MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

Červenec 2010

Kristen Stewart-funn animation

31. července 2010 v 16:35 | Sarah
krisNEW PHOTO WITH KRISTEN AND ROB

31. července 2010 v 16:14 | SARAH
PHOTO


BOOBOO STEWART AND CHUCKY

31. července 2010 v 16:02 | SARAH
booboo

Bravo

31. července 2010 v 15:50 | Sarah
bravo
V Bravu najdete eclipse poster(Bella a Edward) a pak článek o Taylorovi Lautnerovi.

Julia Jones-magazine scan

31. července 2010 v 15:46 | Sarah
tinsel

New Eclipse Action Figures

31. července 2010 v 12:22 | Sarah
p
p
p
p

ROBERT PATTINSON-NEHODA KVŮLI DOTĚRNÝM PAPARAZZI

31. července 2010 v 12:13 | SARAH
ROB
Umí být opravdu dotěrní a většina hvězd z nich má nervy na pochodu...
Tentokrát vypěnil i jinak klidný Robert Pattinson, na kterého se fotografové sesypali ve chvíli, kdy odcházel z klubu v Malibu a chtěl odjet. Obklopili jeho auto tak, že měl jen minimální prostor pro to, aby v pohodě vycouval a odjel. Díky tomu tak naboural auto, které stálo vedle něj.

To už Robovi nervy ruply úplně, vyskočil z auta a přítomným "supům" pěkně od plic řekl, co si o nich myslí. "Máte už milion fotek, tak nechápu na co vám jsou další, nesnáším paparazzi", vzkázal novinářům naštvaně. A není se čemu divit. Už před časem si postěžoval, že mu novináři ničí život a nemá díky nim absolutně žádné soukromí a tohle už byla fakt poslední kapka.

Naštěstí vzal majitel auta Rob Gottschlich nehodu s úsměvem. "Možná dostanu lístky na jeho film zadarmo," zažertoval. Kdybych měl Lexus nebo jiné luxusní auto, tak by mě to asi naštvalo, ale tahle moje stará Kia to snese.

I tak Rob okamžitě zaplatil všechny výlohy, které jeho konto asi ani nezaznamená, ale to, že má další zkažený den díky novinářům ho bude štvát asi dost dlouho...

EDWARD CULLEN-ZÁŘÍCÍ

31. července 2010 v 12:03 | SARAH
EDWARD

XAVIER SAMUEL-NEW PHOTOSHOOT

31. července 2010 v 12:01 | SARAH
X
X
X
X

NEW TAYLOR LAUTNER PHOTO

31. července 2010 v 11:51 | SARAH
tay
tay

Stephenie Meyer

29. července 2010 v 18:51 | SARAH
SM
Všechno to začalo trochu jako příběh z červené knihovny. V červnu roku 2003 se americké hospodyňce jménem Stephenie Meyer (35) zdál sen. Mladá dívka se v něm zamilovala do krásného muže s třpytivou pletí. Ten muž byl upír a z lásky k té dívce v sobě přemáhal touhu po její krvi.

Až do tohoto okamžiku Stephenie Meyer byla úplně obyčejná žena v domácnosti, která žádné spisovatelské úsilí nevyvíjela. Vrcholem jejích kreativních ambicí bylo šití karnevalových kostýmů pro její tři děti. Ale ten sen byl tak živý a přesvědčivý, že si ho prostě musela zapsat. A potom v psaní pokračovala tak dlouho, až vznikl celý rozsáhlý román o lásce mladé dívky a krásného upíra. Kniha, nazvaná Stmívání, se stala mezinárodním hitem, stejně jako její tři pokračování: Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. Po celém světě se prodaly milióny výtisků, knihy strávily celkem 143 týdnů v čele žebříčků amerických bestsellerů a první díl Stmívání se už dočkal superúspěšné filmové adaptace. A nyní vydala Stephenie Meyer svou další knihu, Hostitel, jejímiž hrdiny jsou namísto upírů neviditelní mimozemští vetřelci, kteří se snaží okupovat a ovládnout lidská těla.
Bývalá hospodyňka Stephenie Meyer se během pár let stala víc než jen úspěšnou spisovatelkou - stala se literárním fenoménem. Mnozí přirovnávají úspěch Meyerové k raketovému úspěchu jiné ženské literární hvězdy - autorky Harryho Pottera J. K. Rowlingové. Pravda, upíří série nedosahuje literárních kvalit Harryho Pottera, což její autorka velkoryse připouští: "Nepovažuji se za spisovatelku, spíš za vypravěčku. Slova nemusejí být vždy dokonalá." A jejím fanouškům případné nedokonalosti vůbec nevadí. Oblékají ve stylu jejích postav, nosí přívěsky se jmény hlavních hrdinů Edwarda a Belly, skládají o nich rockové písničky a proměnili tak Stmívání v mašinérii na výrobu milionových zisků.
Cudní upíři

Na životě Stephenie Meyer není vůbec nic pozoruhodného či originálního. Vyrostla ve Phoenixu, kde žije dosud. V jednadvaceti se provdala za účetního, se kterým má tři syny. Jako mormonka nepije alkohol a nikdy neviděla žádný mládeži nepřístupný film. Její jedinou příležitostnou "neřestí" je třešňová pepsi.

Stejně ctnostní jsou i její románoví hrdinové: nepijí, nekouří a erotično obstarávají především polibky (přestože vydavatelé se spisovatelku původně snažili přemluvit, aby do knihy začlenila velkou sexuální scénu). Upír Edward musí navíc neustále odolovát touze po lidské krvi své přítelkyně. Autorka právě tohle považuje za důležité poselství své knihy: "Myslím, že upíři v tomhle představují metaforu. Nezáleží na tom, co od nás kdo očekává, vždycky si můžeme zvolit svou cestu. Vždycky máme možnost volby," říká.

Klid na psaní? Ani náhodou!

Stephenie Meyer napsala Stmívání během pouhých tří měsíců, v době, kdy se jí pod nohama batolily tři děti mladší pěti let. Psala neustále, jako uhranutá, ťukala do klávesnice jednou rukou přičemž na té druhé chovala svého nejmladšího potomka. Absolutní klid na psaní nevyžaduje ani dnes - její "pracovnu" představuje otevřený prostor mezi kuchyní a obývákem v přízemí jejich domu. "Nemůžu za sebou zabouchnout dveře a psát. I když děti spí, potřebuji vědět, že bych je uslyšela, kdyby se probudily. Cítím se líp, když jsem ve středu domácího dění," vysvětluje. Popularita, která provází úspěch jejích knih, jí prý hlavu zamotat nedokáže: "Třicet let jsem byla ta nejnormálnější osoba na světě, takže mě těžko něco rozhodí. Když zrovna nejsem na propagačním turné nebo mě nefotí do nějakého časopisu, tak na celý ten mumraj klidně zapomenu," říká. Jedinou výraznou změnu v životě její rodiny představuje fakt, že její manžel odešel ze zaměstnání, aby se mohl starat o syny v době, kdy je Stephenie na turné. Což ale není nikdy na dlouho: "Pětadevadesát procent času jsem prostě máma," konstatuje mezinárodní literární hvězda.

ROBERT PATTINSON-ROZHOVOR A INFO

29. července 2010 v 18:46 | SARAH
robert
Je idolem náctiletých, zvítězil už v několika anketách o nejpřitažlivějšího muže současnosti a jeho ochranka si občas neví rady s nájezdy zástupů jeho rozdychtěných fanynek. A přesto by si rozumně uvažující člověk ještě docela nedávno jen sotva vsadil na to, že právě z tohoto hocha se zádumčivým pohledem se stane mezinárodní sexsymbol. Jistě, na filmové plátno prorazil ve dvou dílech filmové ságy o Harrym Potterovi coby famfrpálový kapitán Cedric Diggory. Ale poté, co jeho hrdina na konci filmu Harry Potter a Ohnivý pohár zemřel, zemřely i jeho naděje na velkou filmovou kariéru.

Tedy, pouze do doby, než svět ovládl fenomén jménem Stmívání. Čtyřdílná románová série o lásce mezi upírem a lidskou dívkou se stala fenoménem, často přirovnávaným právě k úspěchu Harryho Pottera. Když na veřejnost pronikla informace, že první díl série dostane filmovou podobu, statisíce fanoušků trávily čas na internetu chatováním o tom, kdo by měl hrát roli upíra Edwarda. Robert Pattinson jejich představy zprvu rozhodně nesplňoval: 75 tisíc lidí podepsalo petici proti jeho obsazení. "No, takové bylo moje přivítání ve Stmívání," žertuje dnes Robert

Fanoušci se ovšem ukázali jako velmi vrtkavá cílová skupina: tytéž zástupy, které Roberta zpočátku tak vášnivě nesnášely, ho po premiéře prvního dílu Stmívání proměnily v novopečený idol. A třiadvacetiletý Londýňan se ze svého střemhlavého vzestupu ke slávě stále ještě nestihl vzpamatovat: "Od té doby, co to začalo, jsem pořád něco natáčel, takže jsem byl dost izolovaný od světa. Myslím, že teprve během příštího roku zjistím, jak se vlastně můj život změnil mimo kontext filmového placu."

Nepravděpodobný idol

Robert Pattinson rozhodně neodstartoval svůj život jako budoucí filmová hvězda. Poté, co ho vyrazili ze soukromé školy, se sice přihlásil do divadelního klubu pro mládež, ovšem jen proto, že tam prý chodily "hezké holky". Také si tak trochu přivydělával modelingem: "Ale nabídek hodně ubylo poté, co jsem vyrostl z puberty a přestal jsem vypadat jako holka.
A poté, co skončila jeho krátká sláva, rozdmýchaná již zmíněnými dvěma díly Harryho Pottera, by ho ani nenapadlo ucházet se o roli krásného upíra. Pozvání na konkurs ho zaskočilo: "Producenti už museli být fakt zoufalí," poznamenává ironicky. Pokud producenti měli nějaké pochybnosti, s premiérou prvního dílu Stmívání se dokonale rozplynuly: ve třiadvaceti zemích debutoval v čele žebříčku návštěvnosti kin a stal se teenagerským hitem číslo jedna. Fanoušci navíc hromadně začínali být posedlí představou, že láska mezi upírem Edwardem a dívkou Bellou by se měla přenést i na jejich filmové představitele, Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. Jak je to doopravdy? To nikdo přesně neví - a rozhodně se to nedozví od samotného Roberta, který je ochoten pouze mlžit: "Během natáčení jsem se sblížil s každým, kdo na Stmívání pracoval. Byli jsme jako uvěznění v bublině. Nikoho mimo natáčecí plac jsem ani neznal."

A také se s nikým nejspíš hned tak neseznámí, protože hordy fanynek a paparazziů ho nutí většinu volného času při natáčení trávit v jeho hotelovém pokoji. "Snažil jsem se, aby můj život vypadal jako neuvěřitelná nuda. Myslel jsem, že paparazziové pak ztratí zájem. Ale nefungovalo to," přiznává. Postupně si také zvyká na velmi podivná přání některých svých příznivců. "Přišla za mnou sedmiletá holčička a chtěla, abych ji kousnul. A myslela to vážně. Nevíš, co vlastně žádáš, říkal jsem si. Bylo to hrozně divné," vzpomíná.

Jelikož má před sebou ještě premiéru druhého dílu, nazvaného Nový měsíc a ještě další dvě pokračování upíří ságy, na podobné výstřelky si nejspíš bude muset zvyknout.

KRISTEN STEWART-ROZHOVOR A ONFO

29. července 2010 v 18:38 | SARAH
KRISTEN
Samotářka Belly Swan

Je paradoxní, že právě ona se stala jedním ze dvou idolů fanouškovského kultu, jaký tu nebyl přinejmenším od dob Titaniku a "božského Lea". Jako představitelka Belly Swan, obyčejné americké středoškolačky, která ve filmu Stmívání a jeho následných pokračováních prožívá románek s upírem, stanula na špici současného šoubyznysu. Ona i její herecký partner, Robert Pattinson alias sexy upír Edward, jsou pronásledováni zástupy fanynek doslova na každém kroku. Když nedávno natáčeli třetí pokračování Twilight ságy s názvem Zatmění, s celým štábem se přesunuli na samotu uprostřed lesů. Jejich příznivci je ovšem vystopovali i tam a v pět hodin ráno stáli u silnice s květinami v rukou.
" Přestože je založením samotářka, její soukromí vzalo dokonale zasvé. "

"Je to přímo šílené. Jakmile vás někde vystopují, musíte okamžitě vypadnout, jinak se dostáváte do nebezpečných situací. Fotografové umějí být opravdu nepříjemní. Nemůžu už nikde chodit sama. A já jsem bývala sama tak ráda!" konstatuje.
" Je ale dost možné, že právě její introvertní povaha a sklon k lehce podivínskému samotářství ji předurčily pro roli Belly. "

Ta má totiž velmi podobné rysy - a právě díky nim se stane středem pozornosti krásného Edwarda. "Producenti nás ze začátku nutili, abychom se víc usmívali. Báli se, že film bude moc depresivní, ne jako klasická love story," vysvětluje Kristen. Ale právě lehce pošmourná nálada plná nostalgie je pro sérii Stmívání naprosto typická.

Kristen Steward: Chodící detektor lži

Kristen Steward se před kamerou objevovala už jako dítě - poprvé ji zviditelnil thriller Úkryt, v němž si zahrála dceru Jodie Foster. (Její filmová matka má pro její nynější situaci velké pochopení: sama totiž jako herečka vydělávala na živobytí pro celou rodinu už od předškolního věku, a ve třinácti ji celá Amerika sledovala jako dětskou prostitutku ve filmu Taxikář. "Jenže tehdy ještě fotografové nebyli tak vlezlí a dodržovala se určitá hranice mezi veřejným a soukromým," konstatuje Jodie Foster.) Kristen za svou roli získala hned několik cen a už následující rok si zahrála dceru další slavné herečky, tentokrát Sharon Stone ve filmu Cold Creek Manor. Zabodovala také v hororu Prokletí domu slunečnic a v road movie Útěk do divočiny. "Kristen je jako detektor lži. Nikdy z ní nedostanete repliku, která jí připadá nevěrohodná nebo hloupá," konstatuje režisérka Catherine Hardwicke."

Nechci být lhářkou z povolání

V blízké budoucnosti by se chtěla přihlásit na vysokou školu: "Chtěla bych studovat literaturu. Herectví mě baví ale přece jen bych celý život nechtěla být profesionální lhářkou," konstatuje. Těžko se ovšem v Americe najde univerzitní kampus, ve kterém by se dokázala ukrýt před zástupy svých fanoušků. Její soukromý život i přes neustálou přítomnost paparazziů zůstává velkým otazníkem. V jednom rozhovoru sice prohlásila, že chodí s hercem Michaelem Angaranem, příznivci Stmívání však neustále mají sklon dávat ji dohromady s jejím hereckým parťákem Robertem Pattinsonem. Když v jedné televizní show ironicky prohlásil: "Ano, chodíme spolu a Kristen je těhotná," mnoho novinářů nepochopilo vtip a vzápětí to zveřejnilo jako senzační odhalení... Kristen je ale v tomto směru neoblomná: "Nikdy bych své soukromé vztahy nedevalvovala tím, že bych o nich mluvila do novin!"JACOB AND BELLA KISS-PHOTOS

29. července 2010 v 13:11 | SARAH


ALEX MERAZ-NEW PHOTO OF TWITTER

29. července 2010 v 12:46 | Sarah
PHOTO

TAYLOR LAUTNER - NEW/OLD PHOTOSHOOT

29. července 2010 v 12:27 | Sarah
tay
t
t
t