MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 12.DÍL -VZPOMÍNKY

7. července 2010 v 11:25 | TAMIA
RENESMEE JACOB
RENESMEE
BRIAN SE KE MĚ POMALU ZAČAL SKLÁNĚT NA POLIBEK. BYLA JSEM TÍM TAK ZASKOČENÁ, ŽE JSEM JEN PŘIMRZLE STÁLA A DÍVALA SE NA NĚJ. BYL OPRAVDU HEZKÝ A MILÍ. ZAVŘELA JSEM OČI, A ČEKALA AŽ SE JEHO RTY DOTKNOU MÍCH. NEJEDNOU MĚ PŘEPADL DIVNÝ POCIT. VŽDYT JÁ HO ANI NECHCI POLÍBIT, TAK PROČ TU JEN TAK STOJÍM A NEUTNU TO?
V TEN SAMÝ MOMENT MĚ TROŠIČKU ZABOLELELA HLAVA A UKÁZAL SE MI DALŠÍ OKAMŽIK, TAK JAKO TEHDY V NEMOCNICI. STOJÍM TAK JAKO TED VEDLE NĚKOHO. PŘIBLIŽUJU SE K NĚMU,TAK JAKO TA OSOBA KE MĚ. KDYŽ JSME BYLY UŽ VELMI BLÍZKO, ZADÍVALA JSEM SE DO HNĚDÝCH HLUBOKÝCH, NÁDHERNÝCH ČOKOLÁDOVÝCH OČÍ A PAK PŘITISKLA SVÉ RTY K JEHO. A ON MI POLIBKY TAKY VRACEL, TAK VÁŠNIVĚ, CHTIVĚ.
MOJE VZPOMÍNKA ZMIZELA A JÁ HNED OTEVŘELA OČI A SPATŘILA BRIANA UŽ JEN PÁR CENTIMETRŮ OD MÉHO OBLIČEJE. NE, TO NE, NECHCI LÍBAT JEHO. ODTÁHLA JSEM SE OD NĚJ A ON OTEVŘEL OČI, ABY SE NA MĚ PODÍVAL, PROČ JSEM MU NEDOVOLILA MĚ POLÍBIT. KDYŽ JSEM SPATŘILA JEHO OČI, HNED JSEM VĚDĚLA, ŽE TO NEJSOU TY SAMÉ Z MÉ VZPOMÍNKY. BYLY TAK KRÁSNÉ A HLUBOKÉ, A BRIAN MĚJ ÚPLNĚ JINÉ. BOHUŽEL JSEM VE VZPOMÍNCE NEVIDĚLA KOMU PATŘÍ. JEN JSEM VĚDĚLA, ŽE TU OSOBU POTŘEBUJU NAJÍT A ZASE JI POLÍBIT. POTŘEBUJU JI MÍT VEDLE SEBE, TO CO JSEM CÍTILA BYLO NEUVĚŘITELNÉ.
,,NEMŮŽU, PROMIN MI BRIANE." ŘEKLA JSEM MU. ,,TO NEVADÍ NESS, SNAD..."ŘEKL BRIAN, ALE NESTAČIL TO DOŘÍCT. ZE KŘOVÍ SE NAJEDNOU DOSLOVA PŘIŘÍTIL JACOB. BYLO NA NĚM VIDĚT, ŽE KVŮLI NĚČEMU ZUŘÍ A ŽE SI TO MÍŘÍ PŘÍMO K BRIANOVI. VĚDĚLA JSEM, ŽE POKUD NĚCO NEUDĚLÁM, ŠPATNĚ TO DOPADNE.
PŘESUNULA JSEM SE TAK ABYCH JACOBOVI ZABRÁNILA UDEŘIT BRIANA. STÁLA JSEM MEZI NIMI A BRÁNILA TAK ABY SI NEUBLÍŽILY. HLAVA MI STŘELOVALA STŘÍDAVĚ Z JACOBA NA BRIANA. ,,JAKU CO TO DĚLÁŠ, CO SE STALO? BRIAN TI PŘECE NIC NEUDĚLAL."ŘEKLA JSEM MU. ALE JACOB JEN ZUŘIVĚ ZÍRAL NA BRIANA A MĚ JAKO BY SNAD ANI NEVIDĚL. CHTĚL SE PŘEZE MĚ NATÁHNOUT K BRIANOVI, ABY HO MOHL CHYTIT. ALE JÁ BRIANA POSTRČILA VÍC DOZADU, ABY NA NĚJ JAKE NEDOSÁHNOUL. A PŘIBLÍŽILA JSEM SE BLÍŽ K JACOBOVI. CHTĚLA JSEM JEJ UKLIDNIT. ,,,NESS NEDĚLĚJ TO, UBLÍŽÍ TI." ZAKŘIČEL BRIAN. ,,TOBĚ UBLÍŽÍM, JÍ BYCH NIKDY ANI NEZKŘIVIL VLAS." ZASYČEL JACOB PŘES SVŮJ NEUVĚŘITELNÝ VZTEK A BLÍŽIL SE BLÍŽ K BRIANOVI.
UŽ JSEM OPRAVDU NEVĚDĚLA JAK JE MÁM ZASTAVIT A TAK JSEM ŠLA K JACOBOVI JEŠTĚ BLÍŽ, BRIAN STÁLE KOUSEK OD NÁS. A UCHOPILA JSEM JACOBA JEDNOU RUKOU JEMNĚ ZA TVÁŘ A DRUHOU JSEM SI POLOŽILA NA JEHO HRUD. V TEN MOMENT MĚ ZASKOČILO JAK SE JEHO SRDCE ZAKOLÍSALO,POD MÍM DOTEKEM. DOKONCE VYNECHALO PÁR ÚDERŮ. NECHÁPALA JSEM PROČ. ,,JAKU, JAKU, KLID, PROSÍM." PROSILA JSEM HO. PODÍVALA JSEM SE MU DO OČÍ A I ON MĚ. A TO CO JSEM SPATŘILA MĚ UDIVILO PO DRUHÉ. JEHO OČI TED BYLY NĚŽNÉ, KRÁSNÉ, HLUBOKÉ...
ZÍRALY JSME SI NAVZÁJEM DO OČÍ A MNOU JAKO BY PŘI POHLEDU DO JEHO OČÍ PROJEL PROUD. BYLO TO NEUVĚŘITELNÉ. POZOROVALA JSEM JAK SE JACOB POMALIČKU UKLIDNUJE. JEHO POHLED MĚ DOSLOVA HYPNOTIZOVAL, TAK NĚJAK CHYTIL A UŽ NEPUSTIL. VIDĚLA JSEM, ŽE, UŽ SE UKLIDNIL A TAK JSEM SE ZEPTALA: ,,JAKU, CO STALO, PROČ SI TAK ZUŘIL?." ,, VÍŠ NESS, JÁ ...MYSLEL JSEM, ŽE TI CHCE UBLÍŽIT." ODPOVĚDĚL MI. ,,NE,NE TO NE JAKU, BRIAN MI NIC NEUDĚLAL. OPRAVDU." ŘEKLA JSEM MU, STÁLE MU ZÍRAJÍC DO OČÍ. NEVÍM CO TO SE MNOU BYLO, ALE UPLNĚ MĚ JAKO BY UČAROVAL. MĚLA JSEM OČI JEN PRO NĚJ, ANI JSEM SE NEHNULA OD JEHO POHLEDU. ,,NESS MĚLI BYCHOM SE VŘÁTIT ZPÁTKY DO LA PUSH." ŘEKL MI JAKE A JÁ PŘIKÝVLA. NECHTĚNĚ JSEM SE ODTRHLA OD JEHO POHLEU K BRIANOVI . ,, BRIANE, PŮJDĚŠ S NÁMI ZPÁTKY?."ZEPTALA JSEM SE. ,, NE, TO NE DĚKUJU NESS, ALE S JACOBEM SE MI FAKT NIKAM NECHCE. BĚŽ SI S NÍM SAMA." ŘEKL MI BRIAN TROCHU SARKASTICKY A HRUBĚ. TROCHU MĚ ZABOLELO JAK TO ŘEKL. ,,CHOVEJ SE SLUŠNĚ."ZAŘVAL NA NĚJ JACOB. ,,JAKU NE, PROSÍM UŽ ŽÁDNÉ HÁDKY." POPROSILA JSEM HO A ON MI PŘIKÝVNUL I KDYŽ JSEM VIDĚLA, ŽE BY NEJRADĚJI JINAK.
,,NESS, MÁ PRAVDU, VYJÍMEČNĚ, ALE MÁ. PROSÍM PROMIN MI, ŽE JSEM SE CHOVAL JAK PITOMEC, JE MI NĚJAK BLBĚ, TO JSEM NECHTĚL,PROMIN." ŘEKL MI BRIAN. ,,ALE NE, JÁ SE NEZLOBÍM, BRIANE. TO NEVADÍ. JE TI ZLE,CO TI JE?."ZEPTALA JSEM SE. JESTLI MU NĚCO JE MĚL BY ASI JÍT KE CARLISOVI. ,,ALE NE, TO NE. JEN JE MI TROCHU DIVNĚ,ASI NA MĚ NĚCO LEZE, VÍŠ. TO JE V POHODĚ. UŽ OD RÁNA MI NENÍ NEJLÍP." ŘEKL MI.,,NO TAK DOBŘE,ALE URČITĚ SI PAK ZAJDI K DOKTOROVI, JO?."ZEPTALA JSEM SE. ,,TO SI PAŠÁK BRIANE TOBĚ NENÍ DOBŘE A JEŠTĚ SE POŘÁD PŘIBLIŽUJEŠ K NESS. TO CHCEŠ ABY JÍ BYLO TAKY ZLE?UŽ SE K NÍ NEPŘIBLIŽUJ, ROZUMÍŠ JINAK..."ZAČAL JACOB. ,,JAKU, NECH TOHO,JE MU PROSTĚ ZLE A NAVÍC MĚ NIC NENÍ."VYJASNILA JSEM MU. ,,NO TAK NESS, MYSLÍM, ŽE BYCH UŽ MĚL JÍT DOMŮ.JINAK TADY JACOB VYBOUCHNE VE VLKA. BYDLÍME KOUSEK TADY OD PLÁŽE, TAK AHOJ RENESMEE. " ŘEKL MI BRIAN. ,,AHOJ BRIANE, A...BRIANE ZÍTRA SE ZA TEBOU STAVÍM,E SE PODÍVAT JAK TI JE JO?." OZNÁMILA JSEM MU. ,,SUPER NESS, BUDE MI HNED LÍP, KDYŽ TĚ UVIDÍM." ODPOVĚDĚL MI BRIAN. ,,TAK JO, TAK ZÍTRA." ŘEKLA JSEM A BRIAN SE OTOČIL A ŠEL DOMŮ. SNAD MU NENÍ NIC VÁŽNÉHO.
OTOČILA JSEM SE ZPĚT NA JACOBA A PODÍVALA SE MU ZASE DO JEHO KRÁSNÝCH OČÍ. ,,A MY DVA." ŘEKLA JSEM A UKÁZALA NA NÁS OBA. ,,SI MUSÍME PROMLUVIT." DOKONČILA JSEM. MÁM OTÁZKY A OD NĚJ CHCI ODPOVĚDI NA NĚ. ,,DOBŘE, MÁŠ PRAVDU." ŘEKL MI A JÁ BYLA RÁDA, ŽE NECOUVÁ A CHCE SI PROMLUVIT TAKY.......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 7. července 2010 v 20:47 | Reagovat

Ahoj, zlato, tak jsem zpátky, ale na blog začnu přídávat až zítra.. no, musím jít přečíst ty tvé povídky :D :)

2 misha misha | 10. května 2011 v 21:34 | Reagovat

zatraceně, mi vrtá hhlavou, se mi zdá že už sem to někde četla... nedáváš ty příběhy i někam inam?

3 TAMIA TAMIA | 11. května 2011 v 8:27 | Reagovat

[2]: NE, NE, MÁM TO ZVEŘEJNĚNÉ JEN U MĚ NA BLOGU, PROTOŽE TO JE MÁ VLASTNÍ TVORBA :-) INU MNOHO TWILIGHT POVÍDEK SI JSOU NĚKDY PODOBNÉ :-)

4 mata mata | 13. září 2012 v 19:57 | Reagovat

tie dieli od jedna do tridsat dva to su pravdive z knihi ci vimislene.. :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama