MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA,2.DÍL- JO BRIAN? LEZE MI NA MOZEK

26. května 2010 v 9:15 | TAMIA
RENESMEE
JÁ A JACOB-JEDNA DUŠE ,JEDNO TĚLO.MY I KAŽDÝ KOLEM NÁS VŽDY VĚDĚLI,ŽE K SOBĚ PROSTĚ PATŘÍME.NEMOHLI JSME BEZ SEBE ŽÍT,A PŘESTO NIKDY BY MĚ NENAPADLO,ŽE TO MŮŽE BÝT I JINAK. NIKDY BYCH NEPOCHYBOVALA,TEDY AŽ DO TEDˇ. UŽ TÝDEN MÁM DIVNÉ TUŠENÍ.PŘITOM DONEDÁVNA BYLO VŠECHNO V ÚPLNÉM POŘÁDKU.
JAKO VŽDY NAVŠTĚVUJEME PRAVIDELNĚ PŘÁTELÉ Z LA PUSH A ONI ZASE NÁS.SPOLEČNĚ SE VŠICHNI BAVÍME NAPŘ. CHODÍME DO KINA,POSLOUCHÁME QUILEUTSKÉ LEGENDY U OHNĚ, JÁ A VŠECHNY HOLKY VLKŮ A SAMOZŘEJMĚ ALICE A ROSALIE,NĚKDY SE PŘIDÁ I MÁMA, CHODÍME NA NÁKUPY. JE TOHO MNOHO CO PODNIKÁME.NA JEDNU VĚC JSEM ZAPOMĚLA TAKY POŘÁDÁME RŮZNÉ OSLAVY.PŘED TÝDNEM TO BYLA OSLAVA VÝROČÍ EMILLY SE SAMEM.JÁ MYSLÍM,ŽE PŘÁVĚ TEN DEN SE NĚCO STALO.NEVÍM SICE CO,ALE POZNÁM ,KDYŽ JACOBOVI NĚCO JE.CÍTÍM,VLASTNĚ VÍM,ŽE SE BRZY STANE NĚCO ZLOMOVÉHO.MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE SE TOHO BOJÍM, VÍM, ŽE NÁS ČEKÁ ZMĚNA A ŽE NEBUDE PŘÍJEMNÁ.A JACOB SE JAKO BY VYHÝBÁ NAŠEMU DOMU A JÁ NEVÍM PROČ.,,JAK DLOUHO TO TAKHLE PŮJDE DÁL?".PTALA JSEM SE SAMA SEBE.TO JSEM ALE JEŠTĚ NEVĚDĚLA, ŽE BRZO DOSTANU ODPOVĚDˇ.
JACOB
MILUJU NESS Z CELÝ SVÝ DUŠE,TO CO UDĚLÁM BUDE BOLET NÁS OBA.ALE JÁ CHCI PRO NÍ TO NEJLEPŠÍ,I KDYBY TO ZNAMENALO,ŽE JI UŽ NA VŽDY ZTRATÍM.TAKHLE BYCH NIKDY NEMUSEL PŘEMÍŠLET, ALE KDYŽ VÁM NĚKDO NASADÍ BROUKA DO HLAVY,ZAČNETE O TOM PŘEMÍŠLET A UVĚDOMOVAT SI TO.
STALO SE TO PŘED TÝDNEM NA OSLAVĚ VÝROČÍ EMILLY A SAMA.VŠICHNI JSME SE DOBŘE BAVILY,BYLA TAM MOJE RENESMEE I VŠICHNI CULLENOVI.BYLA TAM SAMOZŘEJMĚ I RODINA EMILLY A SAMA.V SAMOVĚ RODINĚ BYL JEDEN KLUK, JMENOVAL SE BRIAN A STRAŠNĚ ŽÁRLIL NA SAMA,ZÁVIDĚL,ŽE JE VLK A ON NE.PŘIPADALO MI TO TROCHU POTRHLÍ.
,,CO NÁM JAKO ZÁVIDÍ?"PTAL JSEM SE SÁM SEBE.PAK CULLENOVI ODJELI DOMŮ I S NESS,TA NEŽ ODJELA,VĚNOVALA MI KRÁSNÝ POLIBEK A ŘEKLA: ,,MILUJU TĚ MŮJ VLKU".JÁ SE USMÁL A ŘEKL JÍ NA TO:,,TO JÁ TEBE TAKY, TY MOJE NÁDHERNÁ PIJAVICE"ŘEKL JSEM, JÍ A OBA JSME SE SMÁLI,PAK SE ROZLOUČILY A BYLA PRIČ I SE SVOU RODINOU.HNED JAK ODJELI SE KE MĚ BRIAN PŘIŘÍTIL.
,,TAK CO JAKU JAK JDE ŽIVOT,CO TY A NESS?".ZEPTAL SE MĚ. CO JE MU SAKRA DO TOHO? ,,JO,JO DOBRÝ.KLAPE NÁM TO".ŘEKL JSEM A BRIAN SI ODFRKNUL. ,,CO JE,SAKRA ?".ZEPTAL JSEM SE UŽ MĚ DOCELA ZŽÍRAL. ,,ALE NIC, JEN JE TO DOST NESPRAVEDLIVÝ".ŘEKL MI. ,,A CO JAKO?"ZEPTAL JSEM SE. ,,NO VÍŠ K NÍ, K RENESMEE".ŘEKL MI A JÁ FURT NECHÁPAL CO JAKO MELE. PAK SPUSTIL: ,,HOLKY VLKODLAKŮ HM....NEMAJÍ TO LEHKÝ VÍŠ. CHUDERY NEMAJÍ NA VYBRANOU.VÍŠ ANI SI SVŮJ ŽIVOT NEUŽÍVAJ...JSOU K VÁM PŘIPOUTÁNY ŘETĚZEM"ŘEKL MI A SMÁL SE TOMU.UŽ JSEM NEBYL DALEKO OD TOHO, ŽE MU VRAZÍM.ON ALE POKRAČOVAL. ,,A KORD ONA, JEN SE NARODILA A UŽ TI BYLA ZASLÍBENÁ NEBO CO."DOŘEKL A ZASE SE VÝSMĚŠNĚ SMÁL.TO UŽ JSEM NEVIDRŽEL MÍM TĚLEM PROJEL TŘES. ,,ÁÁÁH... NO A TOHLE JSEM ZAPOMĚL ZMÍNIT,JO A KDY PROVEDEŠ SVÉ NESS,TO CO SAM EMILLY?"ZEPTAL SE A ODE MĚ ,K NĚMU LETĚLA RÁNA.ON SE CHYTIL ZA TVÁŘ, ALE POKRAČOVAL. ,,JO JAKU KDY JI TAK TAKÉ ZŘÍDÍŠ,BUDE JÍ ŠKODA JE MOC HEZKÁ".DALŠÍ RÁNA ODE MĚ. ,,PŘIZNEJ SI TO:TY PRO NÍ NEJSI TEN PRAVÝ."ŘEKL MI.,,TY SIS JÍ K SOBĚ UVÁZAL,PŘEMÝŠLEJ KDYŽ SE NARODILA, CHTĚL JSI JÍ ZABÍT.JEN CHYBĚLO MÁLO,NEOTOČILA BY NA TEBE SVOU MALOU, KRÁSNOU TVÁŘ A TY BYS JÍ NEMYLOSRDNĚ ZABIL."ŘEKL MI A JÁ MU CHTĚL VĚNOVAT DALŠÍ RÁNU,ALE TOHLE MĚ ZASTAVILO.TAK BY SE TO ASI OPRAVDU STALO.BRIAN SI UVĚDOMIL, ŽE O TOM ZAČÍNÁM PŘEMÍŠLET A VYUŽIL TOHO. ,,MŮŽEŠ JÍ ZPŮSOBIT HODNĚ BOLESTI A TY TO VÍŠ SÁM MOC DOBŘE.MYSLI NA NI.JE K TOBĚ UVÁZANÁ-TO SI NEZASLOUŽÍ VOLNOST?.A NEBO JÍ CHCEŠ UBLÍŽIT?.AŽ NĚKDY BUDE STÁT BLÍZKO TEBE A TY SE PŘEMĚNÍŠ? VÍŠ ,ŽE SI TO NEZASLOUŽÍ". DOŘEKL A DÍVAL SE NA MĚ.PŘIŠLI OSTATNÍ ZE SMEČKY.,,JAKU CO SE STALO?" PTAL SE PAUL. ,,NIC PAULE,JSEM DOCELA UNAVENEJ JDU DOMŮ".ŘEKL JSEM JIM,ALE DOMŮ JSEM NEŠEL, ŠEL JSEM NA PLÁŽ A PŘEMÝŠLEL.....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hanulinka605575 hanulinka605575 | 29. července 2011 v 19:13 | Reagovat

pomooocccc!!!!!!!! to je užesný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama