MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 4.DÍL-NE,PROSÍM NEODCHÁZEJ!

27. května 2010 v 13:14 | TAMIA
RENESMEE

NEVYDRŽÍM TO,MYSLÍM, ŽE UMŘU.JAK MI TO MOHL UDĚLAT?

ZHRUBA PŘED HODINOU:
DNES SE JAKE CHOVAL JINAK NEŽ POSLEDNÍ TÝDEN. RÁNO MĚ ČEKAL PŘED DOMEM, PŘIŠLA JSEM K NĚMU A POŘÁDNĚ HO OBJALA A ON MI TO OPLATIL, SKORO JAKO BY MĚ NECHTĚL PUSTIT. ,,CHYBĚLA JSEM TI?" ZEPTALA JSEM SE. JACOB ALE NEODPOVĚDĚL, JEN SE NA MĚ DÍVAL, DÍVAL SE TAK JAKO BY SMUTNĚ. ,,NESS MUSÍM S TEBOU MLUVIT, PROJEDE SE AUTEM ANO?"ŘEKL MI A JÁ PŘIKÝVLA. MĚLA JSEM DIVNÝ POCIT, ZAČÍNALA JSEM TUŠIT , ŽE SE STANE NĚCO HROZNÉHO.CELOU CESTU JSME BYLY PO TICHU, PAK JACOB NAJEDNOU ZASTAVIL. BYLY JSME VE STŘEDU ÚZEMÍ LA PUSH A FORKS. PŘESNĚ TADY PŘEDTÍM TÁTA VEZL MÁMU, KDYŽ CHTĚLA BÝT S JACOBEM V LA PUSH. TEHDY MĚLI CULLENOVI PŘÍSTUP TADY ZAKÁZANÝ A TAKHLE TO MUSELI ŘEŠIT. OBA JSME VYSTOUPILY Z AUTA,POSTOUPILY KOUSEK DÁL. NEVYDRŽELA JSEM TO, MUSELA JSEM SE ZEPTAT. ,, JAKU, TAK CO SE DĚJE?". DÍVALA JSEM SE NA NĚJ, TVÁŘIL SE JAKO BY HO NĚCO BOLELO. ,,NESS, VÍŠ MUSÍM TI NĚCO ŘÍCT..." ZAČAL A Z JEHO TÓNU HLASU JSEM MĚLA STRACH. ,,JE TO PRO MĚ MOC TĚŽKÝ, ALE NESS JÁ ODSUD ODJÍŽDÍM."ŘEKL MI. ,,CO? PROČ? JÁ POJEDU S TEBOU."ŘEKLA JSEM MU, CO HO TO NAPADLO?. ,,NE NESS JÁ POJEDU SÁM."OZNÁMIL MI. ,,COŽE? JAK TO MYSLÍŠ....SÁM? ALE...."BYLO MI JAKO BYCH NEMOHLA DÝCHAT. ,,NESS UŽ S TEBOU NEMŮŽU ZŮSTAT,NEJSI SE MNOU V BEZPEČÍ."ŘEKL JACOB. ,,JAKU TO JE PITOMOST CO ŘÍKÁŠ. NE, NEODCHÁZEJ! MILUJU TĚ...JAK...JAK TO MŮŽEŠ UDĚLAT TY MĚ UŽ NEMILUJEŠ?". ZEPTALA JSEM SE. ,,ANO MILUJU A PRÁVĚ PROTO ODCHÁZÍM, KDYŽ TU NEBUDU, BUDE TI LÍP."ŘEKL A JÁ MYSLELA ŽE SE UDUSÍM, ZTRÁCELA JSEM KYSLÍK. ,,NE ,NE PROSÍM JEN TO NE, NEODCHÁZEJ." ,,BEZE MĚ TI BUDE LÍP. JÁ TI TAK NEBUDU MOCT NIJAK UBLÍŽIT A TY BUDEŠ KONEČNĚ VOLNÁ." ,,NE, TO JE BLBOST TÍMHLE MI UBLIŽUJEŠ, NIČÍM JINÝM."ŘEKLA JSEM MU A ON KE MĚ PŘISTOUPIL, OBJAL A POLÍBIL DO VLASŮ.,,MILUJU TĚ NA VŽDY,ALE MUSÍM ODJET." KDYŽ JSEM HO CÍTILA,JAK MĚ OBJÍMÁ, LÍBÁ, DOLEHLO TO NE MĚ,TO UŽ NIKDY NEZAŽIJU?. ,,OPRAVDU MUSÍM ODJET,BUDE TO LEPŠÍ, MILUJU TĚ."ŘEKL MI A MĚ NĚCO SILNĚ TLAČILO NA HRUDI. VÍM,ŽE UŽ HO NEPŘESVĚDČÍM, JE ROZHODNUTÝ, ALE ŠPATNĚ COPAK TO NEVIDÍ?. ,,NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU."ŘEKL MI A JÁ MYSLELA,ŽE MI PUKLO SRDCE. ,,MILUJU TĚ ."ŘEKLA JSEM JÁ JEMU. NAPOSLEDY MĚ POLÍBIL, TAK NĚŽNĚ JAKO NIKDY A PAK SE ROZBĚHL, ZMĚNIL VE VLKA A BYL PRIČ. JÁ HO NEMŮŽU JEN TAK NECHAT ODEJÍT. TO NE. JELI JSME ZDE MÍM AUTEM, ČERVENÝM PORCHEM. BYLO ZAPARKOVANÉ KOUSEK ODE MĚ. CHTĚLA JSEM JET, ALE TA STRAŠNÁ BOLEST MĚ ÚPLNĚ DOSTALA. ZAČALA SE MI TOČIT HLAVA,BYLO MI ŠPATNĚ, STRAŠNĚ MĚ BOLELA. CELOU DOBU JSEM STÁLA NA NOHOU, ALE CÍTILA JSEM,ŽE SLÁBNU A KÁCÍM SE K ZEMI. DOPADLA JSEM A TEPRVE V TUTO CHVÍLI MI TO KONEČNĚ DOŠLO. UŽ HO NIKDY NEUVIDÍM ON SE NEVRÁTÍ NIKDY. VZLYKY SE ZMOCNILY MÉHO TĚLA. LEŽELA JSEM NA ZEMI A PLAKALA. NAPOSLEDY JSEM PLAKALA ,KDYŽ JSEM BYLA MALÁ. JACOB NEDOPUSTIL, ABYCH BYLA SMUTNÁ. ALE ON TU NENÍ A UŽ NIKDY NEBUDE. MYSLELA JSEM ŽE NA MÍSTĚ ZEMŘU. ANO, CHTĚLA JSEM ZEMŘÍT, BEZ JACOBA TO NEMÁ SMYSL.

NAJEDNOU JSEM USLYŠELA VELMI ZNÁME HLASY. ANI JSEM SE ZA NIMI NEOTOČILA, NEZVEDLA HLAVU ZE ZEMĚ. NIC, ŽÁDNÁ REAKCE. STUDENÉ PAŽE MĚ ZVEDLY ZE ZEMĚ A OBJALY. ,,NESS, NEPLAČ."ŘEKLA MÁMA. NĚKDO MI HLADIL ZÁDA A VLASY. ,,ZLATÍČKO, PROSÍM NEPLAČ."ŘEKLA MI ROSALIE. NEMOHLA JSEM SE UKLIDNIT. PAK JSEM ZE SEBE JEN VYDALA ,,MAMI JACOB ODEŠEL." ONA PŘIKÝVLA, ,,JÁ VÍM NECHAL U NÁS DOMA DOPIS, ABYCHOM TO VĚDĚLI A NAŠLI TĚ." ŘEKLA MI. PAK K NÁM PŘIJEL ZBYTEK RODINY. VŠICHNI USTARANÉ TVÁŘE ,VĚNUJÍC MI ÚTĚCHU. NALOŽILY MĚ DO AUTA,BYLA JSEM OPŘENÁ O MÁMU A ROSALII, A VŠICHNI JSME ODJELI DOMŮ. DOMA TO BYLO JEŠTĚ HROZNĚJŠÍ. VŠICHNI BYLY STÁLE U MĚ, UTĚŠOVALI MĚ. ALE JAK NĚKDO Z NICH VLASTNĚ MŮŽE VĚDĚT JAK SE CÍTÍM. ANO , NĚKDO TO VĚDĚL -MÁMA, A TA MI HODNĚ POMÁHALA. NEZČETNĚKRÁT JSEM SE V DUCHU PTALA PROČ? A TÁTA MI JEDNOU ODPOVĚDĚL. ,,UDĚLAL TO JEN PRO TVÉ DOBRO, MILUJE TĚ. A CHTĚL PRO TEBE JEN TO NEJLEPŠÍ."ŘEKL MI. TOHLE ALE NEBYLO TO NEJLEPŠÍ POMYSLELA JSEM SI.

DONEDÁVNA BYL MŮJ ŽIVOT ŠTASTNÝ, KRÁSNÝ. TEĎ MI PŘIPADÁ SMUTNÝ, ŠEDIVÝ, VŠECHNO ŠTĚSTÍ Z NĚJ ZMIZELO. MŮJ ŽIVOT ZMIZEL . MŮJ JACOB.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama