍBNUL MĚ JEMNĚ DO VLASŮ. ,,BOLÍ TO JEŠTĚ?."ZEPTAL SE. ,,NO, MOŽNÁ, KDYŽ MĚ ZNOVU POLÍBÍŠ, BUDE TO LEPŠÍ." ŘEKLA JSEM A ZASMÁLA SE. ZASMÁL SE TAKY A SPLNIL MÉ PŘÁNÍ. OPŠT MĚ POLÍBIL VÁŠNIVĚ A NÁDHERNĚ. ,,MŮŽU TI NĚCO ŘÍCT?."ZEPTALA JSEM SE. ,, ŘEKNI." ,,LÍBÁŠ JAKO BŮH." MUSELA JSEM MU RÍCT A UZNAT, JAKE SE ROZESMÁL A PAK MI PĚKNĚ PODĚKOVAL. ,,DĚKUJU PĚKNĚ."
OBA JSME SE SMÁLY A POVÍDALY SI. ALE PAK Z NIČEHO NIC NÁS NĚCO VYŘUŠILO. OBA JSME UCÍTILY VELMI SLADKU, KVĚTINOVOU VŮNI. BYLA NEZNÁMÁ, NEPATŘILA NIKOMU Z RODINNY. A TEN NĚKDO BYL VELMI BLÍZKO NÁS. ,,UPÍR." ŘEKLA JSEM, JAKE PŘIKÝVNUL A DAL SE PO STOPĚ, JÁ ŠLA S NÍM. POHYBOVALA JSEM SE UPÍŘÍ RYCHLOSTÍ ABYCH TOHO DOTYČNÉHO NAŠLA, JACOB SE PŘEMĚNIL VE VLKA, ALE PO PÁR MINUTÁCH JSME STOPU ZTRATILY. COŽ BYLO VELMI DIVNÉ, BYLY JSME TĚSNĚ ZA NÍM, A JEHO STOPA PROSTĚ ÚPLNĚ ZMIZELA.
,,TOHO UŽ NENAJDEME."ŘEKL JAKE HNED PO TO CO SE PŘEMĚNIL ZPĚT. ,,RADŠI SE VRÁTÍME ZPĚT DO LA PUSH ZA OSTATNÍMI."ŘEKL JAKE A JÁ PŘIKÝVLA. HNED CO JSME SE VRÁTILY, BYL PRVNÍ KDO SE PTAL CO SE STALO, EDWARD, MŮJ TÁTA. JAKE A JÁ JSME TO VŠEM VYSVĚTLILY. ,, MOHL TUDY JEN PROCHÁZET." ŘEKL JASPER. ,,TO ANO, ALE TAKY NEMUSEL JAZZI."ŘEKL EMMET. ,, V POSLEDNÍCH, ASI PĚTI MĚSÍCÍCH, SE VE WOSHINGHTONU DĚJÍ DIVNÉ VĚCI." ŘEKL CARLISE. ,,VOLTURIOVI?."ZEPTALA SE MÁMA A ŠLEHALA POHLEDEM K ALICI A TÁTOVI. ,,NE, ONI NE."ŘEKLA ALICE. ,,NAŠI NEPŘÁTELÉ JSOU MRTVÍ,VOLTURIOVI TO NEJSOU.."PŘEMÝŠLEL NA HLAS TÁTA. ,,MYSLÍM, ŽE TO BYL NĚKDO, KDO TUDY JEN PROCHÁZEL, NEUBLÍŽIL VÁM A RYCHLE UTEKL. URČITĚ NECHCE PROBLÉMY."DODAL. ,,ASI JO, ALE STEJNĚ TO TU S KLUKAMA OBĚHNEM."ŘEKL JACOB.
VRÁTILY JSME SE DOMŮ. JAKE A SMEČKA ŠLI S NÁMI. ,,NEBOJ NESS, JESTLI TU JEŠTĚ JE, CHYTÍME HO."ŘEKL MI ,,DÁVEJTE NA SEBE POZOR."ŘEKLA JSEM MU A ON PŘIKÝVNUL. BYLY JSME TED NA VERANDĚ, JEN MI DVA. OSTATNÍ, RODINNA A VLCI, BYLY V DOMĚ, TÁTA, CARLISE,JASPER A EMMET JDOU S VLKY. ROZLOUČILY JSME SE S JACOBEM, ZNOVU MĚ POLÍBIL A VYDALI SE NA HLEDÁNÍ TOHO UPÍRA.
JEŠTĚ CHVÍLI JSEM SI DOLE POVÍDALA S MÁMOU,ROSE, ALIC A ESMEE A PAK JSEM ŠLA DO SVÉHO POKOJE. POPADLA MĚ ÚNAVA. VYDALA JSEM SE DO KOUPELNY, OSPRCHOVALA SE, UMYLA VLASY, PROVEDLA HYGIENU A PŘEVLÉKLA DO SVÉ NOČNÍ KOŠILKY A ŠLA SI LEHNOUT. NEUSNULA JSEM HNED. PŘEMÝŠLELA JSEM. O RODINNĚ, JACOBOVI, O TÉ NEHODĚ CO SE MI STALA. I KDYŽ MI JAKE ŘEKL, ŽE NEMÁM MYSLET NA TO, PŘOČ SE CHOVAL TAK DIVNĚ, MYSLELA JSEM NA TO. PROČ BYL TAKOVÝ? A CO MYSLEL TÍM, ŽE UŽ NIKDY NEUDĚLÁ TAKOVOU CHYBU? MĚL S TÍM SNAD NĚCO SPOLEČNÉHO BRIAN? OH, ANO BRIAN, MUSÍM HO ZÍTRA NAVŠTÍVIT, ZJISTIT JAK MU JE. BYLO TO ASI ZBYTEČNÉ PŘEMÝŠLENÍ-JACOB MI URČITĚ NIC NEPROZRADÍ, A TAK TO PROZATÍM NECHÁM PLAVAT.
MEZI TÍM VŠÍM PŘEMÝŠLENÍM JSEM USNULA A ZDÁL SE MI SEN. BYL TO STRAŠNĚ MOC BOLESTIVÝ SEN.
JACOB A MÁMA STOJÍ NĚKDE NA SKÁLE V HORÁCH. JAKE BYL OTOČENÝ ZÁDY K MÁMĚ A ODCHÁZEL OD TOHO MÍSTA. ,,JAKU,NE!."KŘIKLA NA NĚJ MÁMA. JACOB JÍ ALE NEPOSLOUCHAL A ŠEL DÁL. ,,JACOBE, POLIB MĚ." ŘEKLA MU MÁMA. JAKE SE NA NÍ OTOČIL. ,,CHCI, ABYS MĚ POLÍBIL."DOKONČILA. JACOB SE NA PATĚ OTOČIL A ŠEL PŘÍMO K NÍ. TO CO JSEM NÁSLEDOVNĚ VIDĚLA, MĚ ZABOLELO TAK, JAKO BY MĚ NĚKDO VŠÍ SILOU KOPL DO BŘICHA. JACOB SE K MÁMĚ PŘIBLÍŽIL, PAK JI JEMNĚ UCHOPIL A ZAČAL JI VÁŠNIVĚ LÍBAT. TAK VÁŠNIVĚ, TOUŽEBNĚ, NENASYTNĚ. DÍVAT SE NA NĚ TAKTO MĚ BOLELO, SPALOVALO,JAKO BYCH NEMOHLA DÝCHAT......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 14. července 2010 v 16:57 | Reagovat

Wau, tak to je zajímavé! Jsem zvědavá, jak to dopadne! :)

2 mima mima | 5. května 2011 v 22:00 | Reagovat

je to super !!!
:D:D

3 alfred sung bridal alfred sung bridal | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 14:26 | Reagovat

Hello. Great job. I did not expect this on a Wednesday. This is a great story. Big thanks for the useful info i found on Happy Thanksgiving.
http://www.speakdress.com/style.html

4 Kimi-chan Kimi-chan | Web | 19. ledna 2013 v 18:44 | Reagovat

Ták.. Mám pár výtek, ale na to si musíš zvyknout ;-)
1) Nepiš velkým písmem, je to neuspořádané, a když jsem překlikla na jinou stránku, nemohla jsem se v tom najít.
2) Pár chybiček, ale to se dá spravit.

Jinak je to dobré ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama