MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 6.DÍL-CHRISTINA

28. května 2010 v 15:50 | TAMIA
DŘÍV NEŽ ZAČNU PSÁT TUTO POVÍDKU,CHCI MOC PODĚKOVAT JEDNÉ VYJÍMEČNÉ OSOBĚ. JE TO MÉ SB, CHRISTINA BLACK. JEN DÍKY TOBĚ JE TOHLE VŠE. NAKOPLA JSI MĚ K TOMU... A ZA TO TI MOC DĚKUJU A PODLE TEBE JSEM POJMENOVALA JEDNU DÍVKU,KTERÁ NESS VELMI POMÁHÁ.
RENESMEE
JSOU TO UŽ SKORO TŘI MĚSÍCE CO JE JAKE PŘIČ. MEZITÍM NÁM NIKDY NEZAVOLAL, NENEPSAL, PROSĚ NIC. KDYŽ ŘEKL, ŽE ODJÍŽDÍ MYSLEL TO ZE VŠÍM VŠUDY.
MŮJ ŽIVOT BEZ NĚJ NEMÁ SMYSL. PŘIPADÁM SI JAKO BYCH BYLA DUCH, NEVIDITELNÁ, ŠEDÁ, PRÁZDNÁ...
ALE JE MNOHO TĚCH KTEŘÍ MI POMÁHAJÍ PŘEŽÍVAT. MÁ RODINA, SMEČKA, PŘÁTELÉ Z LA PUSH A JEDNA DÍVKA. PŘISTĚHOVALA SE DO FORKS PŘED DVĚMI MĚSÍCI, VĚČINOU JSOU MÉ SPOLUŽAČKY TAK TROCHU JINÉ. NO ZÁVISTIVÉ, POMLUVAČNÉ ABYCH PRAVDU ŘEKLA, ALE TATO DÍVKA NE. JE DOCELA DROBNÁ, MÁ DLOUHÉ VLASY JAKO JÁ I TAK VLNITÉ. A JE TAKY MOC HEZKÁ, KLIDNĚ BYCH ŘEKLA UPÍRKA JMENUJE SE CHRISTINA. A MOŽNÝ DŮVOD PROČ SI TAK ROZUMÍME JE, ŽE MÁME CELKEM PODOBNÉ NÁZORY, ZÁJMY A TAKY JE TAK TROCHU PLACHÁ. ONA PATŘÍ MEZI MÉ OPORY,KTERÉ MI HODNĚ POMÁHAJÍ. CHODÍ K NÁM ,JÁ K NIM . ALE O UPÍRECH ZATÍM NEVÍ, ANI O VLCÍCH. TAKY SE MNOU JEZDÍ DO LA PUSH. NEŘEKLA JSEM JÍ O JAKOVI, I KDYŽ ONA VÍ ŽE, PŘÍČINA TOHO ŽE, JSEM JÁKÁ SEM, MYSLÍM JAKO DUCH, JE V TOM, ŽE V TOM VĚZÍ KLUK. POPRAVDĚ DIVÍM SE ŽE SE SE MNOU KAMARÁDÍ, OSTATNÍ SE MI TED RADĚJI VYHÍBAJÍ. ONI VÍ ŽE JAKE ODEŠEL A VÍ, ŽE JSEME BYLY NEROZLUČNÍ, DIVÍ SE SAMOZŘEJMĚ ,ALE RADĚJI SE NEPTAJÍ. ASI JIM PŘIPADÁM TEDˇ TAK TROCHU NEBEZPEČNÁ, DIVNÁ, NEVÍM A ANI NECHCI VĚDĚT.

JAKO SKORO KAŽDÝ DEN JSEM JELA DO LA PUSH. VYSTOUPILA JSEM Z AUTA A ŠLA KE DVEŘÍM DOMKU BLACKOVÝCH. USLYŠELA JSEM HLASY. ZAKLEPALA BYCH, ALE ZASLECHLA JSEM NĚCO CO UPOUTALO MOU POZORNOST. BAVILY SE O JACOBOVI. ,,JO, ŘÍKÁM, ŽE JE JAKE ZASE TADY VE WASHINGHTONU. JO, JO V SEATTLU." SLYŠELA JSEM HLAS PAULA. BAVIL SE O TOM S BILLIM. COŽE? JAKE JE TU. VRÁTIL SE? URČITĚ. A NEBO JE TU JEN NA SKOK. NEMOHLA JSEM VÍC PŘEMÝŠLET, ALE RADĚJI KONAT. OBRÁTILA JSEM SE, NASTOUPILA DO AUTA A ROZJELA SE. CHTĚLA JSEM JET DO SEATTLU, NAJDU HO PODLE PACHVÉ STOPY. A UŽ SE MĚ NEZBAVÍ. NEODEJDU OD NĚJ A ANI ON ODE MĚ. NEDOPUSTÍM TO. TEĎ NEBO NIKDY. UŽ TAKHLE NECHCI ŽÍT BEZ NĚJ PRÁZDNÁ, NEŠTASTNÁ, SMUTNÁ. CHCI HO ZPÁTKY, MOJE SLUNCE ŽIVOTA. DUPLA JSEM NA PLYN CO NEJVÍC TO ŠLO, JELA RYCHLOSTÍ, KTEROU ZE SEBE MÉ AUTO NEJVÍCE DOSTALO. ZA CHVÍLI JSEM UŽ BYLA ZA FORKS.

ALE PAK SE NĚCO STALO. NA SILNICI BYLA NÁMRAZA A BYLA DOCELA ZIMA. JELA JSEM MOC RYCHLE A MÉ AUTO DOSTALO SMYK. NÁMRAZA TOMU HODNĚ POMOHLA. VYDĚLA JSEM PŘED SEBOU VELIKOU DÍRU,NĚCO JAKO HLUBOKŘ PŘÍKOP. CHTĚLA JSEM TO UBRZDIT ALE TO JSEM NEMĚLA DĚLAT. TÍM SE MÉ AUTO ZAKYMÁCELO A PAK SE ASI TŘIKRÁT PŘEVRÁTILO. STALO SE TO TAK RYCHLE. AUTO BYLO OBRÁCENĚ A JÁ SE SNAŽILA Z NĚJ VYPROSTIT. ZAČALA JSEM CÍTIT TOTIŽ BENZÍN. NĚJAK JSEM SE Z AUTA DOSTALA A SEDLA SI. UCÍTILA JSEM NA HLAVĚ ŠÍLENOU BOLEST A TAK JSEM SI NA CHVÍLI LEHLA. BOLELO TO OTŘESNĚ. SEBRALA JSEM VŠECHNU SÍLU, VATALA A ŠLA DÁL. NAJEDNOU JSEM UCÍTILA NĚČÍ KREV. PULZOVITĚ OD NĚKUD STŘÍKALA. DALŠÍ ŠÍLENÁ BOLEST NA HLAVĚ. CHYTLA JSEM SE ZA NI. TA KREV BYLA MOJE.PODÍVALA JSEM SE NA RUKU A ŘEKLA. ,,JSEM PŘECE UPÍR, NĚCO VYDRŽÍM." I PŘES NESMÍRNOU BOLEST JSEM ŠLA DÁL. NAJEDNOU JSEM UCÍTILA SLABOST, ZÁVRAŤ A DÁL SI NEPAMATUJI, ASI JSEM OMDLELA......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins Black* Affs T-14 team *Christins Black* Affs | Web | 30. května 2010 v 17:40 | Reagovat

Panejo... to jsem nečekala! Moc děkuju! Páni... :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama