MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 8.DÍL -KDO VLASTNĚ JSTE?

9. června 2010 v 13:34 | TAMIA
EDWARD
ALICE MĚLA PŘÍŠERNOU VIZI. HNED JSME SE VŠICHNI SEBRALI, ŽE JDEME NA URČITÉ MÍSTO, KDE MĚLA RENESMEE AUTONEHODU. ALE PŘEKVAPILO NÁS JEŠTĚ NĚCO, NEŽ JSME VYRAZILI. JACOB-KONEČNĚ SE VRÁTIL ZPÁTKY. HNED JAK SPATŘIL NAŠE VÝRAZY MU TO DOŠLO. NĚCO SE STALO, NĚCO S RENESMEE.
PŘIŠLI JSME NA MÍSTO KDE BY MĚLA PODLE VIZE BÝT. ALE BYLO TAM JEN JEJÍ AUTO, TEDY TO CO Z NĚJ ZBILO. VŠICHNI JSME BYLY BEZMOCNÍ. KDE JE? UBLÍŽIL JÍ NĚKDO? JE V POŘÁDKU, OZÍVALO SE Z MYSLÍ OSTATNÍCH.
NAJEDNOU JSEM USLYŠEL MYSL NĚKOHO NEZNÁMÉHO. V MYSLY TU STRAŠNOU NEHODU, DÍVKU KTERÁ V NÍ UČINKOVALA. MOJE RENESMEE. A PAK KONEČNĚ SANITKU, KTERÁ JI ODVEZLA DO NEMOCNICE KDE PRACOVAL CARLISE. HNED JSME ZAMÍŘILY TAM.
NAŠLY JSME CARLISA, TEN JI MĚL NA STAROST. ,,CARLISE JAK JE NA TOM, BUDE V POŘÁDKU?" PTALY JSME SE VŠICHNI NA RÁZ. CARLISŮV VÝRAZ BYL PODIVNÝ. ,, JE V BEZVĚDOMÍ, ŽIVOTNÍ FUNKCE JSOU DOBRÉ." ŘEKL A NA CHVÍLI SE ODMLČEL. ,,ALE JEJÍ HLAVA, UTŘPĚLA VELMI TĚŽKÝ OTŘES MOSKU A ZATÍM SE NEVÍ, JAKÉ TO BUDE MÍT NÁSLEDKY."DODAL UTRÁPENĚ. ,,MŮŽEME JI VYDĚT CARLISE, PROSÍM?."ZEPTAL JSEM SE A CARLISE NÁS ZAVEDL K NÍ DO POKOJE.
KDYŽ JI TAK SPAŘILA BELLA, ROSALIE, ALICE A ESMEE, ROZZVLYKALY SE, SAMOZŘEJMĚ BEZ SLZ. ALE NEBYLO SE ČEMU DIVIT. I MY OSTATNÍ JSME BYLY ZDRCENI. JACOB PADNUL NA KOLENA VEDLE JEJÍ POSTELE. JEDINĚ JEMU MOHLY Z OČÍ KAPAT PRAVÉ SLZY A TO JSEM MU ZÁVIDĚL.
MOJE HOLČIČKA, I KDYŽ BYLA V BEZVĚDOMÍ, NA JEJÍ TVÁŘI BYLO VYDĚT ŽE TRPÍ VELKÝMI BOLESTMI. PO TĚLE MĚLA MODŘINY A STÁLE STOPY KRVE. TY VŮBEC NIKDO ANI NEVNÍMAL. DOKONCE ANI JASPER. HODNĚ HO BOLELO JI TAKHLE VYDĚT, JAKO NÁS VŠECHNY. JEJÍ HLAVA BYLA NA TEMENI HODNĚ OBVÁZANÁ A PROSAKOVALA PŘES TO KREV. SRDCE JÍ BYLO VELMI NEPRAVIDELNĚ A JEJÍ RTY BYLY BLEDÉ. CHTĚL JSEM SI S NÍ VAMĚNIT MÍSTO, TOHLE SI ONA NEZASLOUŽÍ NIKDY. NA TO SAMÉ MYSLEL I JAKE A K TOMU SE OBVINOVAL, ALE ON ZA TO NEMOHL, BYLA TO PŘECE NEHODA.
TAKTO TO BYLO VÍC JAK TŘI MĚSÍCE. RENESMEE NIKDY NEOTEVŘELA OČI. KAŽDÝ DEN JSME BYLY S NÍ. OD RÁNA DO VEČERA. NAVŠTĚVOVALY JI VŠICHNI CHARLIE, PŘÁTELÉ Z LA PUSH, JEJÍ KAMARÁDKA CHRISTINA. ALE NIKDO Z NÁS JÍ PROBUDIT NEMOHL. ANI TEN KVŮLI KOMU BY ZEMŘELA. JACOB. SEDÁVAL VEDLE NÍ DENO DENNĚ. DRŽEL JÍ ZA RUKU, POVÍDAL SI I KDYŽ ONA NEMOHLA ODPOVĚDĚT, OMLOUVAL SE. ALE POŘÁD NIC.
AŽ ASI ZA DALŠÍ MĚSÍC, SE STAL ZÁZRAK. SEDĚLI JSME JAKO OBVYKLE V NEMOCNICI, U NÍ V POKOJI. NEUSTÁLE JI SLEDOVALI. PŘÍMO U NÍ SEDĚL JAKE, OPĚT JÍ DRŽEL ZA RUKU, DÍVAJÍC SE NA JEJÍ TVÁŘ. UŽ BEZ MODŘIN A OBVAZU. ,,BUDEŠ V POŘÁDKU, UŽ TĚ NIKDY NEOPUSTÍM, NIKDY, SLIBUJU." ŘEKL JÍ. A PAK CHVÍLI NA TO RENESMEE ,POPRVÉ ZA ČTYŘI A PŮL MESÍCE, OTEVŘELA SVÉ NÁDHERNÉ OČI.
BELLA SE ROZZVLYKALA A HNED BĚŽELA K RENESMEE. OBEJMULA JI A POLÍBILA NA TVÁŘ. JACOB SE USMÍVAL ŠTĚSTÍM, DRŽÍC JÍ STÁLE ZA RUKU. I MY OSTATNÍ JSME BĚŽELY K NÍ. CARLISE PŘIŠEL DO POKOJE TAKÉ. ÚSMĚV NA TVÁŘI.
,,NESS, RENESMEE JAK SE CÍTÍŠ?." PTALA SE BELLA. ,,ZLATÍČKO JAK TI JE?." ZAPTAL JSEM SE JÁ. ALE ONA NEODPOVĚDĚLA. BYLA ÚPNĚ DEZORIENTOVANÁ. NEVĚDĚLA CO SE DĚJE. ,,CO SE TO STALO?." KONEČNĚ PROMLUVILA A ZEPTALA SE. BYLO ZVLÁŠTNÍ ŽE V JEJÍCH MYŠLENKÁCH SKORO NIC NEBYLO. JEN TO, ŽE NECHÁPALA KDE JE A CO SE STALO. VELMI SI NÁS PROHLÍŽELA. ,, ZLATÍČKO MĚLAS AUTONEHODU. TY SI TO NEPAMATUJEŠ?." ODPOVĚDĚLA BELLA A ZEPTALA SE. RENESMEE JEN ZAKÝVALA HLAVOU VE ZNAMENÍ, ŽE SI NA TU NEHODU NEVZPOMÍNÁ. ASI TO JE PO PROBUZENÍ PRO NI TĚŽŠÍ- POMYSLEL JSEM SI.
RENESMEE BYLA VELMI PO TICHU, POŘÁD SI NÁS PROHLÍŽELA I JAKA. VŮBEC JSEM NEVĚDEL PROČ, ASI PROTOŽE NÁS DLOUHO NEVYDĚLA. ,,JAK SE CÍTÍŠ, ZLATÍČKO?." ZEPTAL SE CARLISE.
PODÍVALA SE NA NĚJ A ŘEKLA ,,PROMIŇTE, ALE KDO VLASTNĚ VŠICHNI JSTE?."ZEPTALA SE A VŠICHNI SE ZARAZILY........POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins* Affs T-14 team *Christins* Affs | Web | 10. června 2010 v 20:29 | Reagovat

Ahoj! :) Já jsem tu taky nebyla, kvůli škole :) ... A ta povídka je napínavá, snad bude OK :)

2 T-14 team *Christins* T-14 team *Christins* | Web | 11. června 2010 v 12:12 | Reagovat

Už jsem tu bonusovou přidala, tak se kdyžtak podívej, když budeš chcít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama