MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA DIL 11. JÁ HO ZABIJU!

27. června 2010 v 11:29 | TAMIA
TAYLOR
JACOB
RENESMEE UŽ BYLO DOBŘE,A TAK JI KONEČNĚ PUSTILI DOMŮ. SVOJE NADŠENÍ JSEM ALE SKRÝVAL, NESMÍ VĚDĚT, ŽE MÁM O NI ZÁJEM. CHCI PRO NI PŘECE TO NEJLEPŠÍ A TO JÁ NEJSEM. DOVEZLY JSME JÍ DOMŮ A JÁ PÁDIL ZPĚT DO LA PUSH. JÁ VLASTNĚ VŮBEC NEVÍM JAK SE MÁM V JEJÍ PŘÍTOMNOSTI CHOVAT. SAKRA. MÁM JI IGNOROVAT, JAKO DOTED?. TO ASI NE. ONA JE VŠÍMAVÁ A BRZY SE BUDE PTÁT PROČ SE K NÍ TAK CHOVÁM. SVOJE CHOVÁNÍ MUSÍM URČITĚ ZMĚNIT. ALE JAKO JAK SE K NÍ MÁM CHOVAT SAKRA? JAK KDYŽ JÍ MILUJU. MOŽNÁ JAKO JASPER S EMMETEM. BOŽE, CO TO PLÁCÁM, VŽDYT ONI JSOU JEJÍ STRÝCOVÉ. JÁ FAKT NEVÍM, MYSLÍM, ŽE ZCVOKNU. NA JEDNU STRANU JI CHCI DRŽET V NÁRUČÍ A NA DRUHOU, NECHAT NA POKOJI. DOBRÁ KOMBINACE, ŽE JO? NO, ALE NA ZMATKOVÁMÍ NENÍ ČAS, DNES K NÁM DO LA PUSH DORAZÍ VŠICHNI CULLENOVI A SAMOZŘEJMĚ I ONA RENESMEE, MOJE NESS. MUSÍM SE KRUCI VZCHOPIT!
CULLENOVI POZDĚJI DORAZILI, VŠICHNI. UŽ, UŽ JSEM CHTĚL JÍT ZA OSTATNÍMA VEN. ALE ASI JSEM MOC VELKEJ SRAB, SPATŘIL JSEM NESS A NEMOHL JSEM ANI POHNOUT NOHAMA. POZOROVAL JSEM JI Z OKNA, ZA ZÁCLONOU. JAK MUŽNÉ CO?. SEDĚLA TAM, POVÍDALA SI Z OSTATNÍMA. SLEDOVAL JSEM KAŽDÝ JEJÍ POHYB TĚLA.
NAJEDNOU NĚKDO TIŠE VSTOUPIL DO DOMŮ. ,,JAKU, PŘESTAN UŽ S TÍM. RENESMEE TĚ CHCE VIDĚT." BYL TO EDWARD. ,,ALE TO JÁ TAKY, EDWARDE. ALE...." CHTĚL JSEM ŘÍCT NĚCO VÍC, ALE NEMĚL JSEM ŽÁDNOU VÝMLUVU. ,,NO TAK TO SÁM VIDÍŠ. CHCE TĚ VIDĚT TAK JAKO TY JI. MIMOCHODEM TO JAK JSI KVŮLI NÍ NEMOHL VŮBEC POHNOU NOHY BYLO FASCINUJÍCÍ." ŘEKL A ZASMÁL SE. JO TO BYLO, MUSEL JSEM SE ZASMÁT TAKY. ,,NOTAK, NETRUCUJ A UŽ KONEŠNĚ POJD." ŘEKL MI. A PROČ VLASTNĚ NE? PŘECE SI SPOLU JEŠTĚ MŮŽEME POPOVÍDAT NE? A ONA MĚ CHCE VIDĚT TAKY. ZALEŽÍ JÍ POŘÁD NA MĚ?- PTAL JSEM SE SÁM SEBE. ,,VÍC NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽEŠ PŘEDSTAVIT." ODPOVĚDĚL MI NA MOJE NEVYSLOVENÝ DOTAZY EDWARD.
SPOLEČNĚ JSME VYŠLI Z NAŠEHO DOMU. HNED CO JSEM PŘEKROČIL PRÁH DOMŮ, DO MĚ NĚKDO SKORO NARAZIL. RENESMEE A, RENESMEE A BRIAN? PTAL JSEM SE. CO MÁ JAKO ZA LUBEM? TEN IDIOT, O CO MU JDE? NO SNAD NE O NI, O RENESMEE. TO HO ZABIJU.
URČITĚ TO VĚDĚL I BRIAN. OBA JSME SE NA SEBE DÍVALY VRAŽEDNĚ. TAK JAKO JÁ DŘÍV S EDWARDEM. NESAHEJ NA NI, NEDOTÝKEJ SE JI! MYSLEL JSEM. ZABIJU TĚ.
EDWARD SLIŠÍC MOJE VRAŽEDNÉ MYŠLENKY, SE POSTAVIL MEZI NÁS. BRÁNIL TAK STŘETU. NAPĚTÍ BY SE DALO KRÁJET A BYLO VRAŽEDNÉ TICHO. POMALU, ALE JISTĚ JSEM VĚDĚL, ŽE POKUD SE RYCHLE NEUKLIDNÍM, PŘEMĚNÍM SE A NAPADNU BRIANA. A TO JEM TAKY CHTĚL.
RENESMEE NAJEDNOU PROMLUVILA ,,AHOJ JAKU, EHM TATI JDU SE S BRIANEM PROJÍT PO PLÁŽI." OZNÁMILA NÁM. ,,DOBŘE BROUČKU, BĚŽTE." ŘEKL JÍ EDWARD. JE BLÁZEN, PROČ JÍ S NÍM POUŠTÍ?
NESS A TEN BRIAN SE DALI ZASE DO CHŮZE A ŠLI SMĚREM K PLÁŽI. EDWARD MĚ OD NICH TÁHNUL PŘIČ. CHTĚL JSEM BRIANA NA MÍSTĚ ZABÍT. ALE NESS BY MĚ PAK NENÁVIDĚLA. CO SI JAKO K SAKRU MYSLÍ, TO ON MŮŽE ZA TO, ŽE JSEM ODEŠEL, A TOHLE BYL JEHO ZÁMĚR, VZÍT MI JI? TAK TO NE, NIKDY. TO NEDOVOLÍM. BUDU O NESS BOJOVAT.
,,TAKHLE SE MI TO LÍBÍ JACOBE, KONEČNĚ JSI TO POCHOPIL." ŘEKL MI EDWARD. ZAMRAČIL JSEM SE NA NĚJ. ,,BOJUJ O NÍ, JAKU, ROZUMÍŠ?" ZEPTAL SE MĚ. PŘIKÝVNUL JSEM A HNED PÁDIL NA PLÁŽ ZA NESS.
UŽ JSEM BYL NA MÍSTĚ KDE ONI. PTALA SE HO NA MĚ. A ON JÍ ŘEKL SAMOZŘEJMĚ TO SVOJE. HAJZL, JÁ HO FAKT NATLUČU.
PAK SE NESS ZEPTALA JESTLI ZA TO ŽE JSEM K NÍ ODMĚŘENÝ NEMŮŽE ONA. BLÁZÍNEK, MOJE LÁSKA. MYSLELA SI ŽĚ NĚCO PROVEDLA, ALE TO NE. BRIAN JÍ PAK ŘEKL NĚCO, CO BYCH JÍ NEJSPÍŠ ŘEKL JÁ SÁM. ŽE ONA ZA NIC NEMŮŽE. ZA TOHLE JEDINÉ JSEM MU BYL VDĚČNÝ. VŠIML JSEM SI TAKY JAK SE K RENESMEE CHOVÁ. S OHLEDUPNOSTÍ, ÚDIVEM. JE NA NÍ MILÍ A STÁLE SE NA NÍ DÍVÁ A USMÍVA. A JAK JSEM ZPOZOROVAL I RENESMEE. TOHLE VŠECHNO MI JAKOBY NĚCO PŘIPOMĚLO. CHVÍLI JSEM NEVĚDĚL. ALE PAK MI TO BLESKLO. TOHLE UŽ JSEM JEDNOU ZAŽIL. S BELLOU. TAKHLE JSEM SE NA NÍ DÍVAL TEHDY JÁ, TEHDY JSME ALE NEVĚLI ŽE NÁS SPOJOVALA NESS. A TAKHLE VRAŽEDNĚ TEHDY MUSEL ZUŘIT EDWARD. ZNEMÉNÁ TO SNAD ŽE SE VŠECHNO OPAKUJE? TAK SI ROZDĚLÍME JEDNOTLIVÉ ROLE: ONA JE BELLA, TO JE JASNÉ. JÁ JSEM EDWARD-PROTOŽE K SOBĚ S NESS PATŘÍME JAKO ON S BELLOU. A , BRIAN, JE JAKO JACOB? NO TO SNAD ANI NE! MÁM TOMU ROZUMĚT ŽE SE VŠECHNO ZASE OPAKUJE?
PODÍVAL JSEM SE ZPĚT NA NĚ DVA, VYTRHL SE TAK Z MYŠLENÍ. A TO CO JSEM UVIDĚL MĚ BODLO DO HRUDI. JAKO BY MI NĚKDO DO SRDCE VRAZIL KUDLU.
BRIAN SE POMALU SKLÁNĚL K RENESMEE NA POLIBEK. A ONA TAM BEZ POHNUTÍ STÁLA-TAK JAKO DŘÍV BELLA, KDYŽ JSEM JI CHTĚL POLÍBIT JÁ. ANO, HISTORIE SE OPAKUJE. UŽ, UŽ JI MÁLEM POLÍBIL, ALE ONA RYCHLE ODVRÁTILA TVÁŘ. NECHTĚLA TO, BYLO TO TED VIDĚT. TAK TOHLE BYLO MOC, DOVOLIL SI AŽ PŘÍLIŠ.
VYLEZL JSEM ZE SVÉHO ÚKRYTU Z KŘOVÍ A RYCHLOSTÍ BLESKU SE PŘIŘÍTIL K BRIANOVI. MÁM V ÚMYSLU MU POŘÁNĚ ZMALOVAT KSICHT....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama