MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

ASHLEY GREENE NEMÁ ŠATY NA PREMIÉRU ECLIPSE

23. června 2010 v 7:42 | TAMIA
ASHLEY
Zatímco fanoušci si lámou hlavy nad dalším osudem Belly Swan ve třetím díle ságy Twilight, filmová Alice Cullen má jedinou starost - neví, co si vezme na sebe na hollywoodskou premiéru Eclipse...
Premiéru v Hollywoodu bude mít Zatmění již tento týden, potom bude následovat několik dalších po celém světě. A právě to, dělá Ashley (23) velké starosti: "Vůbec nevím, v čem mám jít. Určitě ale chci, aby to bylo něco vtipného!"

Kdykoliv se herečka objeví na veřejnosti, vypadá úchvatně a její dlouholetý stylista slibuje, že ani tentokrát své příznivce nezklame, i když přiznává: "Letos jsme se s Ash domluvili, že vybereme něco odvážnějšího!"

A to se i stalo! "S mým stylistou jsme nakoupili třicet modelů, které jsou vážně jedinečné. Teď k nim ještě musíme doladit doplňky a boty," prozradila Ashley.

"Jsem nadšená z toho, kolik premiér s Eclipse objedeme. V čem půjdu na tu hollywoodskou ještě přesně nevím, jsem si ale jistá, že v Británii si na sebe vezmu outfit od anglického návrháře," přiznala Ashley. Kdo její premiérové šaty navrhl a jak vypadají, si ale nechala pro sebe. "Uvidíte! Bude to překvapení!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama