MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 9.DÍL -PROBUZENÍ

12. června 2010 v 15:46 | TAMIA
RENESMEE JAKE
RENESMEE JACOB
RENESMEE
PROBUDILA JSEM SE S VELMI ZVLÁŠTNÍ BOLESTÍ NA HLAVĚ, TAKOVOU TUPOU A TAKY SE STRAŠNÝM PÁLENÍM V KRKU.
OTEVŘELA OČI A SPATŘILA JE. BYLY TAK NÁDHERNÍ, KRÁSNÍ, BlEDÍ A MEZI NIMI BYL I JEDEN SNĚDÝ KLUK. BYL VELMI HEZKÝ S NÁDHERNÝM ÚSMĚVEM , KTERÝ MI HNED VĚNOVAL, KDŽ JSEM OTEVŘELA OČI. PŘI POHLEDU NA NĚJ SE MĚ ZMOCNILA DALŠÍ BOLEST , BOLELA MĚ NA HRUDI, CHTĚLO SE MI PLAKAT,NECHÁPALA JSEM ALE PROČ? VŽDYT HO ANI NEZNÁM, OSTATNĚ JAKO TY OSTATNÍ LIDI.
VŠICHNI KE MĚ HNED PŘISPĚCHALI,VÍTALI MĚ. PTALY SE JAK SE CÍTÍM. ALE JÁ VŮBEC NEVĚDĚLA KDE TO VLASTNĚ JSEM A CO SE STALO MUSELA JSEM SE JICH NA TO ZEPTAT. ,, CO SE TO STALO?." ZAPTALA JSEM SE. ,,ZLATÍČKO MĚLAS AUTONEHODU, TY SI TO NEPAMATUJEŠ?."ZEPTALA SE MĚ TA KRÁSNÁ PANÍ S HNĚDÝMI VLASY. JÁ ZAKÝVALA JEN HLAVOU .
AUTONEHODU? POMYSLELA JSEM, A CO TI LIDÉ KDO VLASTNĚ JSOU? VYPADALO TO, ŽE SE O MĚ MOC BOJÍ, ZÁLEŽELO JIM NA MĚ.
,,JAK SE CÍTÍŠ ZLATÍČKO?." ZEPTAL SE VYSOKÝ BLONDATÝ PÁN, DOKTOR. ZLATÍČKO, RENESMEE, TAKHLE MĚ OSLOVOVALI. KDO JE TA RENESMEE, SNAD JÁ, TO JE ALE ZVLÁŠTNÍ JMÉNO.
NIC MI NEZAPADALO, NA NIC JSEM SI NEMOHLA VZPOMENOUT A TAK JSEM SE MUSELA ZEPTAT. ,,PROMINTE, ALE KDO VLASTNĚ VŠICHNI JSTE?."
V TU CHVÍLI JAKO BY JE ZAMRAZILO. ,,TY SI NÁS NEPAMATUJEŠ?." ZEPTAL SE TEN KRÁSNÝ, SNĚDÝ KLUK. ,,NE, PROMINTE MI, ALE OPRAVDU NE. KDO JSTE?."ODPOVĚDĚLA JSEM A ZEPTALA SE.
,,MY JSME TVÁ RODINA. JÁ TVÁ MÁMA,A TOHLE TVŮJ TÁTA." ŘEKLA HNĚDOVLASÁ PANÍ A UKÁZALA NA MŮŽE S NAZRZLE HNĚDÝMI VLASY. NEVĚŘILA JSEM VLASTNÍM UŠÍM. CHTĚLA JSEM NĚCO ŘÍCT, ALE VYRUŠILA NÁS SESTRA.
,,AHOJ ZLATÍČKO, TAK JAK TI JE?."ZEPTALA SE A NAHNULA SE PŘEZE MĚ K PŘÍSTROJI. TO ALE NEMĚLA DĚLAT. UCÍTILA JSEM JEJÍ TEP, VYDĚLA TEPAJÍCÍ ŽÍLU NA JEJÍM KRKU. NEVÍM CO TO SE MNOU BYLO ALE TOHLE TU BOLEST V KRKU JEN ZESÍLILO.
ANI NEVÍM CO JSEM UDĚLALA ALE MŮJ DECH SE ZRYCHLIL A JÁ SE CHYSTALA K ÚTOKU......
V POSLEDNÍ CHVÍLI ANI NEVÍM JAK, MĚ NEUVĚŘITELNOU RYCHLOSTÍ ZACHYTIL TEN PÁN S NAZRZLE HNĚDÝMI VLASY, MŮJ ÚDAJNÝ TÁTA.
TA SESTRA ANI NIC NEZPOZOROVALA ZKONTROLOVALA PŘÍSTROJE A PAK ODKRÁČELA PRYČ Z POKOJE.
,,CO TO BYLO?."ZAPTALA JSEM SE VYDĚŠENĚ. ,,TO JE DALŠÍ VĚC, KTEROU TI MUSÍME VYSVĚTLIT." ŘEKL TEN PÁN, TÁTA.
,,NEVÍM JAK TI TO ŘÍCT, ALE VÍŠ TY JSI UPÍR A MY VŠICHNI TAKÉ . NO VLASTNĚ JACOB, TENHLE SNĚDÝ KLUK JE VLKODLAK."ŘEKL MI. TAK TOHLE BYLO UŽ MOC.
,,CO MI TO POVÍDÁTE? UPÍR A VY ŽE JSTE MŮJ OTEC, TO NEMŮŽE BÍT PRAVDA."ŘEKLA JSEM. V TU CHVÍLI SE MI DO MYSLI VETŘEL NĚCO JAKO KRÁTKÝ FILM. ŽENA, TA S HNĚDÝMI VLASY TRPÍ BOLESTMI, BRZY PORODÍ. A TEN MŮŽ S NAZRZLE HNĚDÝMI VLASY JE U NÍ SPOLEČNĚ S TÍM SNĚDÝM KLUKEM. PORODILA HOLČIČKU:,, RENESMEE TAK KRÁSNÁ, PODEJ MI JI EDWARDE." ŘEKLA TA ŽENA TOMU MUŽI.
A PAK MI TEN FILM ZMYZEL Z MYSLY. ,,VIDÍŠ TOS BYLA TY. JSI MÁ A BELLINA DCERA, NEPAMATUJEŠ SI TO KVŮLI NEHODĚ, MÁŠ AMNEZII. MĚLAS TĚŽKÝ OTŘES MOSKU."
MUSELA JSEM SOUHLASIT. TO JAK JSEM MÁLEM NAPADLA SESTU, CHTĚLA JSEM JEJÍ KREV A TA VIDINA.....
,,ANO, JÁ SI NA TO VZPOMĚLA, A KDO JSOU OSTATNÍ?." ZEPTALA JSEM SE. VŠICHNI SE MI VELMI MILE PŘEDSTAVILI.
BYLY TU ZDE MÍ MLADÍ RODIČE, TETY A STRÝCOVÉ, PRARODIČE, TAKÉ VELMI MLADÍ A TEN SNĚDÝ KLUK. BYL MOC HEZKÝ, LÍBIL SE MI, PŘI POHLEDU NA NĚJ MĚ NĚCO JAKOBY BOLELO A ZÁROVĚN JSEM CÍTILA NEUVĚŘITELNOU RADOST.
TAKÉ SE MI PŘEDSTAVIL. ,,JÁ JSEM JACOB BLACK A JSEM....VÁŠ RODINNÝ PŘÍTEL." KDYŽ TO DOŘEKL HLAVY OSTATNÍCH ZAMÍŘILY HNED JEHO SMĚREM. ŘEKL SNAD NĚCO ŠPATNĚ? PTALA JSEM SE SAMA SEBE.
,,NO RENESMEE JÁ MYSLÍM, ŽE SI TU POBUDEŠ JEŠTĚ TAK TŘI, ČTYŘI DNY A PAK BUDEŠ MOCI JÍT KONEČNĚ S NÁMI DOMŮ." ŘEKL MI MŮJ DEDEČEK, DOKTOR CARLISE CULLEN. ,,JO, TO JE BEZVA, MOC SE TĚŠÍM." ŘEKLA JSEM.
PAK JSEM USNULA, RODINA ALE STÁLE ZŮSTALA SE MNOU V NEMOCNICI. JAK ASI TUŠÍM DOBŘE ZŘÍDKA ODSUD ODCHÁZELI. BYLA JSEM ZVĚDAVÁ. PROBUDILA JSEM SE STÍM, ŽE NEVÍM KDO VLASTNĚ JSEM A TED MÁM RODINU A JSEM UPÍR A NÁŠ KRÁSNÝ, RODINNÝ PŘÍTEL JE VLKODLAK- JSME ZAJÍMAVÁ RODINKA.. VŠECHNO BUDE PRO MĚ NOVÉ I KDYŽ TO TAK VLASTNĚ ANI NENÍ. ALE NEMÁM STRACH VŠICHNI JSOU MOC MILÍ A UŽ TED JSEM SI JE ZAMILOVALA.
EDWARD
BYLO TO ŠOKUJÍCÍ. RENESMEE SI NÁS NIKOHO NEPAMATOVALA. UTRPĚLA AMNEZII. BOHUŽEL NEVÍME JESTLI JEN DOČASTNOU NEBO STÁLOU.
ALE MĚLA NĚCO JAKO VIZI, VZPOMĚLA SI NA NĚCO, SICE JEN OKAMŽIK ALE I TAK JSEM BYL RÁD. TO JE DOBRÉ ZNAMENÍ, ŽE TO BUDE ZASE V POŘÁDKU.
UVĚŘILA A MY JSME SE JÍ KAŽDÝ ZVLÁŠT PŘEDSTAVILY. JAKO KDYŽ JI VYDÍME POPRVÉ, BYLO TO DOCELA ZVLÁŠTNÍ. TO CO NÁS PŘEKVAPILO BYLO JAK SE PŘEDSTAVIL JACOB. ,,JÁ JSEM JACOB BLACK A JSEM....VÁŠ RODINNÝ PŘÍTEL." ŘEKL NESS. POTOM VÁM TO VYSVĚTLÍM -POMYSLEL SI.
CARLISE ŘEKL, ŽE BY ZA NEDLOHO MOHLA JÍT DOMŮ. MYŠLENKY VŠECH BYLY RADOSTNÉ. ALICE PLÁNOVALA NÁKUPY, ROSALIE KADEŘNICKÝ SALON, ESMEE VÝBORNÉ JÍDLO,EMEET A JASPER NĚJAKOU HRU, CARLISE ODPOVÍDANÍ VŠECH DOTAZŮ RENESMEE. BELLA A JÁ ZASE VYPRÁVĚNÍ JEJÍHO CELÉHO ŽIVOTA. KAŽDÝ PRO NI MĚJ PŘIPRAVENY NĚJAKÝ PROGRAM, ABY SE NENUDILA A VYDĚLA JAKÝ ŽIVOT VLASTNĚ ŽIJEME. PLÁNOVAL JSEM TAKY VÝLET DO LA PUSH. COŽ MĚ PŘIVÁDÍ ZPĚT K JAKOVI. ,,JACOBE CO TO MĚLO ZNAMENAT, TO TVÉ PŘEDSTAVENÍ?." ZAPTAL JSEM SE. ,,EDWARDW VÍŠ PŘEMÝŠLEL JSEM A MYSLÍM ŽE TO TAK BUDE LEPŠÍ."ŘEKL MI JACOB. ,,JACOBE JAK TO MYSLÍŠ, CHCEŠ ZNOVU ODEJÍT?." ZEPTAL JSEM SE. ,,NE, TO NE, UŽ NIKDY JÍ NEOPUSTÍM. JÁ TÍM MYSLEL JEN TO, ŽE TAKHLE TO PRO NI BUDE LEPŠÍ, PROTOŽE ONA SI MĚ VLASTNĚ NEPAMATUJE A ANI LÁSKU, KTERÁ MEZI NÁMI BYLA. JE VOLNÁ, NEPAMATUJE SI TU BOLEST, CO JSEM JÍ ZPŮSOBIL A MŮŽE MILOVAT KOHO JEN BUDE CHTÍT, PODLE VOLBY A NE PREDURČENÍM. A JAKO MŮJ TREST ZA VŠECHNO CO JSEM PROVEDL TOMU BUDU NĚMNĚ PŘIHLÍŽET. MILUJU JÍ A UŽ NIKDY JÍ NEOPUSTÍM. ALE NECHÁM JÍ VOLNOST, BUDU JEN ,,JACOB BLACK...RODINNÝ PŘÍTEL." VYSVĚTLIL MI JAKE. NA TOTO JEHO ROZHODNUTÍ JSEM NEMOHL NIC NAMÍTNOUT, CHCE PRO NAŠÍ RENESMEE JEN TO NEJLEPŠÍ.ALE PŘECE JEN JSEM NĚCO DODAL.,, JAKU JSEM SI JISTÝ,ŽE SI NESS NA TEBE VZPOMENE." ŘEKL JSEM MU. ,,MOŽNÁ EDWARDE, A JÁ BUDU MOC RÁD ALE POKUD SI NEVZPOMENE, JE TO TAK LEPŠÍ. ODPOVĚDĚL MI.
DÁL UŽ JSME TO NEROZEBÍRALI, RENESMEE BRZY POJEDE DOMŮ A TAK BUDEME MÍT ZA ÚKOL JÍ POMOCT SI VZPOMENOUT A CO NEJVÍC JÍ PŘIBLÍŽIT JEJÍ DOSAVADNÍ ŽIVOT, ŠTASTNÝ, KRÁSNÝ. TEDY PŘED TÍM NEŽ JAKE ODEŠEL. ALE JE TADY A SPOLEČNĚ S NÍM SE VŠICHNI POKUSÍME JEJÍ ŽIVOT ZASE OBŠTASTNIT.......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama