MY NEW TWILIGHT STORY - MEZI NÁMI UPÍRY - 1.DÍL
2.DÍL
3.DÍL

Květen 2010

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 7.DÍL- VÍTEJ ZPĚT VE FORKS JACOBE

31. května 2010 v 13:40 | TAMIA
JACOB
UŽ TO JSOU TŘI MĚSÍCE CO JSEM PRIČ Z FORKS. ANI JEDNOU JSEM NEZAVOLAL CULLENOVÍM,TEDY HLAVĚ NESS. NECHTĚL JSEM JÍ PLÉST HLAVU. ALE PŘESTO JSEM VŽDY VĚDĚL CO S NÍ JE. VOLAL JSEM K NÁM DOMŮ A PTAL SE BILLIHO. BYLA PRÝ SMUTNÁ, BEZ ŽIVOTA. TO JSEM SI DOKÁZAL DOCELA PŘEDSTAVIT MUSELA VYPADAT JAKO TEHDY BELLA. ZLOMENÁ, PRÁZDNÁ...
NEBYLA TO ALE JEN ONA KDO TRPĚL...I JÁ BEZ NÍ NEJSEM NIC.
TOULAL JSEM SE VŠUDE, RŮZNĚ, V AMERICE AŽ PO EVROPU. JEDNOU JSEM SPATŘIL JEDEN PÁR. DRŽELI SE ZA RUCE, ŠLI TMOU A PROCHÁZEI SE. KDYŽ BYLY BLÍZKO U MĚ VYDĚL JSEM, ŽE TA DÍVKA PLÁČE. TEN JEJÍ KLUK SI JÍ DRŽEL A UTÍRAL JÍ SLZY Z TVÁŘE. ,,JÁ TĚ NIKDY NEOPUSTÍM, NEBOJ." ŘEKL JÍ. A ONA SE NA NĚJ POVÍVALA A USMÁLA SE. ,,JÁ VÍM, TO JEDINÉ MĚ DRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ." ŘEKLA MU.
A V TOM JSEM SI TO UVĚDOMIL. STALO SE JÍ NĚCO HROZNÉHO ALE NE AŽ TAK HROZNÉHO, PROTOŽE TEN KLUK BYL POŘÁD S NÍ A ONA TO A NÍM TAKHLE PŘEŽIJE.,, KDO ASI UTÍRÁ SLZY Z TVÁŘE NESS?" PTAL JSEM SE SÁM SEBE. JAK JSEM TO MOHL DOPUSTIT. ONA CHYBÍ MĚ A JÁ ZASE JÍ. UŽ TAKHLE DÁLŮ NEMŮŽU. MUSÍM JÍT ZPĚT ZA NÍ.
ANI NEVÍM KDE JSEM BYL PRÁVĚ TEĎ, MYSLÍM, ŽE V MAĎARSKU. BYLO MI TO JEDNO. ROZBĚHL JSEM SE HNED ZPÁTKY NA CESTU DOMŮ, DO FORKS. CESTOU JSEM JEŠTĚ ZAVOLAL DOMŮ A ŘEKL TO BILLIMU A PAULOVI. POŽÁDAL JSEM ALE ATˇNIKOMU JINÉMU NEŘÍKAJÍ ŽE SE VRACÍM ZPĚT. CHCI NESS PŘEKVAPIT. A OPRAVDU ZANEDLOUHO JSEM BYL VE WOSHINGHTONU, SEATTLU A PAK KONEČNĚ VE FORKS.
KONEČNĚ JSEM BYL U DOMU CULLENŮ. ZAKLEPAL A OTEVŘEL MI EDWARD. NA TVÁŘI DIVNÝ VÝRAZ. BOLAVÝ.,, TO MĚ TAK NENÁVIDÍŠ?" ZEPTAL JSEM SE. A UŽ TAM BYLY VŠICHNI. VŠICHNI DIVNÉ VÝRAZY NA TVÁŘI. ,,CO SE DĚJE, SNAD SE NĚCO..." CHTĚL JSEM POKRAČOVAT, ALE EDWARD KÝVNUL HLAVOU. ,,ANO, NESS SE NĚCO STALO, JE TO VÁŽNÉ , POJDˇ. ALICE MĚLA VYZI, RENESMEE MĚLA NEHODU. MUSÍME JÍT, RYCHLE."ŘEKL MI EDWARD A TO MI STAČILO. RYCHLE JSME SE ZA NÍ ROZJELI, ALE ONA UŽ TAM NEBYLA, JEN JEJÍ AUTO. A TO BYLO ÚPLNĚ NA PADRŤˇ.....PODÍVAL JSEM SE KOLEM, BYLA TAM SPOUSTA KRVE....,,NESS KDE JSI??" PTAL JSEM SE SÁM SEBE....POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 6.DÍL-CHRISTINA

28. května 2010 v 15:50 | TAMIA
DŘÍV NEŽ ZAČNU PSÁT TUTO POVÍDKU,CHCI MOC PODĚKOVAT JEDNÉ VYJÍMEČNÉ OSOBĚ. JE TO MÉ SB, CHRISTINA BLACK. JEN DÍKY TOBĚ JE TOHLE VŠE. NAKOPLA JSI MĚ K TOMU... A ZA TO TI MOC DĚKUJU A PODLE TEBE JSEM POJMENOVALA JEDNU DÍVKU,KTERÁ NESS VELMI POMÁHÁ.
RENESMEE
JSOU TO UŽ SKORO TŘI MĚSÍCE CO JE JAKE PŘIČ. MEZITÍM NÁM NIKDY NEZAVOLAL, NENEPSAL, PROSĚ NIC. KDYŽ ŘEKL, ŽE ODJÍŽDÍ MYSLEL TO ZE VŠÍM VŠUDY.
MŮJ ŽIVOT BEZ NĚJ NEMÁ SMYSL. PŘIPADÁM SI JAKO BYCH BYLA DUCH, NEVIDITELNÁ, ŠEDÁ, PRÁZDNÁ...
ALE JE MNOHO TĚCH KTEŘÍ MI POMÁHAJÍ PŘEŽÍVAT. MÁ RODINA, SMEČKA, PŘÁTELÉ Z LA PUSH A JEDNA DÍVKA. PŘISTĚHOVALA SE DO FORKS PŘED DVĚMI MĚSÍCI, VĚČINOU JSOU MÉ SPOLUŽAČKY TAK TROCHU JINÉ. NO ZÁVISTIVÉ, POMLUVAČNÉ ABYCH PRAVDU ŘEKLA, ALE TATO DÍVKA NE. JE DOCELA DROBNÁ, MÁ DLOUHÉ VLASY JAKO JÁ I TAK VLNITÉ. A JE TAKY MOC HEZKÁ, KLIDNĚ BYCH ŘEKLA UPÍRKA JMENUJE SE CHRISTINA. A MOŽNÝ DŮVOD PROČ SI TAK ROZUMÍME JE, ŽE MÁME CELKEM PODOBNÉ NÁZORY, ZÁJMY A TAKY JE TAK TROCHU PLACHÁ. ONA PATŘÍ MEZI MÉ OPORY,KTERÉ MI HODNĚ POMÁHAJÍ. CHODÍ K NÁM ,JÁ K NIM . ALE O UPÍRECH ZATÍM NEVÍ, ANI O VLCÍCH. TAKY SE MNOU JEZDÍ DO LA PUSH. NEŘEKLA JSEM JÍ O JAKOVI, I KDYŽ ONA VÍ ŽE, PŘÍČINA TOHO ŽE, JSEM JÁKÁ SEM, MYSLÍM JAKO DUCH, JE V TOM, ŽE V TOM VĚZÍ KLUK. POPRAVDĚ DIVÍM SE ŽE SE SE MNOU KAMARÁDÍ, OSTATNÍ SE MI TED RADĚJI VYHÍBAJÍ. ONI VÍ ŽE JAKE ODEŠEL A VÍ, ŽE JSEME BYLY NEROZLUČNÍ, DIVÍ SE SAMOZŘEJMĚ ,ALE RADĚJI SE NEPTAJÍ. ASI JIM PŘIPADÁM TEDˇ TAK TROCHU NEBEZPEČNÁ, DIVNÁ, NEVÍM A ANI NECHCI VĚDĚT.

JAKO SKORO KAŽDÝ DEN JSEM JELA DO LA PUSH. VYSTOUPILA JSEM Z AUTA A ŠLA KE DVEŘÍM DOMKU BLACKOVÝCH. USLYŠELA JSEM HLASY. ZAKLEPALA BYCH, ALE ZASLECHLA JSEM NĚCO CO UPOUTALO MOU POZORNOST. BAVILY SE O JACOBOVI. ,,JO, ŘÍKÁM, ŽE JE JAKE ZASE TADY VE WASHINGHTONU. JO, JO V SEATTLU." SLYŠELA JSEM HLAS PAULA. BAVIL SE O TOM S BILLIM. COŽE? JAKE JE TU. VRÁTIL SE? URČITĚ. A NEBO JE TU JEN NA SKOK. NEMOHLA JSEM VÍC PŘEMÝŠLET, ALE RADĚJI KONAT. OBRÁTILA JSEM SE, NASTOUPILA DO AUTA A ROZJELA SE. CHTĚLA JSEM JET DO SEATTLU, NAJDU HO PODLE PACHVÉ STOPY. A UŽ SE MĚ NEZBAVÍ. NEODEJDU OD NĚJ A ANI ON ODE MĚ. NEDOPUSTÍM TO. TEĎ NEBO NIKDY. UŽ TAKHLE NECHCI ŽÍT BEZ NĚJ PRÁZDNÁ, NEŠTASTNÁ, SMUTNÁ. CHCI HO ZPÁTKY, MOJE SLUNCE ŽIVOTA. DUPLA JSEM NA PLYN CO NEJVÍC TO ŠLO, JELA RYCHLOSTÍ, KTEROU ZE SEBE MÉ AUTO NEJVÍCE DOSTALO. ZA CHVÍLI JSEM UŽ BYLA ZA FORKS.

ALE PAK SE NĚCO STALO. NA SILNICI BYLA NÁMRAZA A BYLA DOCELA ZIMA. JELA JSEM MOC RYCHLE A MÉ AUTO DOSTALO SMYK. NÁMRAZA TOMU HODNĚ POMOHLA. VYDĚLA JSEM PŘED SEBOU VELIKOU DÍRU,NĚCO JAKO HLUBOKŘ PŘÍKOP. CHTĚLA JSEM TO UBRZDIT ALE TO JSEM NEMĚLA DĚLAT. TÍM SE MÉ AUTO ZAKYMÁCELO A PAK SE ASI TŘIKRÁT PŘEVRÁTILO. STALO SE TO TAK RYCHLE. AUTO BYLO OBRÁCENĚ A JÁ SE SNAŽILA Z NĚJ VYPROSTIT. ZAČALA JSEM CÍTIT TOTIŽ BENZÍN. NĚJAK JSEM SE Z AUTA DOSTALA A SEDLA SI. UCÍTILA JSEM NA HLAVĚ ŠÍLENOU BOLEST A TAK JSEM SI NA CHVÍLI LEHLA. BOLELO TO OTŘESNĚ. SEBRALA JSEM VŠECHNU SÍLU, VATALA A ŠLA DÁL. NAJEDNOU JSEM UCÍTILA NĚČÍ KREV. PULZOVITĚ OD NĚKUD STŘÍKALA. DALŠÍ ŠÍLENÁ BOLEST NA HLAVĚ. CHYTLA JSEM SE ZA NI. TA KREV BYLA MOJE.PODÍVALA JSEM SE NA RUKU A ŘEKLA. ,,JSEM PŘECE UPÍR, NĚCO VYDRŽÍM." I PŘES NESMÍRNOU BOLEST JSEM ŠLA DÁL. NAJEDNOU JSEM UCÍTILA SLABOST, ZÁVRAŤ A DÁL SI NEPAMATUJI, ASI JSEM OMDLELA......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.

TWILIGHT STARS

28. května 2010 v 13:11 | TAMIA
14
KRISTEN
KRIS A ROB
STARS
ROB
ČEMU SE TO ROB ASI SMĚJE, ŽE NAŠTVAL KRIS..?
535
MTV
MTV SKORO POLIBEK:-)

TWILIGHT GUYS

28. května 2010 v 13:02 | TAMIA
245
5656
545
655

NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU-POVÍDKA 5.DÍL- SBOHEM RENESMEE

28. května 2010 v 12:27 | TAMIA
6565
JACOB
TO CO JSEM UDĚLAL, MĚ MRZÍ, ALE BUDE TO TAK LEPŠÍ. BYLO TO PRO MĚ STRAŠNĚ MOC TĚŽKÝ. DÍVAL JSEM SE NA NESS A VYDĚL JAK MOC JÍ TO BOLÍ,SKORO JSEM SE ROZHODL ZŮSTAT, ALE PAK JSEM SI VZPOMĚL NA DŮVODY, PROČ VLASTNĚ ODCHÁZÍM A UDĚLAL JSEM TO.
DEN PŘED ODJEZDEM
VŠECHNO JSEM ŘEKL KLUKŮM ZE SMEČKY.NESOUHLASILI, CHTĚLI ABYCH ZŮSTAL, ALE VYDĚLI, ŽE JSEM PEVNĚ ROZHODNUTÝ A TAK MĚ NECHALI. PAK JSEM ŠEL ZA BILLIM A ŘEKL TO JEMU. JEHO REAKCE BYLA STEJNÁ JAKO U SMEČKY, ALE RESPEKTOVAL TO. KLUCI PAK PŘISLI K NÁM. ,,JAKU A VRÁTÍŠ SE NĚKDY?". ZEPTAL SE MĚ SETH. PŘEMÝŠLEL JSEM. ,,TO NEVÍM SETHE ." ODPOVĚDEL JSEM MU.ON SMUTNĚ PŘIKÝVNUL A SKLOPIL HLAVU. TOHLE LOUČENÍ BYLO TĚŽKÝ PRO VŠECHNY, ALE TO NEJHORŠÍ TEPRVE PŘÍJDE.
NIKDO Z CULLENŮ O TOM JEŠTĚ NEVĚDĚL . NECHCI S NIMI MLUVIT A TAK U NICH PŘENECHÁM DOPIS, PŘED TÍM NEŽ TO NESS ŘEKNU. NAPSAL JSEM CO SE CHYSTÁM UDĚLAT A PROČ. V DOPISE JSEM SE, SE VŠEMI ROZLOUČIL A PŘILOŽIL DALŠÍ DOPIS PRO RENESMEE, V NĚM BYL JEŠTĚ DÁREK ODE MĚ. STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK S PŘÍVĚŠKEM VLKA, POSETÉHO BÍLÍMI KAMÍNKY. BYL PO MÁMĚ, NECHALA MI HO NEŽ ZEMŘELA A JÁ HO VĚNUJU MOJÍ NESS. ASPOŇ TAKHLE NA MĚ BUDE MÍT VZPOMÍNKU.
RÁNO JSEM VZAL DOPISY A ŠEL KE CULLENŮM. ZAMÍŘIL JSEM DO GARÁŽE A V BELLINĚ AUTĚ NECHAL DOPISY, ONA JE TAM ZA CHVÍLI NAJDE. NEŠEL JSEM DO DOMU ,ČEKAL JSEM PŘED NÍM, NECHCI SE JIM DÍVAT DO TVÁŘÍ. VÍM, ŽE TO NESS BUDE BOLET A JE MOŽNÉ, ŽE MĚ CULLENOVI BUDOU NENÁVIDĚT. A NAVÍC NECHCI, ABY MĚ EDWARD SLYŠEL A ROZMLOUVAL MI TO. ZE VŠECH LIDÍ BY MĚ MĚL POCHOPIT PŘÁVĚ ON. VÍ, JAKÉ TO JE SE NĚKOHO VZDÁT PRO JEHO DOBRO.
JEN CHVÍLI JSEM STÁL PŘED DOMEM A PAK PŘIŠLA NESS. OBJALA MĚ A JÁ JÍ PEVNĚ STISKNUL.NAPOSLED. ŘEKL JSEM JÍ, ŽE JÍ NĚCO MUSÍM ŘÍCT A ŽE SE PROJEDEME. JELI JSEME JEJÍM AUTEM, CELOU CESTU PO TICHU. PAK JSME BYLY NA MÍSTĚ. ZAVEZL JSEM NÁS NA MÍSTO, KDE SE DĚLÍ FORKS A LA PUSH.
VYDĚL JSEM JÍ TO NA OČÍCH MÁ STRACH A NĚCO TUŠÍ. PAK SE MĚ ZEPTALA A JÁ SPUSTIL. NAMÍTALA. NESOUHLASILA. CHTĚLA JE SE MNOU. SKORO JSEM CHTĚL ŘÍCT, ŽE NIKAM NEJEDU, ALE DO MYSLI SE MI VETŘEL OBRAZ EMILLINY TVÁŘE A MOJE POCHYBY BYLY ZAHNANÉ. NAPOSLEDY JSEM JÍ POLÍBIL, OBJAL, ŘEKL, ŽE JÍ MILUJU, ONA MĚ, PAK S PUKAJÍCÍM SRDCEM, JSEM JI TAM NECHAL SAMOTNOU, PROMĚNIL SE A VYRAZIL NA SVOU DLOUHOU CESTU PRIČ ODSUD. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU RENESMEE, ŘEKL JSEM SI A PÁDIL RYCHLOSTÍ BLESKU PŘIČ Z FORKS.....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.

KRISTEN A ROBERT-PHOTOSHOOT

28. května 2010 v 11:40 | TAMIA
14124
45
565

TAYLOR-PHOTO

28. května 2010 v 11:22 | TAMIA
4545
TAK TAKOVOUHLE KYTIČKU BY CHTĚLA OD TAYLORA DOSTAT SNAD KAŽDÁ...
45
254
JEHO NÁDHERNEJ SMÍCH
56
656

TWILIGHT STARS ON THE PARTY

28. května 2010 v 10:58 | TAMIA
35
5424

KRIS A TAYLOR

28. května 2010 v 10:55 | TAMIA
5655
56
565
565
656
5656

TWILIGHT SAGA TAPETY

28. května 2010 v 10:50 | TAMIA
TAG
25424
535
252
8952
PĚKNÉ TAPETY K TWILIGHT

FOTO KRIS A ROBA

28. května 2010 v 10:47 | TAMIA
fgfh
VYPADÁ TO, ŽE SE DRŽÍ ZA RUCE, ALE KDYŽ SE POZORNĚ PODÍVÁTE, TAK MÁ KAŽDÝ SVOU RUKU NA SVÁM KOLENI...

TAYLOR IN PARIS

27. května 2010 v 15:22 | TAMIA
DFG
HFGH
GFH

KELLAN-SHOOT

27. května 2010 v 15:20 | TAMIA
SKDAS
FGHF
DSFD

CAM NA FILMOVÉM FESTIVALU

27. května 2010 v 15:12 | TAMIA
CAM

TAYLOR LAUTNER IN PEOPLE

27. května 2010 v 15:04 | TAMIA
TAY

ECLIPSE POSTERY

27. května 2010 v 15:03 | TAMIA
ECL


KRISTEN V ČASOPISU

27. května 2010 v 15:00 | TAMIA
KRISTEN

ECLIPSE-PHOTO

27. května 2010 v 14:58 | TAMIA
ECLIPSE
ECL

TAYLOR S REDAKTORKOU

27. května 2010 v 14:55 | TAMIA
taylor