MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA DÍL 10. - CULLENOVI A QUILEUTE

22. června 2010 v 19:31 | TAMIA
JAKE
RENESMEE
UŽ JSEM SE ZAČALA RYCHLE ZOTAVOVAT. I MÉ PÁLENÍ V KRKU USTALO, CARLISE,MŮJ DĚDA MI TOTIŽ PŘINESL TRANSFUZI KRVE. MŮJ STAV UŽ BYL NA TOLIK DOBRÝ,ŽE MĚ KONEČNĚ PUSTILI DOMŮ.
PŘIJELA PRO MĚ CELÁ RODINA, I JACOB. MĚLY NÁDHERNÁ AUTA. A MŮJ TÁTA EDWARD MĚ ODVEZL DOMŮ SVÝM VOLVEM. NA PŘEDNÍM SEDALE SEDĚLA MÁMA A VEDLE MĚ ,,RODINNÝ PŘÍTEL" JACOB. NEVÍM PROČ ALE MĚLA JSEM POCIT, ŽE JE NĚCO JINAK ALE NEVĚDĚLA JSEM CO.
PŘIPADALO MI JAKOBY JACOB SE MNOU VŮBEC NECHTĚL MLUVIT, SNAD ANI PODÍVAT. UDĚLALA JSEM MU SNAD NĚCO? PTALA JSEM SE SAMA SEBE. KDYŽ JSEM SE NA NĚJ PODÍVALA VŽDY OBRÁTIL TVÁŘ,JAKOBY SE NA MĚ ANI NECHTĚL DÍVAT. ANO, TADY NĚCO NEHRAJE. JEN CO BUDU MÍT ČAS A BUDEME MOCI BÝT OSAMOTĚ ZEPTÁM SE HO CO MÁ ZA PROBLÉM. CHCI SE HO ZEPTAT NA PÁR VĚCÍ,TOHLE PODLE MĚ NENÍ NOMÁLNÍ, PROČ SE TAK ODE MĚ STRANÍ? A TO UŽ OD DOBY, CO JSEM POPRVÉ OTEVŘELA OČI. TAK TO MI BUDE MUSET VYSVĚTLIT.
KONEČNĚ JSME DOJELY DOMŮ, JEDNAK JSEM BYLA ZVĚDAVÁ A JEDNAK UŽ BYCH TAM NEDOKÁZALA SEDĚT A NEZEPTAT SE JACOBA HNED.
VYSTOUPILA JSEM Z AUTA A SPARTŘILA NÁDHERNOU VILU. ,,TO JE KRÁSA." VYDALA JSEM ZE SEBE.
MÁMA MĚ CHYTLA KOLEM RAMEN. ,,A POČKEJ AŽ UVIDÍŠ VNITŘEK." ŘEKLA MI A VEDLA MĚ DO DOMŮ. ,,NO TAK JÁ UŽ PŮJDU DO LA PUSH."OZNÁMIL JAKE. ,,JO DOBŘE, TAK MY TAM VEČER DORAZÍME. AHOJ." ŘEKL MU TÁTA. ,,TAK AHOJ JACOBE." ŘEKLA JSEM MU, CHTĚLA JSEM SE ROZLOUČIT. ,,JO, AHOJ NESS." ŘEKL, ALE ANI SE NA MĚ NEPODÍVAL. DIVNÉ, OPRAVDU DIVNÉ.
ODEŠEL A MY KONEČNĚ VEŠLI DO DOMU.
BYL NÁDHERNÝ,LUXUSNÍ,PROSTORNÝ. VŠE LADILO DO PUNTÍKU. ,,WOW TO JE KRÁSA." ŘEKLA JSEM S ÚDIVEM. ,,TAK POJD PROVEDEME TĚ PO DOMĚ."VYPÍSKLA ALICE. POPADLA MĚ ZA RUKU A UKAZOVALA JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI, POJMENOVÁVALA JE A KE KAŽDÉ MĚLA NĚJAKOU VTIPNOU HISTORKU. UKÁZALA MI POKOJE VŠECH A PAK I MŮJ VLASTNÍ. BYL NÁDHERNÝ, TAK JAKO TY OSTATNÍ. ALE MŮJ BYL NEJVÍC STYLOVÝ. CELÝ POKOJ BYL V BARVÁCH ČERNÁ, BÍLÁ, STŘÍBRNÁ A ZLATÁ. VYPADALO TO OPRAVDU DOBŘE, VŠE LADILO. BYL DOCELA VELIKÝ A BYLA V NĚM I VŠELIJAKÁ ELEKTRONIKA JAKO NAPŘ. TELEVIZE S DOMÁCÍM KINEM, CD PŘEHRÁVAČ, NA STOLKU POLOŽENÁ MP4 A MOBIL. ,JE TO NÁDHERA, HÁDÁM TAK ŽES HO ARANŽOVALA TY ALICE?." ŘEKLA JSEM A ZEPTALA SE A ALICE S NADŠENÍM PŘIKÝVLA.
,,NO MOJE MILOVANÁ NETEŘINKO NECHÁME TĚ SAMOTNOU AT SE TU ROZKOUKÁŠ. A K VEČERU POJEDEME VŠICHNI DO LA PUSH,TAK SE PŘIPRAV. BUDE SE TI TAM LÍBIT. JSOU TAM NAŠI PŘÁTELÉ." ŘEKLA MI ALICE. ,,ANO ,A PAK PŘIJD DOLŮ, NĚCO TI DOBRÉHO PŘIPRAVÍM K SNĚDKU." ŘEKLA MI ESMMEE. ,,DOBŘE, DĚKUJU." ODPOVĚDĚLA JSEM A MÁ RODINNA MĚ NECHALA O SAMOTĚ.
JAKO PRVNÍ JSEM SI TO ZAMÍŘILA DO KOUPELNY, POTŘEBUJU SI DÁT SPRCHU.
KDYŽ JSEM BYLA HOTOVÁ, OBLÉKLA JSEM SI ŽUPAN A VEŠLA DO SVÉHO ŠATNÍKU. A ÚDIV MĚ PŘEPADL ZASE. TOLIK OBLEČENÍ NEMÁ SNAD NIKDO-POMYSLELA JSEM. HNED MI PADLY DO OKA ČERNÉ KALHOTY A KRÁSNÝ ŘŮŽOVÝ TOP. OBLÉKLA JSEM SI TO A ŠLA SE PODÍVAT DO ZRCADLA. VYPADALO TO MOC DOBŘE. U POHLEDU V ZRCADLE JSEM ZŮSTALA. NE PROTO,ŽE BYCH SE PROHLÍŽELA, ALE PROTO, ŽE JSEM SE NA SEBE DÍVALA A PTALA SE TÉ DÍVKY, CO SE JÍ VŮBEC STALO? PROČ SI NEMŮŽU VZPOMENOUT? A CO JE S TÍM JACOBEM?. NĚCO SE MI ZABLÍSKLO NA MÉM KRKU. BYL TO KRÁSNÝ ŘETÍZEK A PŘÍVĚŠKEM VLKA, POSETÉHO BÍLÍMI KAMÍNKY. POHLADILA JSEM HO, OD KOHO HO VŮBEC MÁM? TO JSEM ALE BOHUŽEL TAKÉ NEVĚDĚLA. UŽ JSEM BYLA PŘIPRAVENÁ A TAK JSEM ŠLA DOLŮ K OSTATNÍM.
ESMEE MI PŘIPRAVILA NĚCO K SNĚDKU. CHUTNALO TO SICE DOBŘE, ALE KREV JE LEPŠÍ, BOHUŽEL. DOJEDLA JSEM A KONEČNĚ SE MOHLO JET DO LA PUSH.
LIDÉ V LA PUSH BYLI MOC MILÍ,KDYŽ MĚ SPATŘILI, HNED MĚ OBJÍMALI A VÍTALI. POZNALA JSEM SPOUSTU LIDÍ. TŘEBA BILLIHO-JACOBOVA OTCE, RACHEL-JEHO SESTRU ,SMEČKU- PAULA,SAMA,QUILA,EMBRYHO,JAREDA,SETHA,LEAH. BYL TAM I MŮJ DĚDA CHARLIE A SUE-MATKA SETHA A LEAH,EMILLY-SAMOVA MANŽELKA A MNOHO DALŠÍCH. ALE TEN S KÍM JSEM CHTĚLA MLUVIT A VIDĚT ,TU NEBYL.
NAJEDNOU KE MĚ PŘIŠEL KLUK. SAMŮV BRATRANEC. JEZDIL SEM UŽ DŘÍV,ALE TED SI TU JEHO RODINA NAŠLA DOMEK V LA PUSH A TAK TU BUDOU BYDLET TAKÉ. JMENOVAL SE BRIAN A BYL STRAŠNĚ MOC HEZKÝ A TAKY SE MI ZDÁL I MILÍ. PŘIŠEL PŘÍMO KE MĚ ,,AHOJ NESS, TAK CO JAK SE TI LÍBÍ V LA PUSH?." ZEPTAL SE MĚ NA TVÁŘI VELIKÝ ÚSMĚV. ,,JO, JE TO NÁDHERA A VŠICHNI TU JSOU MOC MILÍ." ODPOVĚDĚLA JSEM MU TAKÉ S ÚSMĚVEM. ,,NO JO TO MÁŠ PRAVDU. A NECHTĚLA BY SES TU PROJÍT? UKÁŽU TI PLÁŽ-JE ÚŽASNÁ." NABÍDL MI. NO STEJNĚ TU POŘÁD JEN SEDÍM A VLASTNĚ ANI NIC NEDĚLÁM A HLAVNĚ TEN NA KOHO JSEM BYLA MOC ZVĚDAVÁ TU NENÍ.
,,JO, JASNĚ ŽE JO." ŘEKLA JSEM A VSTALA Z MÍSTA, BRIAN HNED VEDLE MĚ. ,,MAMI JDU SE S BRIANEM PROJÍT PO PLÁŽI." OZNÁMILA JSEM JÍ, ABY VĚDĚLA KDE JSEM. ,,SAMOZŘEJMĚ,RENESMEE JEN BĚŽ." ODPOVĚDĚLA MI S ÚSMĚVEM.
UŽ JSME MÍJELY DŮM BLACKOVÝCH KDYŽ NAJEDNOU ZE DVEŘÍ DOMU VYŠEL JACOB, MŮJ TÁTA S NÍM. SKORO JSME DO SEBE NARAZILY. NECHÁPALA JSEM CO NASTALO. BRIAN A JACOB NA SEBE VRAŽEDNĚ ZÍRALI, JAKO BY SE CHYSTALO KE RVAČCE. TO SNAD KVŮLI NĚMU JAKE NECHTĚL PŘIJÍT?. PODÍVALA JSEM SE NA TÁTU, TEN JAKOBY STÁL MEZI JAKEM A BRIANEM,ASI VYCÍTIL TO CO JÁ. RVAČKU. BYLO VŘAŽEDNÉ TICHO, AŽ NEPŘÍJEMNÉ. A TAK JSEM PROMLUVILA. ,,AHOJ JAKU, EHM TATI JDU SE S BRIANEM PROJÍT PO PLÁŽI." OZNÁMILA JSEM MU. ,,DOBŘE BROUČKU, BĚŽTE."ŘEKL MI A TÁHNUL JACOBA PŘIČ OD BRIANA K OSTATNÍM. TED KDYŽ JSEM VIDĚLA JACOBA SE MI ANI PO PLÁŽI PROCHÁZET NECHTĚLO, CHTĚLA JSENM BÝT S NÍM A POPOVÍDAT SI. ALE UŽ JSEM TO BRIANOVI SLÍBILA A OPRAVDU NECHCI ABY SE TI DVA POPRALI,KVŮLI BŮH VÍ ČEMU.
ŠLI JSME POMALINKU K PLÁŽI PŘITOM SI POVÍDALI O VŠEM MOŽNÉM. O ŠKOLE,O RODINNĚ ATD...
,,TAK CO NESS, PAMATUJEŠ SI NA NĚCO?." ZEPTAL SE MĚ BRIAN. ,,NO ANI MOC NE VÍŠ." ODPOVĚDĚLA JSEM MU. ,,ALE ČASEM BYCH MOHLA." DODALA JSEM I DOKTOŘI TO ŘÍKALI. NEVÍM PROČ ALE STÁLE JSEM MYSLELA NA JACOBA. ,,POSLYŠ, CO JE TO S TEBOU A JAKEM?VYPADALO TO, ŽE SE BUDETE PRÁT." ZEPTALA JSEM SE. ,,HMM,NO VÍŠ JÁ VLASTNĚ ANI NEVÍM. MOC SE NEMUSÍME VÍŠ, JAKE JE UŽ TAKOVÝ, JE TO VLK,A TEN KDYŽ SE ROZZUŘÍ ŘEŠÍ VŠE PĚSTMI. JÁ NEVÍM JE TO TAKOVÝ MOROUS."ODPOVĚDĚL MI. ,, HM...NEVÍM. ALE JE PRAVDA, ŽE... NO CHOVÁ SE KE MĚ JAKO..BYCH MU SNAD UBLÍŽILA NEBO CO. NEVÍM, NIC SI NAPAMATUJU. NEVÍŠ NÁHODOU TY JESTLI JSEM MU NĚCO NEPROVEDLA?."zeptala jsem se briana, snad on bude něco vědět. Brian se mi podíval do očí a já jemu. měl je krásné hluboké, hnědé-jako jeho pokožka. Byl opravdu moc hezký a zářil jako sluníčko. ANO BYL HEZKÝ A MILÍ A NESMÍRNĚ HODNÝ A POZORNÝ.NEVÍM CO TO SE MNOU JE ,ALE JÁ POŘÁD VIDÍM JEN JACOBA. BRIAN SE NA MĚ TED DÍVAL A MĚL UMUČENÝ VÝRAZ.
CHYTIL MĚ JEMNĚ ZA RUKU,MĚL JI PŘÍJEMNĚ HORKOU. ,,NESS, RENESMEE. TY JSI NIKDY,POSLOUCHEJ NIKDY, NIKOMU NEUBLÍŽILA. TO NENÍ TEBOU,ALE JÍM, JE TAKOVEJ. NEVŠÍMEJ SI TOHO. NETRAP SE." ŘEKL A POHLADIL MĚ PO TVÁŘI. PAK SE KE MĚ PŘIBLÍŽIL BLÍŽ A PAK SE KE MĚ ZAČAL POMALINKU SKLÁNĚT,NA TVÁŘI NĚŽNÝ VÝRAZ .......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sara sara | 23. března 2012 v 11:25 | Reagovat

haha :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama