MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-3.DÍL-ROZHODNUTÍ

26. května 2010 v 11:22 | TAMIA
JACOB
CELOU DOBU NA PLÁŽI JSEM PŘEMÝŠLEL.TEN BLBEJ BRIAN MĚL PRAVDU.NENÍ TO K NÍ SPRAVEDLIVÉ.NAJEDNOU MI DO MYSLI VEŠEL OBRAZ TVÁŘE EMILLY. TOHLE BYCH JÍ NIKDY NEUDĚLAL MILUJU JI. ALE TO PŘECE SAM TAKY A CO SE STALO....A PAK NA TO CO BRIAN ŘEKL:,,KDYŽ SE NARODILA,CHTĚL SI JÍ ZABÍT".TAK TOHLE MĚ DOSLOVA ODROVNALO.ALE OPRAVDU, KDYBY SE NA MĚ NESS NEPODÍVALA ASI BYCH JI.....,,NE,NE ANI TO NEVYSLOVUJ IDIOTE".ŘEKL JSEM SI. A DALŠÍ VĚC, ANO, JE KE MĚ OPRAVDU PŘIPOUTANÁ ALE TO JÁ PŘECE TAKY NEBO NÉ?.,,TAK TO MÁŠ ALE VÝMLUVU".ZASE JSEM SI ŘEKL, BYLO TO JAKO BY TU STÁL BRIAN A MLUVIL MI DO MYŠLENEK. PAK Z ČISTA JASNA JSEM SI VYBAVIL TAN POCIT, KDYŽ JI BELLA ČEKALA, NENÁVIDĚL JSEM JI PROTOŽE JSEM MYSLEL, ŽE BELLU ZABIJE. ALE CO JE NEJHORŠÍ VYBAVIL JSEM SI TEN POCIT,POCIT,KDY JSEM JI NESNÁŠEL,CHTĚL JÍ ZABÍT ABY NEZNIČILA BELLU. KDYBY SE NA MĚ NEPODÍVALA HNED PO PORODU ASI BYCH JÍ ZABIL. NEVINNÉ DÍTĚ.SVOU LÁSKU. TAK V ČEM JSEM LEPŠÍ NEŽ VŠICHNI KRVELAČNÍ UPÍŘI?. V ÚPLNĚ NIČEM. JÁ JSEM VĚTŠÍ ZRŮDA. VŽDY JÍ MŮŽU UBLÍŽIT,NIKDY NEPOZNÁ NIKOHO JINÉHO A JE VEDLEJŠÍ,ŽE SE OBA Z CELÉHO SRDCE MILUJEME. NEJSEM PRO NI DOST DOBRÝ , NEJSEM BEZPEČNÝ.VŽDY JSEM JI CHRÁNIL PŘED VŠÍM CO BY JÍ MOHLO UBLÍŽIT, ALE NIKDY MĚ NENAPADLO,ŽE NEJVĚTŠÍ NEBEZPEČÍ PRO NI JSEM JÁ. A V TOM OKAMŽIKU BYLO ROZHODNUTO DÁM JÍ VOLNOST,UŽ JI NEBUDU OHROŽOVAT, NEUBLÍŽÍM JÍ A ONA BUDE VOLNÁ.
JE TU ALE PROBLÉM, EDWARD USLIŠÍ MÉ MYŠLENKY A BUDE MĚ PŘEMLOUVAT. JÁ CHCI, ABY TO NĚKDO VĚDĚL DŘÍV NEŽ UČINÍM OPATŘENÍ. ALE KDO? EDWARD NÁS VŠECHNY SLIŠÍ. TEDY...PODÍVAL JSEM SE KOLEM SEBE,SEDĚL JSEM NA SPADLÉM STROMĚ.NASÁKLÉM SOLÍ. BYL PODOBNÝ TOMU NA KTERÉM JSEM KDYSY SEDĚL S BELLOU. ANO BELLA. JÍ EDWARD NESLIŠÍ,JEN KDYŽ ONA CHCE. A JE TO MÁMA NESS, A DÁ NÍ POZOR A JEDINĚ ONA TO POCHOPÍ. DĚLÁM TO PRO DOBRO NESS. TO SAMÉ UDĚLAL EDWARD PRO DOBRO BELLY.ODJEDU ODSUD.
ALE HNED JÍ TO NEŘEKNU, AŽ SE PĚVNĚ ROZHODNU ODTUD ODJET. BUDE TO BRZY.....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 T-14 team *Christins Black* Affs T-14 team *Christins Black* Affs | Web | 26. května 2010 v 18:17 | Reagovat

Ahoj, ano, už si tě jdu taky přidat :) akorát toho mám ted hodně... hlavně teda škola :) No a tu tvojí povídku jsem přečetla... Hergot, at se k Ness ale Jake pak vrátí, nebo mi rupne v bedně :D Ale hezký :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama