MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 5.DÍL- SBOHEM RENESMEE

28. května 2010 v 12:27 | TAMIA
6565
JACOB
TO CO JSEM UDĚLAL, MĚ MRZÍ, ALE BUDE TO TAK LEPŠÍ. BYLO TO PRO MĚ STRAŠNĚ MOC TĚŽKÝ. DÍVAL JSEM SE NA NESS A VYDĚL JAK MOC JÍ TO BOLÍ,SKORO JSEM SE ROZHODL ZŮSTAT, ALE PAK JSEM SI VZPOMĚL NA DŮVODY, PROČ VLASTNĚ ODCHÁZÍM A UDĚLAL JSEM TO.
DEN PŘED ODJEZDEM
VŠECHNO JSEM ŘEKL KLUKŮM ZE SMEČKY.NESOUHLASILI, CHTĚLI ABYCH ZŮSTAL, ALE VYDĚLI, ŽE JSEM PEVNĚ ROZHODNUTÝ A TAK MĚ NECHALI. PAK JSEM ŠEL ZA BILLIM A ŘEKL TO JEMU. JEHO REAKCE BYLA STEJNÁ JAKO U SMEČKY, ALE RESPEKTOVAL TO. KLUCI PAK PŘISLI K NÁM. ,,JAKU A VRÁTÍŠ SE NĚKDY?". ZEPTAL SE MĚ SETH. PŘEMÝŠLEL JSEM. ,,TO NEVÍM SETHE ." ODPOVĚDEL JSEM MU.ON SMUTNĚ PŘIKÝVNUL A SKLOPIL HLAVU. TOHLE LOUČENÍ BYLO TĚŽKÝ PRO VŠECHNY, ALE TO NEJHORŠÍ TEPRVE PŘÍJDE.
NIKDO Z CULLENŮ O TOM JEŠTĚ NEVĚDĚL . NECHCI S NIMI MLUVIT A TAK U NICH PŘENECHÁM DOPIS, PŘED TÍM NEŽ TO NESS ŘEKNU. NAPSAL JSEM CO SE CHYSTÁM UDĚLAT A PROČ. V DOPISE JSEM SE, SE VŠEMI ROZLOUČIL A PŘILOŽIL DALŠÍ DOPIS PRO RENESMEE, V NĚM BYL JEŠTĚ DÁREK ODE MĚ. STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK S PŘÍVĚŠKEM VLKA, POSETÉHO BÍLÍMI KAMÍNKY. BYL PO MÁMĚ, NECHALA MI HO NEŽ ZEMŘELA A JÁ HO VĚNUJU MOJÍ NESS. ASPOŇ TAKHLE NA MĚ BUDE MÍT VZPOMÍNKU.
RÁNO JSEM VZAL DOPISY A ŠEL KE CULLENŮM. ZAMÍŘIL JSEM DO GARÁŽE A V BELLINĚ AUTĚ NECHAL DOPISY, ONA JE TAM ZA CHVÍLI NAJDE. NEŠEL JSEM DO DOMU ,ČEKAL JSEM PŘED NÍM, NECHCI SE JIM DÍVAT DO TVÁŘÍ. VÍM, ŽE TO NESS BUDE BOLET A JE MOŽNÉ, ŽE MĚ CULLENOVI BUDOU NENÁVIDĚT. A NAVÍC NECHCI, ABY MĚ EDWARD SLYŠEL A ROZMLOUVAL MI TO. ZE VŠECH LIDÍ BY MĚ MĚL POCHOPIT PŘÁVĚ ON. VÍ, JAKÉ TO JE SE NĚKOHO VZDÁT PRO JEHO DOBRO.
JEN CHVÍLI JSEM STÁL PŘED DOMEM A PAK PŘIŠLA NESS. OBJALA MĚ A JÁ JÍ PEVNĚ STISKNUL.NAPOSLED. ŘEKL JSEM JÍ, ŽE JÍ NĚCO MUSÍM ŘÍCT A ŽE SE PROJEDEME. JELI JSEME JEJÍM AUTEM, CELOU CESTU PO TICHU. PAK JSME BYLY NA MÍSTĚ. ZAVEZL JSEM NÁS NA MÍSTO, KDE SE DĚLÍ FORKS A LA PUSH.
VYDĚL JSEM JÍ TO NA OČÍCH MÁ STRACH A NĚCO TUŠÍ. PAK SE MĚ ZEPTALA A JÁ SPUSTIL. NAMÍTALA. NESOUHLASILA. CHTĚLA JE SE MNOU. SKORO JSEM CHTĚL ŘÍCT, ŽE NIKAM NEJEDU, ALE DO MYSLI SE MI VETŘEL OBRAZ EMILLINY TVÁŘE A MOJE POCHYBY BYLY ZAHNANÉ. NAPOSLEDY JSEM JÍ POLÍBIL, OBJAL, ŘEKL, ŽE JÍ MILUJU, ONA MĚ, PAK S PUKAJÍCÍM SRDCEM, JSEM JI TAM NECHAL SAMOTNOU, PROMĚNIL SE A VYRAZIL NA SVOU DLOUHOU CESTU PRIČ ODSUD. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU RENESMEE, ŘEKL JSEM SI A PÁDIL RYCHLOSTÍ BLESKU PŘIČ Z FORKS.....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins Black* Affs T-14 team *Christins Black* Affs | Web | 28. května 2010 v 12:35 | Reagovat

Heergot! snad to všechno dobře dopadne! :)

2 tamia tamia | Web | 28. května 2010 v 12:37 | Reagovat

[1]: SNAD JO...:-) NEBOJ...:-)

3 T-14 team *Christins Black* Affs T-14 team *Christins Black* Affs | Web | 28. května 2010 v 12:49 | Reagovat

Mám se dobře, co ty? No, ještě aby to nedopadlo dobře, to by mě ranila mrtvice! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama