MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 7.DÍL- VÍTEJ ZPĚT VE FORKS JACOBE

31. května 2010 v 13:40 | TAMIA
JACOB
UŽ TO JSOU TŘI MĚSÍCE CO JSEM PRIČ Z FORKS. ANI JEDNOU JSEM NEZAVOLAL CULLENOVÍM,TEDY HLAVĚ NESS. NECHTĚL JSEM JÍ PLÉST HLAVU. ALE PŘESTO JSEM VŽDY VĚDĚL CO S NÍ JE. VOLAL JSEM K NÁM DOMŮ A PTAL SE BILLIHO. BYLA PRÝ SMUTNÁ, BEZ ŽIVOTA. TO JSEM SI DOKÁZAL DOCELA PŘEDSTAVIT MUSELA VYPADAT JAKO TEHDY BELLA. ZLOMENÁ, PRÁZDNÁ...
NEBYLA TO ALE JEN ONA KDO TRPĚL...I JÁ BEZ NÍ NEJSEM NIC.
TOULAL JSEM SE VŠUDE, RŮZNĚ, V AMERICE AŽ PO EVROPU. JEDNOU JSEM SPATŘIL JEDEN PÁR. DRŽELI SE ZA RUCE, ŠLI TMOU A PROCHÁZEI SE. KDYŽ BYLY BLÍZKO U MĚ VYDĚL JSEM, ŽE TA DÍVKA PLÁČE. TEN JEJÍ KLUK SI JÍ DRŽEL A UTÍRAL JÍ SLZY Z TVÁŘE. ,,JÁ TĚ NIKDY NEOPUSTÍM, NEBOJ." ŘEKL JÍ. A ONA SE NA NĚJ POVÍVALA A USMÁLA SE. ,,JÁ VÍM, TO JEDINÉ MĚ DRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ." ŘEKLA MU.
A V TOM JSEM SI TO UVĚDOMIL. STALO SE JÍ NĚCO HROZNÉHO ALE NE AŽ TAK HROZNÉHO, PROTOŽE TEN KLUK BYL POŘÁD S NÍ A ONA TO A NÍM TAKHLE PŘEŽIJE.,, KDO ASI UTÍRÁ SLZY Z TVÁŘE NESS?" PTAL JSEM SE SÁM SEBE. JAK JSEM TO MOHL DOPUSTIT. ONA CHYBÍ MĚ A JÁ ZASE JÍ. UŽ TAKHLE DÁLŮ NEMŮŽU. MUSÍM JÍT ZPĚT ZA NÍ.
ANI NEVÍM KDE JSEM BYL PRÁVĚ TEĎ, MYSLÍM, ŽE V MAĎARSKU. BYLO MI TO JEDNO. ROZBĚHL JSEM SE HNED ZPÁTKY NA CESTU DOMŮ, DO FORKS. CESTOU JSEM JEŠTĚ ZAVOLAL DOMŮ A ŘEKL TO BILLIMU A PAULOVI. POŽÁDAL JSEM ALE ATˇNIKOMU JINÉMU NEŘÍKAJÍ ŽE SE VRACÍM ZPĚT. CHCI NESS PŘEKVAPIT. A OPRAVDU ZANEDLOUHO JSEM BYL VE WOSHINGHTONU, SEATTLU A PAK KONEČNĚ VE FORKS.
KONEČNĚ JSEM BYL U DOMU CULLENŮ. ZAKLEPAL A OTEVŘEL MI EDWARD. NA TVÁŘI DIVNÝ VÝRAZ. BOLAVÝ.,, TO MĚ TAK NENÁVIDÍŠ?" ZEPTAL JSEM SE. A UŽ TAM BYLY VŠICHNI. VŠICHNI DIVNÉ VÝRAZY NA TVÁŘI. ,,CO SE DĚJE, SNAD SE NĚCO..." CHTĚL JSEM POKRAČOVAT, ALE EDWARD KÝVNUL HLAVOU. ,,ANO, NESS SE NĚCO STALO, JE TO VÁŽNÉ , POJDˇ. ALICE MĚLA VYZI, RENESMEE MĚLA NEHODU. MUSÍME JÍT, RYCHLE."ŘEKL MI EDWARD A TO MI STAČILO. RYCHLE JSME SE ZA NÍ ROZJELI, ALE ONA UŽ TAM NEBYLA, JEN JEJÍ AUTO. A TO BYLO ÚPLNĚ NA PADRŤˇ.....PODÍVAL JSEM SE KOLEM, BYLA TAM SPOUSTA KRVE....,,NESS KDE JSI??" PTAL JSEM SE SÁM SEBE....POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christins Christins | Web | 1. června 2010 v 14:41 | Reagovat

Ale stejně ty děkuju! :) Konečně se vrátil :) Snad bude Ness v pořádku! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama